bugün

ciddi ciddi sağlam şarkılar yapıyor.
sesi çok ayırt edici. biraz daha yakışıklı olsa zirveyi kimseye bırakmazdı. zira sesi popçular arasında en iyilerden.
(bkz: Berkay Şahin)
ismi Berkay olan fakat gay gibi olmayan kimse tanımıyorum.
Gay ismi.
(bkz: ipeksi yumuşak saçlarıyla caner)
uzun sakalın en yakışmadığı erkek olabilir kendisi. bizden uzak ışide yakın.
ses tonunu beğendiğim sanatçı.
http://www.youtube.com/watch?v=JuJ0ey3t1DQ
benim hikayem adlı albümünü baştan sona dinleyip de kötü şarkısını bulamadığım sanatçı.

Yasak aşk sana yaradı, böyle yürü şarkı sözlerinde.
havalara giren şahıs.
(bkz: ipeksi yumuşak saçlarıyla caner topla buluştu)
yeryüzünde şarkı söylemesine katlanamadığım tek adam. mıyk mıyk bu ne lan.
Ben ce sal la bun dan son ra ne fark eder o ya da bu.
caner konusunda üstüne fazla gittik. $arkı sözleriyle sesini güzel harmanlıyor. bize kar$ı olan galibiyetini kabul ettim. silahlı saldırıya kurban gitmemesi önemlidir. sadece müziğine odaklanman kendi çizgini kabul ettirmeye devam etmen dileğiyle.
Son şarkısı ""sen varsın"" baya baya güzel.hani tam sonbahar şarkısı derler ya öyle bir şey

""sanki yıllar önce rastlamış gibiyim içime atsam olmayacak
Sensiz çaresizim
Yerin hiç dolmayacak bu aşk olmasa da zaman ilaç Gelir tutunduğum yarınlara""
Son 5 yılda çıkan popçular arasında sesi en güzel bu elemanınki. Şarkılarını dinlettirebiliyor. Helal Berkay başkan.
gay olabileceğini hiç düşünmediğiniz insandır.
ve bunu caner erkinin de biliyor olduğunu. bu yüzden boşanmadığını vs.

edit: 2008 falandı berkay sadece izmirde ünlüydü. barlarda falan sahneye çıkan yerel pop şarkıcısı gibi.
mischka diye bir gece kulübü vardı. yılbaşı için oraya gittik. kutsi den önce berkay sahne alacaktı. düşün yani.
herkesin konuştuğu şey bu adam gay, abisi ile bu yüzden kavgaılar gibi bir şeydi.

edit: olm manyak mısınız? ne eksiliyorsunuz. sanki ben şaaptım adamı
Sen varsın şarkısını çok seviyorum, kişisel hayatı gram ilgilendirmez.
(bkz: arabest)
an itibariyle beyaz show'da coşmayan seyirciyi kendi istikrarlı çabasıyla coşmaya zorlayan şarkıcı.
(bkz: scratch)
adam arabesk yapmaya başladı lan. * biri şunun kafasına vursun, fabrika ayarına döndürsün.
son albümünde olan 'ağla gözüm' şarkısını çok güzel söylemiş olan şarkıcı. hatta tüm şarkıları efsane olan şarkıcı.
neden bilmiyorum kendisinin de çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum.
çoğu ünlü ile olan yakın kankalığını da yine dikkat çekici. demek ki kafa adam .
Evli kadınlarla takılmak gibi ilginç hobisi olan popçu.
sırf futbolcu karısıyla özel ilişkisi oldu diye dayak bile yedi.

söz konusu futbol olunca erkeklerin beyni gidiyor resmen zombi gibi düşman belirliyolar yemin ederim gozlerimle tanık oldum buna.