(bkz: elif şirin) isimli ''izmir'de neden hiç patlama olmuyor'' diyen aktroll'ün son açıklaması.

--spoiler--
Yine söylüyorum biz size gidin Izmiri bombalayin demedik, biz gavurun bile durduk yere ölmesine karşıyız
--spoiler--

Bakınız efenim gavur izmirlilerin bile ölmesini istemiyormuş. şu merhamete hayran kalmamak mümkün mü?

görsel

http://www.izgazete.net/h...de-izmirli-yakinlarim-var
Orosbu beyanatı.
Senin de yakınlarının da amına koyayım.
Elif şirin denen türbanlı terör azmettiricisinin savunması.

Laikligi anlatmaya calısan insanlar hapisteyken bunu serbest bırakan hakimi kutluyorum.
Teröre emeği geçen herkesin ta...
Hâlâ çenesi kapanmayan kadının yeni beyanı. Ya bunlar nasıl insanlar ben cidden anlayamıyorum. Söylediği lafın nereye gidebileceğini düşünmek bu kadar mı zor bu kadar mı düşünmekten acizsiniz. Bu kadın elbet birkaç güne unutulur yerine başka bir troll gelir. Birkaç gün de millet ona sinirler sayar söver olur biter. Ama bu seferki kadının cezasını çekmesi lazım ki bundan sonra geleceklere ders olsun.
Halâ ağzından iğrenç salyalarını akıtarak, zavallı açıklamalarıyla kendi girdabında boğulmaya devam eden açıklamalardır.
Gavurun bile!!! Buyrun, alın size açıklama...
O kadar cahilsiniz ki, kelimeler kifayetsiz kalıyor!!!
Bence sus artık sen!!!
beyinsizligine yakisan bir savunma olmustur. aptalin kendisini boyle acikca belli etmesini seviyorum sahsen. sictim ( ilk tweet ) sivadim ( karakoldaki ifade ) buda tuyu diyor acik acik.
özrü kabahatinden büyük beyinsiz savunması.

gavurun bile ölmesini istemezmiş. şu kafalarla aynı havayı solumak öyle ürkütücü ki.
gavurun bile ölmesine karşı imiş....
senin ben ahlakını...

yazdıkların gün gibi meydanda, sen ve senin gibiler çok iyi bilirsiniz kıvırmayı.

bi de söylemedenn geçemicem sözlükte bir tane elif şirin hayranı var, eliştirenleri seri eksiliyor.

maalesef bir terörist sevici zihniyetine sahipsiniz.