eczane çalışanı olabilir.

eczacı olsa penisilin olurdu. pensilloik asitten felan haberi olurdu.
(#9475093) entarisiyle güldürmüş yazardır. hoşgelmiştir bu arada.
kız olduğunu beyan eden entryleri var, lakin erkek olduğundan şüpheliyim. ha eğer kız ise de ağzı "am göt meme, sikişmek sokuşmak" * * kelimelerine aşina olduğu için, çevresi tarafından pek de takdir edilmeyen birisi olduğunu düşünmekte olduğum yazar.
daha kayıt esnasında pişmanlık duymuş ve nickini de beni silin diye seçmiş yazar. moderatörler bir süre daha silmezse "yok mu beni silen" diye yeni hesap açacak yazardır.

haka yaptım sadece. hoşgelmiş yedinci nesil yazarımızdır.
kainat üzeri bir nick.
(#9685905) anlatmak istediği şey, bazıları tarafından gtünden anlaşılan.
(#9685905) anlatmak istediği şey için kafa yormaya gerek olmayan... göt kâfi. malum şahıs için ise tarrak.
bazılarının canını sıkan yazar. durmak yok sıkmaya devam.
geceleri esen terör.

duffy duck in türkiye mümessili. *
penisilin mi demek bu yoksa beni silin mi demeye çalışıyorsun diye iğrenç bir espri yapıyorum, yaptım bile. *
kız olduğunu itiraf ettiği için tarraklı entrylere maruz kalan yazar kişisi. Ayrıca nick altından bunları şikayet suretiyle sildirmesi önerilen kişi. Laubali insanlara prim vermesin.
allah bir daha penisilinlere düşürmesin yazarı. amen
bir ilaç bulunmuş; fakat verilecek isme bir türlü karar verilemiyormuş. bir toplantı düzenlenmesine karar verilmiş, temel de davetliymiş. toplantı 2 saattir devam ediyormuş ama hala bir isim bulamamışlar ilaca. sonunda temel iyice bunalıp, ''peni silin, peni silin da!'' demiş; yani ''beni silin'' demek istiyormuş. sonradan adamlar ilacın ismini temel'i yanlış anlayarak penisilin koymuşlar.
(bkz: abi beni sil)
özlenmiş yazardır.