bugün

işte bu zihniyetli insanlarda açık söylüyorum sözlük eşini yatakta başka adamla bassa dönüp arkasını gidecek. Nereye gidiyoruz böyle? sonumuz hayrolsun.
bir kadının onu tanımadan önce yaptığı şeyleri, onunlayken yapmışçasına algılayacak ve bunu aldatma olarak görecek kadar psikiyatrik sorunları olan bireylerin önemsediği zar.

aynı bireyler bakire olarak aldıkları eşlerini travestilerle aldatırlar. erkeğin elinin kiri der ve ibnelere söver.
hala geri kafalılık diyen andavalların olduğu konu.

ulan arkadaş. elin kevaşesi gidecek tonla herifin altında inleyecek, aletini yalayacak oh ne tatlı diye, menisini yutacak ondan sonra bakacak ki yaş ilerlemiş ben uslu birine kapağı atayım.

buyrun ağalar. bu patlak lastikleri alın gönül rahatlığıyla. sonra yolda eski tokmakçılarına kolkala yürürken rastlayın. o desin ki yanındakilere "vay amk, bulmuş bir enayi gavat. ne becermiştim bunu önden arkadan. dur bir aratayım instagramda. yanındakinden sıkılmıştır belki".

zorunuza gitmesin. ben eski yattığım kadınları evli görünce acıyorum yanındakilere. kim bilir onunla sevişirken kaç kere ben geleceğim aklına.

bekaret önemli değilmiş. he amk he.

not: ne çok ırısıpı varmış lan sözlükte. wuhuuu.*
etrafımda bir kaç evliliğin bitmesine neden olduğunu gördüğüm şey.

bekareti önemsemeyen bayanlara tavsiyem: evlenmek gibi bir niyetiniz varsa gidin sizin gibi bekarete önem vermeyen erkeklerle evlenin. eğer evlenebilirseniz... eğer onlar da sizi kullanıp kullanıp atmazsa.

evlenmek anne olmak gibi bir hayaliniz varsa, hayallerinizi hak etmelisiniz.

edit: kendini kötü hissedenler eksilemeye başladı bile.
ruh bekar olsun evlendikten sonra. orası bekar olmuş ne yazar. orayı bekar tutup başka delikleri açanlar var kendini namuslu gösteren sizde bilirsiniz.
lanetli bir konudur.
Uludağ sözlük ahalisinin tek derdi.
Her yeri ellenmiş ama hala kız olan ların övünç konusu olmuş artık bu kadar saçma sapan insanın diline düşmüş namus kavramı namına kadınları bir köleymiş gibi hapsetmeyi istediklerini yapmamalarını sağlamak amaçlı oluşturulan bakış açısıdır. Erkekler için milli olmak ne kadar üstünlük gibi gösteriliyorsa kadın için patlak kavramı kullanılarak o kadar düşürülüyor. Bu ülkenin anlayışından afedersiniz de hiç bir halt olmaz. Burada ilim bilim teknoloji de zerre kadar ilerlemez.
bakireliğe geri kafalılık diyen adamın karısını bir kere sikmek istesem izin verir.
önemli bir konudur. evleneceksen.
Herkes bu konuda istediğini düşünebilir saygı duymak lazım bence ama önemli olan bekarete önem veriyorum diyip bir sürü kızı becermemek. Ha önem vermiyor musun hodri meydan ama bunu yaptıktan sonra evlenirken sakın bakire kız arama.
Not= Ben bekarete önem veriyorum.
bayanlarda
ya kızlık olmasa kesin veririm diye düşünen kız ile zina günah veremem diyen kızı aynı kefeye koyan sistem.

erkeklerde
pek bi şey fark etmiyo devam et usta.
Benim gozumde gayet önemli bi konudur bi nevi limittir bu bekaret konusu.
BAZI geniş kızlar bunu sorun eden herkese yobaz yaftası yapıştırır.

ulan sikilmenin yobazlıkla ne alakası var amına bastığımının ergeni? insan var, dini inancı olmasa bile kız olmayan biriyle evlenmek istemeyebilir, bunu dine entegre etmeyin hemen.

zar kadar beyin yok amk. o yobazla evlenmezsin ama evleneceğin genişte seni 2 günde bir aldatır, o zaman anlarsın kadınlık duygunun nasıl sikildiğini he swignersan zaten ne desek boş sana amk.
Erkek için de var olandır.
not: erkeğim.
Sadece bacak arasında değildir, sadece zardan oluşmaz.
öyle tuhaf bir şeydir ki kimin ne olduğunu onunla anlamanız mümkün değildir. Bir kadın bakire diye çok namuslu değildir bilemezsiniz anal ve oral sekste ustalaşmış bir sürü bakire tanıyorum ama bu da demek değildir ki bütün bakire kızlar öyle namussuzdur diye.

Bir kız bakire değil diye de namussuz diyemezsiniz. ne yaşadı nasıl bir hikayesi var bilemezsiniz. Bu ülkede tecavüze uğrayıp Susan binlerce kadın var. diyelim ki öyle bir şey söz konusu değil de kendisi isteyerek severek verdi bekaretini. yine de bu bir kadına namussuz demeye yetmez. Belki çok sevdi çok güvendi ya da çok gençti ve bir cahillik etti adam kızı ortada bıraktı gitti. Belki de o adamdan sonra kız kimseyi sevip güvenmedi kimse ile birlikte olmadı size kadar. ama bu demek değildir ki bakire olmayan bütün kızların böyle hikayeleri var. bazısı da gerçekten tam bir Orospu. Öyle ki nikahtan yani evlenmeden 1 hafta önce eski sevgililerini tek tek dolaşan kızlar da var yalan değil ve nasıl buluyorlar öyle saf erkekleri buna da hayret etmemek mümkün değil.

işte o yüzden bekaret belki bir zar parçasıdır ve gerçekten değersizdir. bekaret bacak arasında namus ise kafada biter. Bir kadında aranılan şey bekaret değil namus ve güzel ahlâk olmalıdır en başta.
evlenene kadar hicbir kizla sevismemis iliskiye girmemis erkegin hakli olarak bekledigi seydir.

aynisi yine kiz icin de gecerlidir. erkek bunu olgun karsilamiyor diye gerici bagnaz yobaz diyeni anlamiyorum. adam kendisini ilk olarak gormek istiyor bunu dusunup kendisi de hic yapmamis.
bekareti gitmiş kız, market reyonundaki açılmış (ya da delinmiş) ambalajı olan gıdaya benzer. kimse almaya yanaşmaz, market sahibinin elinde kalır.
Beyindedir.
kim ne derse desin önemlidir. sadece kız kişisi için değil er kişi için de.
sevişmeye sikmek diyen çomarların pek bir önemsediği, sevişmenin sevmekten geldiğini bilen aydın insanların hiç önemsemediği, satanistlerin ayinlerde kurban vermek için önemsediği, bana göre de dünyanın en gereksiz olgusundan biridir.
Önemsiz diyenlerin ne olduğu belli, önemli diyenlerin ne olduğu bellidir. Fazla da gerek yok.
Her iki cinsiyet içinde geçerli olandır. Ancak geçerli olması önemli olduğunu göstermez. Zaten onunla bununla seks yapmayı midesi kaldıran insanların bundan bahsetmesi saçmalık üstüdür.
eşeğe hallenenler de burada namus şovenizmi yapmasa keşke. bu konuda karar sadece kadına aittir, diğerlerine b.k yemek bile düşmez.
güncel Önemli Başlıklar