bugün

ilişki öncesi alındığında kanama yaptırdığı öne sürülen hollanda üretimi ilaç.
bekaret geri getirici dikişin akabinde alınması gereken ilaç..
(bkz: dünya nereye gidiyor)
(bkz: alıyorum alıyorum sen ilksin diye kandırıyorum)
bekareti dünyanın merkezine oturtan erkeklere müstehak haptır. öyle gote böyle tarrak hesabı yani.
çok utanç verici haptır.
bu hapın varlığı;
yaşadıklarının arkasında duramayan kadınların varlığına, bu kandırmacayla kanacak erkeklerin varlığına, yalan üzerine kurulacak hayatların varlığına delalettir.

insanın dürüst olmaktan, kendi olmaktan bu kadar uzaklaşması yaralıyor insanı...
(bkz: töre cinayetleri) ne yapsın ki başka. .paşa paşa böbürlenin ilk benim diye müstahak size.
(bkz: sabah akşam tok karna)
türk erkeğinin fitil olarak kullanmaya çalışacağı muhtemel hap çeşidi.
(bkz: teknolojinin amdan gotten islerle ugrasmasi)
(bkz: insanların amdan gotten isleri tabu yapmasi)
(bkz: hapı üretenleri amdan götten asıp smaç basılması)
başka bir firmanın bekaret hapının etkinliğini önleyen bir hap çıkarmasıyla ipi çekilecek icat.
Sabah'ın haberine göre, cinsel ilişkiye girmeden yarım saat önce alınacak "bekâret hapı" ile kanamanın sağlandığı ifade edildi. Dr. Ineke van Seumeren, çok sayıda Müslüman kızın "kızlık zarı dikimi" için başvurduğunu belirterek, "Müstakbel eşleriyle konuşmalarını tavsiye ediyorum. Ancak bu konunun tabu olduğunun farkındayız. Başka çaresi yoksa "bekâret hapı"nı veriyoruz" dedi.
http://www.hurriyet.com.tr/saglik/7387510.asp
ikinci el piyasasının bitmesi anlamına gelen durum.
-şimdi ne diyeceksin osman abi?
-benim kızım öyle şey yapmaz zaten,bizim eczaneci de satamaz,ocağı çağırırım animallah,ee sen şimdi ne diyeceksin rockandroll
-abi ne diyelim beaa, insanın gördükleri, kendi baktığı kadardır.
-he entel dantel konuşma ulan!

edit; replik değişikliği.
piyasaya çıkarıldığı gün olabilecekler;

1)uludağ sözlüğü açarsınız, bekaret hapı(356) gibi ibareler görürsünüz.
2)eczacı iseniz, gelen müşterilere sürekli 'ithalatı henüz başlamadı' dersiniz.
3)türkiye'de satışı yasaklansın efenim, diyenler ortaya çıkar, bir kaç milletvekili, buna benzer görüş belirtir, eğer hala başbakan olursa erdoğan 'kızlarımızın ahlakını bozabilir fakat..' gibi cümleler kurar, fakat ilacın ithalatı sağlık bakanlığından gerekli izinler alınıp, en geç 15 gün sonra başlar.
4)her sevgilim versin karım bakire olsuncular, 'ulan biz naptık' diye düşünür, belki bu ekolden kopmalar yaşanacak ilk gündür.
5)bekarete önem veren kitlelerin, bekarete verdiği önemin azaldığı ilk gün olarak tarihe geçebilir.
6)güzin abla, köşesinde hapa karşı olduğunu belirtir, işsiz kalma korkusu sarmıştır.
7)haydar dümen, her sevgilim versin karım bakire olsuncular'a hiç vermediği kadar ayar verir.
8)bir kişi bile çıkıp, biz kızlarımızı niye bu hallere düşürdük, oysa tek gereken biraz anlayıştı diye düşünmez.
9)ilkokul kavgalarındaki 'sus dört göz' gibi laf koymalar, bekaret tartışmalarında kendini gösterir, 'sus hapı çıktı' diye.
10)geniş kitleler tarafından büyük tepkiler gösterilsede, 10 gün sonra unutulur gider.
11)türkiye'de bekaret sorunu biter mi? hasiktir ulan ordan.*
12)uludağ sözlüğü açarsınız, bekaret hapı(356) gibi ibareler görürsünüz.
ilginç olan bu hapın varlığı değil hollanda da üretilmesi olmuştur.
her hizmet her üretim bir ihtiyaç sonucu varolur. hapın piyasada olmasından çok bu ihtiyacı oluşturanların sorgulanması gerekir. ayrıca keşke sonunda ölüm gibi bir olay olmasa da yaptıkları arkasında durabilse. 2000'li yıllarda insanlar hala sırf duygularıyla birşeyler yaşadığı için öldürülebiliyor. yaşamak için -tabi onlara koyulan kuralların dışına çıkıp yaşamak için- herkes her yaşadığının arkasında duramıyor maalesef. çünkü buna müsaade edilmiyor.
zar dikimi ardından, -ver yalayım biraz daha bakire kalayım- ekolleri ile birlikte, sarsılan bekaret tabusunu yıkılma aşamasına getirebilecek hap. böylece herkes yaptıklarının arkasında durabilir belki. hoş zaten duramadıkları için böyle şeylere ihtiyaç duyuluyor ama.
(bkz: çatısız kadınlar derneği)

agızlarının suları akar halde cıglık atan kacak etler görür gibiyim
artık çıksında bakalım, türkiye'de cinsellik yaşı söylendiği gibi 18'lere mi düşmüş yada gerçekten söylendiği gibi kızlarda evlilik öncesi ilişki normal mi görüyor, anlayalım.
ilacın satış yoğunluğuna bağlı olarak, bu iddalar güçlenir.

tanım: hap.
türkiye'de bekaret tartışmalarının kilit noktasına geldiği bir anda, bekaret'in tabu olarak görülmemesini isteyenlerin ''6 gün sonra şafakta doğuya bak, beyaz atımın üstünde beni göreceksin(gandalf)'' hapıdır.
ülkenin unuttuğu haptır, bir hanım koş vardı ne oldu ona, denildiği gibi, bir bekaret hapı vardı ne oldu ona demek istiyorum. hollanda ultrech hastahanesi bu hapı üreteceğini söyleyeli neredeyse bir sene oldu, hala üretimi yada ithalatı ile ilgili haber yok? bu hapla ilgili haberi olanların müracat etmesi rica olunur.

(bkz: şarkı soruyorum hemen silicem)
(bkz: walla bak)
ters ilişkiyi gizleme hapı beklenen sonraki yeniliktir.