bugün

görsel

Yeni bir nesil yetiştirmek için çalışıyormuş. Umarız ekonomi işine dönmez bu iş de.
Selçükten ne eksiğim var diye düşünüyordur.
''kazandığı'' paraları çıtır, çıtır yiyor..

bundan iyisi şam'da kayısı...
yüzük sektörüne girdiğine dair rivayetler dolaşmaktadır. parmağa takılan yüzük mü bilemiyorum.

görsel
Ekonominin haline gülüyordur oturduğu yerden bir de beni beğenmiyorlardı zamanında diyerek ne yapacak.
selcuk bayraktar i kendine ornek alip ucak yapimi isinde tecrube kazanmaya ugrasiyormus.

görsel
Bi derdim vara katılıyorum seçim zamanı sözlükte dikkatimi çeken bişey vardı anlayamamıştım.. Kimi sözlük hesapları berat albayrakı öven girdiler girip duruyordu reklamını ve propagandasını yapıyodu.. Demek boş yere değilmiş onlar şüphesiz.. Adam sosyal medyada reklamını ve propagandasını yaptırıyor ve kendini iktidara hazırlıyor.. Çoook mantıklı geldi bak.. Berat Albayrak başlığına bi göz atarsanız görürsünüz ne demek istediğimi..
Babasının dediğine bakmayın. Karı kız peşinde koşuyordur. Reisden yediği dayak ta akıllandırmamıştır.
Kesin bunu da batırır.
Ocağımıza çokomel ağacı dikti gitti. Yalnız siyasal islamcılar hep yeni nesil yetiştiriyor. Nedir bu yeni nesillerle alıp veremedikleri...
cukkaladığı paralarla çocuklarına kaka partisi yapmayı planlıyordur. eşime kaç tane range rover alsam diye düşünüyordur. evine koymak için 50 tane altın varak siparişi vermiştir.
Keyfine bakıyor.
dergi dağıtım işiyle uğraşıyor.
bırakın boş içerikler girmeyi. keyfine bakıyor paraları yiyor şu bu gibi söylemlerde bulundukça adam sürekli bir işle uğraşırken karşımıza çıktı. şu an da babasının söylemiyle yetmişmiş, şuurlu ve milli değerlere önem veren bir nesil yetiştirme gayretinde. allah yardımcısı olsun