bugün

şekil itibariyle seni çok itici buluyorum. gündelik hayatta çok işe yaradığının da farkındayım.
her zaman muhtacız her zaman ait.
http://www.youtube.com/watch?v=WIZUy7RMLdE mecnun'dan tuvalet terliği küfrü.
Kuru gibi görünüyosun ama o üst kısmın altında eser miktarda su oluyo hani, pusuya yatmıs bir hain misali, giydikten bir süre sonra anlasılıyo ıslak oldugun. Neden sonra anlasılıyo, o esnada corap ıslanıyo cunku, hani ayagını bir yere carparsın da cok kısa bir süre acımasını bekleyip sonra atarsın cıglıgı, aynen onun gibi.
Velhasılıkelam, seni ıslak bırakanlara inat kuru kal tuvalet terligi.
Edit: imla.
Kenarina, ucuna olasi bok damlasina karsi kahverengini onerdigim terliktir.
ev terliğimle üstüne basıp yürüyorum. nedendir bilmiyorum yıllardır sevmem kendisini.
ah canım benim. banyomun rengine uygun olduğun için aldım seni. ama çok özür dilerim çünkü; kışın ev terliğiyle girip çıkıveriyorum yani seni kullanmak nasip olmadı daha. tanışamadık seninle ıslakmısın hemen mi kurursun öğrenemedim. üzgünüm nasipse yaza görüşürüz artık.
dışarıda neler olup bitiyor habersizsin ama en iyisi de bu biliyor musun?
ilk önceleri böyleydin ; görsel
sonra bi çağ atladın böyle oldun ; http://www.itusozluk.com/...tuvalet-terligi_51586.jpg
kimi zaman ayırt edemedik seni ev terliğinden; görsel
şimdilerde daha konforlusun seni giyebilmek için hususi tuvalete girer oldum ; görsel
üstüne tüy yapıştırsam bizim hanıma ev terliği diye yuttura bilirim seni.
ancak yapmıyorum!
sen ıslakken, benim en değerli silahımsın.
(bkz: ıslak tuvalet terliği)
(bkz: nerdesin vicdansız)
seninki de hayat mı ulan.
rengin hep maviydi ya da acı yeşil küçük bir ihtimal pembe ama hiç şaşmazdın tarzından.
ah terlik vah terlik yaş olma kuru ol terlik!
tuvaletten çıkarken ayağımda olduğunu unutup az mı dolaştım evin içlerinde amk? insan hiç ayağındaki terlik yüzünden kafasına terlik yer mi?
hey gidi tuvalet terliği;

çok küçükkken boyum bacağım yokken seni giydiğimde paleti ters giymiş gibi duruyordu hani. işte o günlerde seyyar tuvalet gibi kullanmıştım seni. affet. yakın dostların da soluğu hep kafamda aldılar ya neyse, onlar da benden olsun. saygılar...
http://www.youtube.com/watch?v=QtDQN-xDQR4

tek kelimeyle her şeyi özetler.
içine kim su doldurdu o.ç.
senin kaderin böyleymiş be gülüm;
türdaşların;
salonda,
oturma odasında,
hatta acı bir gerçek olsa da,
yatak odasında sıcacık ayakları kavrarken,
sen ıslak ıslak ayakları içine alıp
ne zaman geleceği belli olmayan,
bir bok kokusu ile lanetlendin.
(bkz: harbiden zormuş la tuvalet terliği olmak)
sevgili tuvalet terliği adın sosyal medyada az kullanılmadı, senin bundan haberin var mı bilmem ama birçok insan birilerinin ağzına vurmak için seni kullandı. neyse canım bil istedim bir dost.
ne çekiyon bunların pisliğini olum bak plaj terliklerine adamlar yaşıyolar valla.
sen şu an uzun süredir kitap okumayan sözlük yazarlarınca bahsi geçen terliksin. dua et internet diye bişi var ve kimse artık kitap okuyup eleştiri falan yazmıyor, konu sana kadar geldi, o derece yani. maşrapaya selam.
ne maceralar yaşamıştık seninle. nelerime şahit oldun. kah osurmama kah ishal olmama kah basuruma. boşalırken hep yanımdaydın.
Eh şu an ayağımda olan nadide terlik, ne kadar emektar olduğunu biliyorum ve ne kadar çilekeş bir hayat yaşadığını. Elimde olsa terlik devrimi yapıp türlerin arasındaki yerini değiştirirdim. A bu arada yine parmak uçlarımda bir ıslaklık var ama kızmıyorum sana. Kızamıyorum çünkü...
bizim tuvaletimiz olmadı. sokağa sıçtık biz.