küçükken de büyüktün hep.. şimdide bir kaç numara bile olsa yine büyüksün bana.
hep ıslaksın ve hep çoraplarımı ıslatıyorsun, senin yüzünden çorap giyemiyorum.
hiç giymedim seni. giymiycemde heralde.
sevgili tuvalet terliği alafranga tuvalet, duşakabin ve banyo paspasları sayesinde biraz daha kuru bir wc hayatı yaşıyor fakat söz konusu duş olunca yine de sana muhtaç oluyoruz, halbuki sen alaturka tuvaletlerin yoldaşısın. artık türk kültüründeki yerini sorgulamanın zamanı geldi de geçiyor bile, neredeyse bir neslin senin yüzünden* çocuğu olmayacak.
sevgili tuvalet terliği ;

küçükken evimizin tuvaleti alaturka oldugundan her zaman hedefi sasırır malum seyin bir kısmını da yanlıslıkla senin kenarına bırakırdım.küçüklük işte, affet.
bazen tuvalette fazla kalırdım. desenlerin ayağıma çıkardı hep. hiç unutmayacağım o desenleri...
Misafirlikte lutfen islak olma tuvalet terligi. Lutfen, corabim islaninca hayattan soguyorum....
duvara dayalı ve dik olarak bırakılman tuvaletten bir önce çıkana hayır duası etme sebebimizdir bil bunu.
bizim tuvaletimiz olmadı. sokağa sıçtık biz.
Eh şu an ayağımda olan nadide terlik, ne kadar emektar olduğunu biliyorum ve ne kadar çilekeş bir hayat yaşadığını. Elimde olsa terlik devrimi yapıp türlerin arasındaki yerini değiştirirdim. A bu arada yine parmak uçlarımda bir ıslaklık var ama kızmıyorum sana. Kızamıyorum çünkü...
ne maceralar yaşamıştık seninle. nelerime şahit oldun. kah osurmama kah ishal olmama kah basuruma. boşalırken hep yanımdaydın.
sen şu an uzun süredir kitap okumayan sözlük yazarlarınca bahsi geçen terliksin. dua et internet diye bişi var ve kimse artık kitap okuyup eleştiri falan yazmıyor, konu sana kadar geldi, o derece yani. maşrapaya selam.
ne çekiyon bunların pisliğini olum bak plaj terliklerine adamlar yaşıyolar valla.
sevgili tuvalet terliği adın sosyal medyada az kullanılmadı, senin bundan haberin var mı bilmem ama birçok insan birilerinin ağzına vurmak için seni kullandı. neyse canım bil istedim bir dost.
senin kaderin böyleymiş be gülüm;
türdaşların;
salonda,
oturma odasında,
hatta acı bir gerçek olsa da,
yatak odasında sıcacık ayakları kavrarken,
sen ıslak ıslak ayakları içine alıp
ne zaman geleceği belli olmayan,
bir bok kokusu ile lanetlendin.
(bkz: harbiden zormuş la tuvalet terliği olmak)
içine kim su doldurdu o.ç.
http://www.youtube.com/watch?v=QtDQN-xDQR4

tek kelimeyle her şeyi özetler.
hey gidi tuvalet terliği;

çok küçükkken boyum bacağım yokken seni giydiğimde paleti ters giymiş gibi duruyordu hani. işte o günlerde seyyar tuvalet gibi kullanmıştım seni. affet. yakın dostların da soluğu hep kafamda aldılar ya neyse, onlar da benden olsun. saygılar...
tuvaletten çıkarken ayağımda olduğunu unutup az mı dolaştım evin içlerinde amk? insan hiç ayağındaki terlik yüzünden kafasına terlik yer mi?
ah terlik vah terlik yaş olma kuru ol terlik!
rengin hep maviydi ya da acı yeşil küçük bir ihtimal pembe ama hiç şaşmazdın tarzından.
seninki de hayat mı ulan.
(bkz: nerdesin vicdansız)
üstüne tüy yapıştırsam bizim hanıma ev terliği diye yuttura bilirim seni.
ancak yapmıyorum!
sen ıslakken, benim en değerli silahımsın.
(bkz: ıslak tuvalet terliği)
ilk önceleri böyleydin ; görsel
sonra bi çağ atladın böyle oldun ; http://www.itusozluk.com/...tuvalet-terligi_51586.jpg
kimi zaman ayırt edemedik seni ev terliğinden; görsel
şimdilerde daha konforlusun seni giyebilmek için hususi tuvalete girer oldum ; görsel