bugün

özel eve giden erkek olabilir.
Üst insandır. Cinselliğin sadece tenlerin teması olmadığını bilen erkektir.
genelevde çalışan ve onların, doğanın insanoğluna verdiği en değerli şeylerinden feragat ederek para kazandıklarını bilen insandır. kim bilir o kadının da çocuğu vardır, yatalak babası vardır belki de bakması gereken. yoksa insan en değerli anını kaç liraya satabilir ki?
hayat vurmus bi de ben vurayim mantiginda olmayan erkektir.
şahsen 2 yıldan beri gitmediğimden benimdir diyebilirim. şimdi kardeşim bu seks benim için biraz özel bir duygu. geneleve gittim, kapıda diidüüü, 'geri geç üstünde ne var', kardeşim insanoğlunun en temel ihtiyacını görmeye gelmişim, buraya sorun çıkartacak birşey getirir miyim? içeriye girersin her tarafı pislik götürmüş, odalarda bir yere elini süremezsin, sevişmek denirse sevişirken, öpüşmezler bile, ''hadi.. hadi.. çabuk!'' sesleri bir yandan..ben saatlerce önsevişme yaşıcam, gerekirse sevişme sırasında önsevişmeye dönücem, belki oral takılacam, ''hadi.. hadi..'' sikerim ulan hadiyi, hem sabahleyin sevgiline kahvaltı hazırlayamayacakken sevişmenin ne anlamı var gülüm...

(bkz: orospuya gidip cinsel hayatım var diyen pıtırcık)

edit; ha bak taocuyum aynı zamanda dombiliyim ulan!
işini magirus miniubuste değilde airbus ucakta haleden kişidir.
yediği önünde yemediği arkasında olan erkektir.
(bkz: çok güzel hareketler bunlar)
iki dklık sıcak boşalmalarda değil, daha yükseklerde, okşayışlarla, sevgilinin içinde ateşle tatlanmakta gözü olan erkektir. koçtur bu. kalite sahibidir. hayatı uçkuru yörüngesinde ilerlemez, uçkuru yörüngeye denk geldiği zamanlarda değerlenir sadece. kendini parası için isteyene değil, kendi seçtiği değerlisine verir tüm ruhunu ve bedenini. basit değildir. sevginin, okşamaların, içtenliğin getirdiği tatla, parayla satın alınabilenden daha büyük bir coşku ve orgazmdır bu sahip olabildiği. ayrıca uçkurunun zaafını kullanamazsınız bu adamın. oyunlara gelmez uçkurunun keyfi uğruna.
dini inancı ve kadınların seks aracı olmaktan öte bir varlık olduğunu söyleyen değer yargıları nedeniyle oraya gitmeyen erkektir.
özellikle bu devir için sağlığını önemseyen erkektir. neyin ne olduğu gayet iyi bilir. günde 10 kişiyle yatmış ve sadece işini yapmakta olan bir kadından medet ummayandır. gitmem diyipte gitmiyorsa işi bilendir.
burda bir seçim söz konusudur. "ben genel eve gitmem" cümlesinin altında yatan olası anlamlardan biriside er kişinin daha lüks mekanlara takıldığıdır.*
ben geneleve giderim diyen erkekten daha ustundur. Zaten o insanlar oraya senin gibiler gidiyor diye dusmuyorlar mi?
hayvani duygularin tatmin etmek ve 5 saniyelik zevk icin kadin bedenini pazarlayan ticarethanelere gitmeyen adam gibi adamdir. ve ayrica sunun ayirdina da varmistir: iki tarafinda rizasi olmadan yapilan cinsel birlesmenin adi, evlilikte dahi olsa tecavuzdur.
bedenini ve ruhunu kirletmeyen erkektir.

sevgisini sevdidiğyle paylaşan erkektir, sahte dokunuşların esiri olmayan erkektir.

adam kelimesinin içini dolduran erkektir.
(bkz: ben geneleve gitmem)
çoğu erkeğe nazaran, onla bunla, hatta hayat kadınlarıyla bile cinsel ilişkiye girmeyi övünelecek bir şey olarak görmeyen, bu tür şeylerden kaçınan erkektir. kendini sevdiği insana saklamayı tercih ediyordur. seks yapmış olmak için seks yapmıyordur. tebrik edilesidir.
sevgilisi olan, her istediğinde çatır çatır ihtiyacını karşılayan, sevgilisinden ayrılsa bile yakışıklılığıyla her an yeni bir sevgili bulabileceğini iddaa eden erkektir.
türkiye'de mal olarak görülen erkektir. üzülerek söylüyorum evet; başka yerde değil, türkiye'de mal olarak görülür bu erkek. geneleve gitmeyen, birkaç dakika önce kıronun birinin yaladığı kadının göğüslerine saldırmayan erkek süt çocuğudur türkiye'de. pipisi yoktur hatta. bir adet çüke sahip olmak tüm dünyayı sikmek anlamına gelir. hani sevgilin olmaz, karın olmaz, azgınsındır 50 sene aç yaşamaktansa geneleve gideyim dersin de...

geneleve gitmem diyen erkeğe saldırmak, geneleve gitmeyi güzel birşeymiş gibi göstermek yakışmıyor sizin gibi gençlere.
doğruyu yapan erkektir. zaten bu yaşanılan devirde artık geneleve ihtiyaç kalmamıştır. eskiden bir toplumsal hezeyanı alıyor sayılabilirdi. fakat şimdi böyle bir sorunu yoktur bu toplumun. tüm otellerin kerhaneye döndüğü bir yerde artık genelevden bahsetmek abesle iştigaldir.
yolda mı buldum ulan ben 'şey'imi diyor.

yalan söylemeye gerek yok, benimki kıymetlidir arkadaş.
mantıklı erkektir, verilesi erkektir. her şeyin ilki özel diyen erkektir.
bence midesi olan erkektir.yani o kadınların günde kaç erkekle beraber olduğunu düşünüp bunu midesi kaldırmayan erkektir.
mrtince kardeşimin sonuna kadar yanındayım bu konuda...
eline hiç raket almadığı için kournikova'yla maç yapmak istemeyen erkektir.
(bkz: hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu)