neden roketsana yatırım yapıyorsun diye sormak istediğim damat.

damat var mı çıkarın?
Fetö nün fatih kolejinin mezunudur.
eşsiz bilgi ve birikimi ile kayın babasından bakanlık kapmış olan genç siyasetçidir. kabineler daha çok değişir ama "enerji piyasasında" faaliyet gösteren kendisinin bakanlığı değişmez..
akp ve tayfasını hiç sevmem. Berat zaten damat kontenjanından bakan oldu. Fakat şu bir gerçek, ülkede şuan yolunda giden tek birşey varsa o da enerjidir. Bunu berat'ın kabiliyetine bırakmıyorum. Sayın müsteşar Fatih Dönmez Bey'in çok büyük payı vardır. Kendisi hemşehrim olup, sık sık bakanlıkta görüşürüz. Fakat dediğim gibi, akp tayfadan komple nefret ederim. Yiğidi öldür hakkını yeme.
gördüğümde kanalı değiştirdiğim tek bakan kişisi.
Cemaat okulunda okuduğunu itiraf eden küçük enişte.

https://www.gercekgundem....da-okudum-ama-306588h.htm
son enerji bükücü damattır.

(bkz: damat ferit)
fetocuların kolejinden mezundur.
meğerse kadınlarla tokalaşıyormuş.

görsel

http://www.gercekgundem.c...kadinlarla-tokalasiyormus
(bkz: torpilli)

Diğeri için;
(bkz: bilal erdoğan)
(bkz: damat ferit)
(img:#1690112)
aaa ben tanıyorum bunu ya.
bu şey değil mi?
hani 15 temmuz gecesi milli iradeye darbe yapılmaya çalışılırken, insanlar şehit olurken, kayınpederinin yanında pişkin pişkin sırıtan biri vardı, bu o değil mi arkadaşlar?
görsel

not: isim benzerliği de olabilir. o sırıtan kişi bu değilse uyarın entryi düzelteyim arkadaşlar, adamı zan altında bırakmayalım.
Gecenin bir körü hangi hadle bana mesaj atıyor, anlamış değilim?

istemiyorum diye bir seçenek de yok. Ak parti döneminde çıkmadı mı kişisel verilerin korunması ile ilgili yönetmelikler?
Kendi kuralına, kanununa kendi uymuyor.

Edit: nasıl bir yandaşlıktır bu, neyini eksiledin kardeş? istemiyorum kimseden sms, hotiç i de şikayet ettim. Hadi onu da eksile.
Milletimizin refahının artması, yatırımların sürmesi ve muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma hedefi için AK Parti.
ak parti istanbul 1.bölge millet vekili adayı.
önce bir 21. yüzyıl türkçesine uyum sağla, "çağdaş uygarlık düzeyi" demeyi öğren de sonra düşünürüz oy vermeyi.
Sms'leriyle beni mest eden bakan. Ben de yalnızca bana atıyor sanmıştım. Çok kırıldım. Şimdi kesin ak pardiye vereceğim. Zaten ortalığı çok karıştırdılar.
bu aralar sık sık mesajlarına mağdur kalıyorum. ama benim flörtüm var.
cep telefonuma sürekli meşaz gönderen kişi.

benim gibi komünist adam sana oy verir mi ?

boşa masraf ediyorsun.

zaten kayın ve maun babanıda sevmem.
eğer başıma bir şey gelmeyecekse mesajınızı okumadan sildim berat bey.
ismini duyunca aklıma medyada çıkan bir haberi gelip, kendi kendime şu an gülme krizine girmem * *
Yazılacak çok şey var ama (bkz: mahkeme korkusu yüzünden yazamamak)
ince nin bordan cam üreteceğiz vaadine karşılık verdiği borcam ı üreteli çok oldu cevabıyla enerji bakanlığı sıfatının bir kere daha hakkını vermiştir.
iş yapacak adama görev vereceklerdir.
Espritüel şirin mi şirin bakan damat. Millet git gide sefalete düşerken bor esprisi patlatır, millet darbe nedeniyle korkudan baygınlıklar geçirir, insanlar yollarda telef olurken, kayınpederinin yanında her şey çok iyiymiş gibi etrafa tatlı tatlı gülücükler atar.