bugün

nickinden anladığım kadarıyla; sözkonusu yazarın adı selma, takımı livorno, doğum yılı da 1458.
nickinden anladığım kadarıyla, sözkonusu yazarın adı beren, takımı saat, şampiyon behlül.
nickinden anlayamadığım kadarıyla ; sözkonusu yazarın adı kerem, takımı grasshoppers, doğum tarihi 1919.
nickinden anladığım kadarıyla bu yazar bir kız ve sözlükte bir ton abazan var. * *
nickinden anladığım kadarıyla uludağ sözlük yeni yetme yazar kadrosunun yeni bir üyesidir.
(bkz: durun vurmayın)
kız olup güzel bir ismin varsa, sözlükte 7 dakika 42 saniyede meşhur olunabileceğini doğrulayan yazar. hoşgelmiş.

(bkz: arkadaşlar zararsızdır)
uludağ sözlük karşılama komitesi adına birilerinin slm asl pls tşkler öptm bye demesinin farz olduğu kişidir. seçtiği talihsiz nickten dolayı kendisine geçmiş olsun demeyi bir borç bilirim.
(#6407060)entrysinden anladığım kadarıyla.. neyse..
nickinden anladığım kadarıyla her zaman her yerde en büyük fener!

altıncı nesil yazar.
nickimden anladığım kadarıyla beşinci nesilim.
168 karmam var.
2150 lerde entry girmişim.
nickinden birşey anlamadığım yazar.
(#6412886) beni benden almıştır.
nickinden anlaşıldığı kadarıyla erkektir.
bizimkileri başına toplamıştır.
yeter ki nickinden kız olduğu anlaşılsın demi, yeter demi bu kadarı. bak 5 aydır yazıyorum, bana gelen yorum sayısına bak, bu eleman daha bir şey yazmadan gelen yorumlara bak.
siz üsttekilere diyorum. üsttekileri refere eden entryler silinir. bu yüzden bu tarz insanlara diyorum, yuh be. vallahi yuh. ben de buraya bir şeyler yazarak sizden farklı olamadım ama bu yazıyı silicem sonradan.
sizlere kız emesenleri dağıtayım. ama bu kadar da olmayın be. vallahi.
evdeki diğer bilgisayardan sözlüğe kayıt olup, alev88fb diye nick alıp sizi saatlerce oynatasım geliyor arkadaşlar. vallahi.
altıncı nesil bayan olmadığını düşündüğüm yazar.
anladığım kadarıyla şeydir.. şeydir işte.*
girdiği entrylerden anladığım kadarıyla seks düşkünü olduğunu düşündüğüm dişi uludağ üniversitesi öğrencisidir. cinsellik ile girdiği entrylerin sonuna bir keresinde başıma geldi gibisinden yıldızlı bakınızları inatla söyler durur. başına gelmeyen kalmamış görünüşe göre. bacım başına geldiyse bize ne biz hergün oraya buraya fışkırtıyoruz diyor muyuz? neden ısrarla böyle bakınızlar verirsin eyy kadın.
her sevgilisiyle ilişkiye girdiğini belirten uludağ sözlük yazarı.
fuck fuk fon nick 'nin fuck 'un anlamıyla hiç bir alakası olmayıp sedece espiri, kafiye, göz dolgunluğu amaçlı olduğunu kavrayamamış yazardır.
(#6407060)ile taliplerine talip eklenen yazardır.

yolun açık olsun denesi gelir.daha ne diyelim canım
(#6417237) diyerek beni heyecanlandırmıştır. ben de onlardanım tanışabilir miyiz?*
entrylerinden anlaşıldığı kadarıyla, mimarlık mühendisliğin ferdi olan okuldaştır.