bugün

maalesef dün akşam başıma gelmiş olaydır. aşık olduğumu ve aşık olduğunu düşündüğüm kız arkadaşıma evlenme teklifi planları yaparken ondan bu cevabı aldım. derdimi dağlara anlatsam dağlar yıkılır a dostlar.
Anlasana mimit, sadece fakbadiyiz mimit, mimit mimit.

Ulan ne uyuz olurdum bu karıya ya. Mimit mimit diye diye bitirdi diziyi paraları cukkaladı. Alçak nermin.

görsel
Başka nick olsaydı inandırıcı olurdu be.
faqbadi nin sonu düşünülünce tüyleri ürpertmesi gereken söylemdir.

görsel

esnaf kendi yaptığı lahmacunu yemeden ölmezmiş..
gün geçmiyor ki aklı sikinde bir sözlük trollü daha peyda olmasın...
arkadaşınla evlilik planları yapıp seninle fuckbuddy ilişkisi içinde yani; bir hayal için bile fazla amk, konya ovasından daha geniş bir midesizlik ister bu.
tam olarak aynı cümle olmasa da benzeri söylendi tarafıma daha önce.

bilmiyorum kaç sene önceydi, yine her zamanki gibi ilişkiye karşıyım, ben yalnızlığa alışığım, serseri doğdum serseri ölcem naraları satıyorum kızlara. bir tane hatun çıktı geldi, dansçı ve tiyatrocu entel bir tip. ilişki yaşamak istediğini hatta evlenip çoluk çocuğa karışmak istediğini söyledi, ben tabi yukarıda tanımladığım gibi her zamanki ben kafalarındayım.

neyse öyle ya da böyle ilk sevişmemizi yaptık, çok da zevkliydi ikimiz açısından da. güzel bir ten uyumu yakalamıştık. 3-5 derken ben de tutulmuşum kıza farkında olmadan.

sanırım bazı kıskançlıklar yaptım ve o benimle ilişki isteyen kız dedi ki; "biz sadece takılıyoruz sana ne oluyor hayırdır?"

ulan o kadar haklıydı ki tek kelime edemedim.

sonra da bir daha sevişmedim.

bu da böyle bir anımdır.
Ona karşı duygusal olarak birşeyler beslenmişse sizin hayallerinizin içine edecek olan kızdır kesinlikle şüphesiz..
her teenagerın hayatında istediği hatun bu işte.
Hay agzini opeyim denilen laflar.