entry'ler (58)

iki erkeğe birden umut veren kız

Kahpelik kelimesinin vücut bulmus halidir daha ne diyim bilemedim gerçekten orospu luk.

uzun süreli yalnızlığın ardından sevgili yapmak

Nasıl bi duygu oluyor o ben daha kendimi bi türlü hazır hissedemedim ona o yüzden yaşasın Elizabeth durumundayım.

nihat hatipoğlu na sorulan sorular

Tatil bitti
Bir işadamı, oldukça yoğun ve yorucu geçen bir seneden sonra tatile çıkmaya karar verir. Eşi de kendisi gibi meşgul olduğu için birlikte tatil yapacakları bir dönem ayarlamak zor olur. ispanya kıyılarında bir otel bulur ve bulduğu ilk uçakla oraya gider. Otele yerleşirken bir aylık bir rezervasyon yaptırır. Bir hafta kadar güzelce tatil yaptıktan sonra, bir akşam yemeğinde garson kendisine bir mektup iletir. Mektubu okuyan işadamı, tatilini geçirdiği otelin yöneticisinin yanına gider. "Ne yazık ki tatil sona erdi... " Yönetici şaşırır ve üzülür. "Ama beyefendi, bir aylık rezervasyon yaptırmıştınız, ne oldu böyle aniden?" işadamı çaresiz bakışlarla cevap verir: "Evet bir ay kalacağım, ama tatil bitti. Karım işinden izin almayı başarmış ve iki gün sonra burada olacakmış.

sizleri seviyorum

Ictik ten sonra yakın çevre hoşlanilan kız vb türdeki kisilere söylenen söz.

sevişirken beni tokatla diyen hatun

Hazzin dibine vurmaya yardimci olur, seksin dibini adeta ekmekle siyirmaktir.

azıcık aldatınca hemen küsen kız sevgili

Mesela ben eski sevgilimle kesiştim mesaj falan attım biraz da konuştuk sarıldik vs hemen sevgilim alındı. Ne var yani bunda?

connected2 me den kız düşürmek

Taktik ve saldırıyı doğru yaptığın takdirde imkansız olmayan bir şey yapılabilir.

hiç türk süper kahraman olmaması

Bide şu gaz çıkaran bi adam vardı ona noldu ??

allah varsa kanıtla

Bu başlığı yazan ateist mi acaba diye düşünmeden geçemedim doğrusu ne sacma sorular bunlar la.

türk milletinin bu toprakları hak etmemesi

Böyle Kürt puşları meclise soktukca hiç bi şey hakedilmiyor.

rap rock metal dinleyip kendini entel zanneden şey

Rap ergen müziği olarak düşünülüyor ama bu düşünceye tamamen karşıyım ben ki bu gerçekten de saçma bi düşünce.

beni öldürmeyen her şey beni güçlendirir

Beni sigara yavaş yavaş öldürür mesela ama yavaş yavaş güçlendirmez bu olaya nerden baktığımıza bağlı.

bekaret

Benim gozumde gayet önemli bi konudur bi nevi limittir bu bekaret konusu.

evde topuk ayakkabıyla gezen kadın

Çok hoş bi ses beni çok etkiler şahsen bu ses...

yazarların gelecekte evleneceği kişinin mesleği

En azından bi memur olmasi gerekir evlenilecek kişinin.

sosyal medyada serumlu foto paylaşan erkek

Gözümde bi kızdan farkı olmayan kızla erkek karışımı ıbne tarzı bir şeydir.

evde eğlenmek

Bi bira 6 liraya alınır yada 20 liraya bi şarap alınıp eğlencenin dibine vurulabilir.

edebiyat özürlü yazarlar

Ölü transfer kadar kötü bi olay bu sanırım ve neden böyle olduğu konusunda kimse bi fikir ortaya koymuyor.

enayi parasıyla 4 yıldız transfer eden manchester

Kötüyü satıp iyiyi almasını gerçekten mükemmel beceriyorlar. Ve üstelik fenerlilerde buna gerçekten seviniyor. Sanırım fenerin aldığı yabancı futbolcuların tırt çıkması her zaman kaçınılmaz bi gerçek bu yüzden.

erkek çocuğa isim önerileri

Han ikinci isim olarak konulabilir kesinlikle çok karizmatik bi isim olur.