1. 1.
  ankara bahçeli 7cadde son durakta buz pateni ve buz hokeyi salonu. *
  -1 ... aabi
 2. 2.
  istanbul'u ilk hipermarket kavramıyla tanıştıran marketlerdendi*. büyük alışveriş alanıyla oldukça ilgi çekmişti. bugün yerinde tekzen yapı market vardır*.
  ... metin oktay
 3. 3.
  ankara'nın en büyük buz pistidir. Ankara'da ki yarışmalar burada gerçekleştirilir. Bir klübe bağlı değilseniz her istediğinizde kayamazsınız. isteyenlere alternatifler vardır. *
  ... psikljk deli
 4. 4.
  ankara bahçelievlerde bulunan gençlik spor il müdürlüğüne bağlı, şu sıcak yaz gününde hem serinleyim hem spor olsun sosyalleşiyim, götü başı kırıyım çıkartıyım diyorsanız gidiniz, seansı hafta içi5 hafta sonu 7.5 tl dir, para değil lan bir seans 40 dakika sürer, her zaman pistte birtane iyi kayan artis vardır, onu düşürün namınız yürüsün.
  1 ... cok gicik yaa
 5. 5.
  şu sıcaklarda sadece serinlemek için gidilebilir. Şart değil kaymak, izleyici de olunabilir.
  ... dispersepsiyon
 6. 6.
  paten pistini özel bir şirkete devreden belediye taşeron şirketi. şu sıralar huzurevi v.b sosyal içerikli yapılar yapan kurum.

  yönetimi takunyalıdır.
  ... isipsiz
 7. 7.
  kendi patenleri olmayanlara verdikleri patenler berbat. daha önce başka buz pistine çıkmadığımdan diğer pistlerle karşılaştıramayacağım ama bu pistte kenarlarda yaklaşık 20 santimlik alan resmen suydu. olması gerekenin bu olduğundan şüpheliyim.
  ... gnrdelisi