hastalık ve iyileşme haberini şimdi öğrendim. çok geçmiş olsun. çok mutlu oldum. allah tekrarından uzak tutsun inşallah.
söyleyen kişiye nasıl bir ruh hali kazandırdığını bilemediğim ama bu bilemediğim duyguya, mutluluğa ucundan kenarından ortak olmama neden olan cümle. geçmiş olsun, sonsuza dek...
geçmiş olsun kardeşim.
sağlık en önemli şey, kanserse öyle bir illetki çoğu zaman tedavisi hastalıktan beter örneğin kemoterapi süreci, bu sürece girmeden atlatman harika. büyük geçmiş olsun. ailemde ve yakın akrabalarımda o kadar yaygındı ki berbat bir süreçtir.
Mutluluk verici cümle.
kanseri yenen adam, geçmiş olsun.
sevindirici cümle.
mickolodium başka olmak üzere tüm kanseri yenenlere geçmiş olsun diyorum. yenme mücadelesi verenlere de acil şifalar diliyorum.
tanımaya görmeye gerek yoktur sevinmek için. böyle güzel haber olsun hep dilerim bu illetle ilgili.
2. defa hem de. * sana yenilmeyeceğim aptal tümör. defalarca ameliyat çıkartsan da başıma, kurtulduktan 6 ay sonra 100 defa daha hortlasan da sen hep benim gibi iyi huylu kalacaksın.
kendine şimdi daha iyi davran arkadaşım, dedirten bir başlık. insani değerlerimizi hatırlatması açısından beni fazlasıyla mutlu eden ve bir o kadarda düşündüren bir durum.
gerçekten tanımadığım halde çok mutlu oldum.

birinin kanseri yendiğini en son duyalı çok uzun zaman oldu.
çok çok geçmiş olsun gerçkekten tanımadığım halde mutlu eden cümledir.
ben de yenmiştim zamanında. yeniden doğmuş gibi hissettirecek olaydır. umarım tekrar o belayla karşılaşılmaz.
inanç ve azmin göstergesi olan cümle. ' büyük geçmiş olsun ' sözünü ağızdan döker.
okuyunca sevindirik olmama sebep olmuş başlık ve paylaşımdır. geçmiş olsundur.
sözlüğün bu başlıkla açılması ve güzel bir haber almak, bu aralar beni ne mutlu eder ki sorusunu düşünürken karşılaşmak, diğer başlığı okumuştum bende birkaç gün önce şimdi bunu görmek gerçekten mutlu ediciymiş. beni hayatta mutlu eden şeyler varmış. bu kadar stresli birkaç günün ardından çok güzel bir haber.

geçmiş olsun. bir daha da üzücü hiçbir şey seni bulmasın.
sözlüğe yeni katılan biri olarak sevindirici bir haberdir.
Geçmiş olsun kardeşim allah diğer hastalara şifa versin.
sözlükte gördüğüm en güzel başlıktır bu. az önce "hoşçakalın sözlük ve yazarlar" başlığını okuduktan sonra bunu görünce çok sevindim. allah bütün hastalara senin gibi güçlü olmayı nasip etsin. geçmiş olsun.
koçum aslanım afferim.*
beni mutlu etmiş bir cümledir. çok geçmiş olsun. hoşgeldin.*
her ne kadar haberler üst üste gelse de içimde tarif edilemez bir sevinç oluştu. hiç tanımadığım bir insan için bile olsa mutlu oldum. umarım bi daha tekrarlamaz. ömür boyu mutlu ve sağlıklı kal.
insanın içinde yaşama sevinci oluşturan cümle.
müthiş bir cümledir. inançla verilen savaştan galip çıkmanın mutluluğunu yansıtır.
geçmiş olsun ve bundan sonrası senin için daha güzel olsun sayın yazar. kanser denen illeti allah kimsenin başına vermesin. umarım bu 'müthiş cümleyi' diğer kanser hastalarından da duyarız.
Rabbim daha nice hastaları senin gibi hayatına geri kavuşturur inşallah kardeşim geçmiş olsun.