bugün

vatan hainine yazılmış yazıdır.
sayın şaka amk şaka allahın belası öcalan,
rüyalarımda seni öldürdüğümü düşünüyorum artık düşün nefretim o kadar kocaman olmuş. senin hakkın idamdır, ama ev hapsi falan diyorlar. haa bir de artık sana sayın demek yasak değilmiş. zaten senin gibi bir vatan hainine ancak senin gibiler sayın der. velhasıl kelam allah belanı versin.
edit: normalde eksilenmeyi pek iplemem fakat aramızda teröristlerin olduğunu bilmek değişik bir duygu açıkçası, bdpye oy veren ellerini...
nasıl birine yazıldığı sorusu kişiden kişiye değişen yazı.
sevgili piç oğlu piç,

senin gelmişini geçmişini ........... ................... ............... ... ... ....... ............ ................... .. ..... ....... .... ... ..... ... .. ............. ................... ............... ... ... ....... ............ ................... .. ..... ....... .... ... ..... ... .. ............. ................... ............... ... ... ....... ............ ................... .. ..... ....... .... ... ..... ... .. ............. ................... ............... ... ... ....... ............ ................... .. ..... ....... .... ... ..... ... .. ............. ................... ............... ... ... ....... ............ ................... .. ..... ....... .... ... ..... ... .. .... yım.
Kısaca söylemek gerekirse allah belanı versin o yattığın yer mezarın olur inşallah.
seninle baş başa 1 saat kalabilmek için 1 yıllık maaşımı vermeye hazırım, senin o suratını dağıtmak, bağırsaklarını kokoreç gibi çatala takıp çevirmek ve o pislik dolu kalbini göğsünden dışarı çıkarıp köpeklere yedirebilmek için 1 yıllık maaş az bile.
(bkz: ben bu yazıyı abdullah öcalan a yazdım)

DEVLETiN sayın demeyi yasakladıysa başlığının da özel isim katagorisine alınarak yazılması gereken yazıdır.

zorunuza gitmesin beyler bayanlar. akp ile daha çook güzel günler göreceğiz.
kimse de dememiş ki aga bu nedir? memlekette kıyamet kopuyo adamların işi gücü küfür etmek, madem bir boka yarıyo, kampanyasını yapın bari bir günlüğüne herkes öcalan a küfür etsin falan diye.
vatansız bayraksız kopeklerin yazdıklarıdır.
(bkz: bayraksız kopekler vatan sizden ne bekler).
saçma eylem.
hayır yazdın kürt sorunu çözüldü mü? ayrıca salak salak ismi lazım değil terörist başına saldıranlar tamam ben de sevmem ama klavye başından delikanlılık yapmayın komik oluyorsunuz.
yakında özgürsün merak etme. süreç onu gösteriyor.
Abdullah Öcalan da bu mesajlari okuyacak mi? Hayır. eee?
Ne kadar kitap okursan oku. çı ka ma ya cak sın.
Yatağına konacak murat karayılan kellesi.
Not:Başlık niye değişti. Sizin yüzünüzden entirim alakasız olmuş.
ömrünün yarısını saçma bir ideolojiye adadın. kalan yarısını da kodeste kitap okuyarak geçiriyorsun. elinde ne var şimdi? Kocaman bir sıfır. senden enayisini görmedim ben cidden.
(bkz: selam piç)
Evrim teorisini kanıtlar nitelikteki hayvansı yaratık.
Yakında idam etirreceğiz. Cezanı çekme vaktin geldi.
Sen ne pis insansın be. Sana şu dünyadaki bütün küfürleri etsem yine de sana iltifat kalır.
O kadar yetimin, evlat acısı çeken ananın babanın ahını aldın ya yine de sapasağlamsın. Öbür dünyada yanman dileğiyle.
Bu adama edilen kufurler gunah sayiliyor mu bence sayilmamali ama.
ben sana bok demem.
boklar duyar ar eder.
bir zerren karışsa boka.
onu da murdar eder.
Seni asmak lazımdı
Kuşluk sabahı andımdı
Gene mi geberemedin
yetti bu pezevenkliklerin.

Teşekkürler...
Ruhban Sınıf ile Yıllarca sömürülen Halkların mecbur bırakıldığı Durum ile Sözde lider edilen Birine Yazılan yazıdır.

Aklım Almıyor Arkadaş Bir kişi çıkıp böyle yapacaksınız diyor ve Yandaşları sorgusuzca bunu yapıyor. Ne ara evrim geçirdik'de Koyun olduk.
anneli, bacılı, akrabalı şeyler yazıp sildim. hayal ettim de öghhh. değmez bile. orospu çocukları.