bugün

cicişlerin.

dünya onlara güzel.
kendi beynim kendime yetiyor allah'a şükür.

onlar benden zeki değil; benden daha fazla çalışıyorlar.
Mustafa topaloğlu iyi ya adam dünya dışında bi gezegeni düşünmek Nasi bisi her zaman merak etmişimdir.
Yanımdaki kizin. Yasadigi kafayi cok merak ediyorum.
Kemal kılıçdaroğlu. Neyin kafasını yaşıyo merak ediyorum.
Einsten asla degil. Adam öldükten sonra orta avrupali bir doktor usulsuzce adamin beynini incelemis belkide loblarin coguna zarar vermistir.
Einstein. Oldugunde beynini actiklarinda genc insan beyni gibi oldugunu tespit etmisler. Yaslanan bir beyni yok adamin.
insanı insan yapan beyni olduğuna göre o yapılana beyin nakli denmez vücut nakli denir. ölen birinin beynini almak istiyorsan, ölen kişiye vücut bağışlamış oluyorsun teorik olarak. gerçi ne yapsın senin vücudunu. neyse beynimin nakle ihtiyacı var sanırım yazmayayım ben.
Kesinlikle Einstein'in beyni olurdu.
adamın beyni normal insanların beynine göre daha kıvrımlıymış buda daha zeki olduğunun bir kanıtıdır.
einstein'ın değil tesla'nın beynini isterdim.
Sevgilimin beynini isterdim beyninden geçenleri öğrenmek isterdim.
kendi beynimi daha çözemedim ki..
ortalama bir insan beyninin %10'nunu kullanabiliyormuş.
kalan %90'ı çözmek gerekir diye düşünüyorum beyin nakli yerine.
saydek. bildiğimiz pokemon la.
tabiki tesla. ölümüne tesla. sonuna kadar tesla.
On sene önceki beynimi.
Atatürk.
eintien.
annemin beynini isterim zira her türlü şeytanlığı 5 sene önceden sezip ons göre hareket eder.
ajdar. beyinsiz yaşamak nasıl görmüş olurdum hem.
Cok uzağa gitmiyorum bir hocam vardi uni birinci sınıfta Boğaziçi Üniversitesi bilgisayar muh. mezunu zeki adamdi egosu tavan onunkini alsam yeterdi bana burada kendiside yazar. Hayır olurda entry mi görürse selam olsun ona...
kendi beynimi kopyalayıp başkasına nakladerdim. düşünsene dünya dolusu mantıklı insan.
(bkz: Yıldız Tilbe)
Kafan güzelmiş güle güle kullan diyebileceğim biri olabilir hani şu dünya yansa umrunda olmayanlardan.
Beynim var çok şükür.
Beynini istedikleriniz sizin bedeninizi ister miydi o da ayrı bir soru tabi ki.

Ben beynimden mutluyum, canım beynim sçs.
(bkz: carl sagan)