bugün

Fragmanindan anladigim kadariyla beni sarmaz. Isler gucler izleyen tayfa hastasi olur ama o bariz.
Cok pesin pesin karar vermek istemiyorum ama yavan geldi bana. Tatsiz tutsuz zorlama gibi. ismail abi lazim bize ya serkan keskin degil. Ya da ali atay degil mecnun.
Arti neden 23:30 gibi efsane bir yayin saati secilmis diziye o da ilginc mesela.
Ben yavuz'un elinde oguz atay kitabi görmek istiyorum yine..ya da ismail abi'yi kalbine elini koyup " bunam cok aciyo..bu aci geciyo mu " dediginde bizi de yere sermesini..
Keske her sey eskisi gibi kalsaydi..sahibi ölse de onu gercekten sevip anisina saygi duyan, kapiyi kilitleyip evi oylece birakan evlat ya da akraba gibi olunabilseydi..ustune devam etme kaygisi olmasaydi da biz hep o tiplerin ve o mahallenin gercekligine cocukca inanmaya devam etseydik..gulecegimiz kadar gulduk zaten..illle de biraz daha gulelim diye zorlamak sacma. Sirf reyting geyiginden dolayi acarim stari o günlerde ama sesini kisip leyla ile mecnun izlerim internetten..öyle işte
25 ekim cuma 23:30da başlaycak olan dizi. fragmanındaki 2010lar esprisi güldürmüştür.

stara geçtiğinden mi ne görüntüsü de daha bi güzel geldi bana.

umarım beklentileri karşılar.
ismail abinin denişik bir rolde oynadığı dizi. hatta yavuz da babasını bile keser o derece yani.
yeni dizidir. fragmandaki ''ben özgür çevik bu dizide oynamıyorum'' bölümü sesli güldürmüştür.
gül gül öldük, öyle bir dizi işte.

dur lan başlamamış dizi daha nasıl gülerek öldük ki biz.
1. bölüm fragmanı yayınlanan yeni dizimiz.

http://www.youtube.com/watch?v=X6McIEana9s
çok özledik. özlem artıyor.
#21612399 numaralı entrymde de belirttiğim üzere* yeaa olmamış bu ismayil abi nirde micnun nirde baggal nirde diye zırlayacak tiplerin başlığına gelmeye başladığı dizidir.
ulan pezeven serkan keskin hayatı boyunca ismail abi mi oynayacak? diziyi biracık takip ettiysen anlamışsındır onun da hep aynı şeyi oynmaktan sıkıldığını
Ali atay hep mecnun olarak mı kalacak son senesinde koca sezon boyunca oyunculuğuna ne ekledi ali atay?
burak aksak kendi dedi defalarca ben tadında bırakıp yeni proje yapmak istiyorum diye. hikaye daha bu senenin başında tıkandı iskender çınar'ın arabası gibi tüm ekip toplanarak arkadan ittiriyordu. bu denli yetenek fışkıran adamları bir araya toplamasalar son sezonu bok gibi olacaktı dizinin
Hem oyuncuların hem senaristin hem yönetmenin kendini geliştirmesi için büyük şanstır efendim bu dizi. ağlamayın ama biz ismayil abi istiyoz diye.
ben de özledim amk nasıl yapalım güzelim diziyi bitirdiler diye yeni dizi yapmasın mı adamlar?
(bkz: salakça)
bir süre böyle devam edip de "leyla mecnun'u devam ettirelim bari" diyerek ona dönülmesi muhtemel dizi.
başlasın artık dediğim dizi. ekranları boş bırakmayın güneşi beklerkenler falan geliyor sonra aman diyim.
fragmanını görünce ani bir heycana kapılmış ve çikolata gören çocuklar gibi sevinmişimdir.Atadam.
başlıktaki imayı sevdiren başlık.
türkiye'nin en deyişik dizilerindendir. heyecanla bekliyorum açıkçası. farklı bir konsepti var. en azından saçma uyarlama dizilerinden değil. bekliyoruz efenim.
(bkz: ben de lan)
kemal sunal nasıl sürekli şabanı oyandıysa serkan keskin de ismail abiyi oynamalı dedirten dizi.
Burak aksak'ın da dizide oynaması sevindirmiştir.
çok denişik bir dizi olacaktır...
Yine bağlayacak olandır, yine beyin fırtınası olacaktır, yine samimi olacaktır, yine ince (espiri anlamında anlamayan godoşlar için)ler olacaktır.
Vatana millete hayırlı ola.
ferdi tayfur şarkısı.

ben de özledim ben de,
resmin var suan elimde,
sana koşmak isterim,
derman yok dizlerimde.

şeklinde nakaratı vardır.
Fazlasiyla zorlama, lm sevicileri olaydan sogutmadan nasil paranin amina koyariz dusuncesiyle girisilen dizi. Fragman komik de degil ayrica neresine gulundu bu kadar Anlamadim. O ilk teaserimsi sey daha komikti. bir de madem isler gucler tadinda gercek hayata da ilintili bisey yapacaklar o zaman ezgi asaroglu da gelsin bi bolumde hatta arda da gelsin olaylar nasil gelisti nasil koydular guzelim dizinin amina gotune onu da anlatsinlar bak o zaman efsane olur.
bende özledim lan.Fragmandaki nokta.
aylar sonra gerçek anlamda gülebilmek için sabırsızlıkla beklenen dizidir.
Biz de özledik.
mecnun'un, ismail abi'nin, yavuz'un, erdal bakkal'ın, iskender'in yer almadığı dizi.

ali atay, serkan keskin, osman sonant, cengiz bozkurt, ahmet mümtaz taylan var bu dizide.

bu arada; ''olmamış yeeeeaaaa, maksat para kazanmak yeeeaaa'' diyenleri ciddiye almayınız. neye güleceğiz lan, memlekette komedi dizisi kıtlığı var. nadiren yapılan üç beş güzel iş de badem bıyıklılar tarafından sabote ediliyor. açın da yandaş komedyen şafak sezer'e veya şahan gökbakar'a gülün.

bir not daha; dahi anlamına gelen de'yi ayırmaktan aciz dangalaklar bir bir ayıklanacaktır. *
cuma günü olsa da izlesek artık.
güncel Önemli Başlıklar