bugün

(bkz: ben başbakan olsam)
(bkz: hayallerde yaşıyorum ama ibne değilim)
hatun kaldırmaya çalışırdım diye doldurulası anket.
lan aaa, onu yapan var dimi. dur, tüh başka bir şey yapardım.
erkek kaldırırdım.
laaan?! onu da yapan var diyolla?*
bi hareket gösterip çekerdim.
troll kalmazdı sözlükte. din, atatürk, ırkçılık propogandası yapan, saçma ve gereksiz başlık açan herkesi sözlükten uçururdum.
ben moderatör olsam sözlükte girilen entry 100' ü nadiren geçerdi.
ben moderatör olsam sözlükte girilen entry 301'i nadiren geçerdi.
ben moderatör olsam, her Stephen King okurunu, kafadan yetkili yapardım herhalde, o kadar da adilim, o kadar da objektif yaklaşıyorum bu işe.*
ben moderatör olsam sözlğün yarısından fazlası silikti.
ben moderatör olsam sözlük benim için daha eğlenceli hale gelirdi.
keyfime göre davranır, canımı sıkanı çaylak yapar, istediğimi siler, formatı kafama göre işletirdim.
allah tan ben moderatör değilim de sözlük böyle adaletsizlikle henüz tanışmadı.
ben moderatör olsam, günlük entry sayısı artardı. yetkili sayısı da artardı. sözlük inci sözlük'e dönerdi.
ben moderator olsam bu igrenc ortamdan utanirdim. kizlik zari-bekaret-namus ilkelligini asamamisliga alet olmazdim. fakat moderator bunlari asmis uygar bir insan midir; hic sanmam. balik bastan kokar. hicbir etik kriteri olmayan sözlügün moderatörü de bir halt olamamistir. lumpen ve yobazdir
ben moderatör olsam burda iyi bir temizliğe giderdim.
ben moderatör olsam kurallar konusunda katı olurdum.sözlüğe katılan işe yaramaz insanların sözlüğe kazandıracağı sayısal olarak üye sayısından başka bi etkisi olmaz.dolayısıyla entrylerine kıyasla bir çoğunu temizlerdim.milliyetçilik değil ama en azından üzerinde yaşadığı toprağa saygı duymayan yavşkaları da postalardım.
köşe bucak bir temizlik şart .temizlik imandandır .
kesin ibne olurdum. yalan konuşmamak lazım. hepsinin akıbeti belli.
ben moderatör olsam var ya özellikle içinde '31' olan başlıkları açan ergenleri kiremitle döverdim.

edit : hee bu entry yi eksileyen ergenleri de benzin istasyonların da lastiklere hava basılan hortumla döverdim.