bugün

"Kapısız evden mi çıktın ulan" sözündeki evin kapısı.
bekaret zarı bulunan canlılar:

yarasa, kedi, şempanze, köpek, fil, lama, galago(afrika'da yaşayan küçük gece maymunu), gine domuzu, at, insan, lemur, deniz ineği, köstebek, fare, fok, yunus, çinçilla, ornitorenk, narval, alpaka, bobolink (küçük bir yeni dünya siyahkuşu), deniz tarağı, beyaz ayaklı geyik faresi?, mirket, mus geyiği, pony (midilli,küçük at cinsi), çıngıraklı yılan, sivri faregiller, uğur böceği:

http://en.wikipedia.org/w...st_of_animals_with_hymens
(bkz: kafayı zarla bozmak)
gızlık zarı. ananem öyle diyo, bilinsin istedim, afişe etmek istedim. değişiklik olsun istedim. yeter lan kuscam artık bu zar meselesinden.
ha bide namus iki bacak arasında değildir, tımaaam mı. oh canıma değsin.
insanların namuslarını, şereflerini ve masumiyetlerini atfettikleri zar parçası.
ugruna cinayet islenebilcek kadar degerli gorunen asli gorevi hatun kisinin regl olmasına kadar olan donem de rahim agzını kaplayarak hijyeni saglayan et parcası.
bacak arasından çıkarılıp,beyne takılası,yanlış yere monte edilmiş,gereksiz manalar altında ezilmiş,büzülmüş bir çeşit zar.
allah kahretsin zarıdır, insanı dişi yaradılışından soğutur, sol framede yok götü avuçlanmış bakire, yok mini etekli bakire gibi başlıklar sayesinde insanı psikopata bağlayan zardır. Akıllarının zarı olmadığına şükretsinlerdir, zira kızlarla bozmaları kaçınılmazdır akıl zarlarını bu arkadaşlarımızın. Ben asıl eşini, sevgilisini, partnerini bekaret zarıyla yargılayanın aklını öpeyim. Hele ki her tuttuğumun zarını bozayım, fakat eşim bakire olsun zihniyetine kafam girsin. Bu zihniyette olup eksi oy vereceklere iyice ben gireyim.

Yok böyle bişey yaa. Her bakire kız ellenmiş değildir, her bakire olmayan kız da orospu değildir. Bunu anlamak bu kadar zorsa ilişkiye bile giremeyin, topunuzun çükü düşsün e mi!
alt dudağın diş etiyle birleştiği yerdeki zarımsı ince zarla aynı olduğu söylenen yapı.
bakire olmayanların yada çapkın delikanlıların namus bacak arasında değil diyerek kastettiği zar.
vücuttaki zarlardan biridir. diğeri için; (bkz: kulak zarı)
sadece kızlara has zardır.
bir genç kızın en büyük çeyiziymiş. breeeee...

(bkz: sokayım politikana)
"Tanrı kızlara güvenseydi kızlık zarını yaratmazdı.Puahahaha!" gibi esprilere konu olan zar.Gerçekten öyle aslında ne kadar adil.
yok böyle bir şey.
(bkz: kızlık zarı)
iki çeşidi vardır; biri malum, diğeri de malum olmalı, beyinde olması gereken zar.
vardır ama aranmaz.
aransa da bulunamaz.
kulak zarı kadar değeri olmayan, tek bir hareketle deline bilen saçma bir zar.
insan çoğu zaman allahın yarattıklarını düşünürken hikmet kavramını unutabiliyor.
hikmet'i, yaratıcının her yarattığında içine yerleştirdiği bir formül, bir niyet,bir murad olarak tanımlayabiliriz.
allahın yarattığı her teferruat, her nimet hikmetlidir.
biz insan ve kul olarak nimetlerdeki bu hikmeti çözmeye çalışsak da, çoğu zaman çözmeye yeterli olamayabiliriz.

bekaret zarı'ndaki murad-ı ilahi nedir.
kendi kendime üzerinde düşününce, zarın bir riya ölçüm cihazı olduğu sonucuna vardım( hikmeti çözdüğümü değil,sadece kanaate vardığımı iddia ediyorum).
fıtrat üzerine doğan her çocuğun, masum, temiz, berrak ve betül olduğunu düşündüğümüzde, yaşadığımız hayat ve yaptığımız tercihlerdir bizi kirleten veya günahlardan sakındıran.

allahın kadın vücuduna bahşettiği bekaret zarının, kadınları riya sınavından muaf eyleyen bir parça olduğunu düşünebiliriz. yani allah sınavını açıktan yapmıştır ve kadını zina konusunda belirsiz bir riya sınamasından muaf eylemiştir(bekaretini kaybetmeden bilmem ne yapanlar bu yazının konusu değildir).

erkekte zarın olmaması, bir çoğumuzun zannettiği gibi erkeğe hovarda bir serbestiyet vermek için değildir, tam aksine, erkeğin zina ve iradesine hakim olması için zımnı bir sınavdır, yani apaçık, erkek türü için, bu dünyada yeni bir sınav kalemi oluşmasıdır. erkeğin riyakarlıkla sınavı.
evet hesap günü geldiğinde, her anımınızın kayda alındığı bu dünyanın arşiv kaydınız ahirette izlediğimizde, hepimiz, settar esma-i ilahisi ile, rabden günahlarımızı örtmesini ölesiye dileyeceğiz,bugünden dilememiz, belki de hayatımızı buna göre milimi milimine yaşamamız belki de çok daha elzemdir.

hülasa:
bekaret zarı, namus kavramının sadece bir parçasıdır. namus, türk toplumunda, zannedildiğinin aksine, kutsanan bir şey değildir, çarpıklaştırılmış içi boşaltılmış bir kavramdır.
bekaret zarı kadın için açık sınavdır, erkek için zımnı bir riya sınavıdır. yani kadınların namus sınavı, erkeklerin riya ile bütünleşik namus sınavından daha kolaydır.
aslı kızlık zarıdır lakin bekareti bacak arasında arayanlar için bekaret zarı oluyor haliyle.

sahibinden çok başkalarını ilgilendirir.
evrimsel açıdan niye oluştuğu tam kestirilemeyen, bazı canlıların cinsel organında bulunan basit bir biyolojik yapıdır.
örneğin insan, maymun vb.
(bkz: kızlık zarı)
ortamlarda, “ulan bırakın bu siktiğimin orta doğu kafalarını.” gibi cümleler kursam da ister istemez düşündükçe içerde bir yerlerde diken batığına benzer acılara sevk eden zardır.

patlaksan başım gözüm üstüne, diktirdiysen ananı skeyim adi... (ilerdeki eşime.)
Kızların da kafayı taktığı konulardan biri. Adamlar da diktiriyor mu acaba? Hepsinin bakir olarak kırmızı kuşağıyla hanımlarına eş olmaları mümkün değil çünkü. Diktirip de geliyorlarsa hay onların adamlığına. Püh.
hep yek gelir.
Bekaret zarı önemli değil zart zurt diyen embesiller yüzünden bugün erkeklerin yüzde 70'i elini sikerek geçiriyor gençliğini.

Ulan akıl var izan var. O zar patlarsa o kız önüne gelenle yatma hakkını kendisinde görür. Önüne gelenlerin içinden de en alfa olan yüzde 10 20'lik kesimin altına yatar. Erkekte döl çok nasıl olsa. Her gün ayrı kızla dahi yatabilir.

Bekaretin ehemmiyeti zinanın namussuzluk olması sadece islam'a mahsus falan mı sanıyordunuz? 100 sene evvele kadar avrupa dahil her yerde rezil bir şeydi zina.

Sebep ise tam olarak kadınların nasıl olsa seçebiliyorum deyip en alfa olanların altına yatmak için sıraya girmesine mani olmaktı.

Ben zina da etmem bakire olmayan kızla evlenmem de.

Gerekirse bekar ölürüm.