bugün

insan istediği kadar cinsel ilişkiye girsin bunu bir eğlence olarak değil de arada bir olan bir ihtiyaç olarak gördüğü sürece farketmez bekaretinin olup olmaması. sonuçta bu hava almak gibi bir ihtiyaçtır. hatta sağlıklı bir cinsel hayatın insan ömrünü uzattığını söylemektedir istatistikler.
o zaman ben senin beynini z...kim denilesi sacmalık tümcesi.
mevzu bahis olan bekaret bozulunca da beyin kanaması mı olur sorusunu akla getiren başlık.* (bkz: dura mater) (bkz: pia mater)
iki türlü ele alınması gereken konudur. birincisi ilişkiye girmek isteyenlerin düşüncesi, diğeri ise tecavüze uğramış bireyi savunma maksatlıdır. birincisine şiddetle karşıyım. ikincisine ise olumlu bakıyorum.

önce birincisini açıklamak istiyorum.

(bkz: ilişkiye girmek istemek)

nah beyindedir diyerekten şiddetle karşı çıktığım önermedir..

madem ki beyindedir, bekaretin pek bi önemi yoktur neden kendi akrabana, kız kardeşine yapılmasını istemezsin, ha istiyorsan bişey demiyorum bu önermeyi savunanlara. evet efendim bekaret bacak arasındadır ve orada olacaktır. bu savı savunanların her türlü haltı yiyip de "ya benim içim temiz, ben beynimi koruyorum bu tür şeylerden" demesi ise abestle iştigal olup pek de önemsenmemesi gereken cümlecik oluyor maalesef. üzülerek belirteyim ki, ilişkiye girmek isteyen * erkek ya da kadınların "bekaret beyindedir, yok bekaret bilmem nerdedir" sözlerini birer vurdumduymazlık abidesi olarak algılıyorum. aynı durumda ilişki üzere kardeşini yakalasan akrabanı yakalasan kan çıkar cinayet olur dersin sonra da töre yine can aldı diye manşet atarsın.

yozlaştırılmış türk gençliğinin, her haltı yemesini öngören batı emperyalizminin türklerin kutsal saydığı olguları teker teker yok etmesinin son halkası olan bakirelik ve bakirlik yok olmakla yüz yüze getirilmeye çalışılıyor ve beyni sulanan * türk gençliği bekaretin bir önemi olmadığını savunur hale gelmiştir. yakında ensest diye tabir edilen hayvan öteliğinin normal bir olgu olmasından korkuyorum. hahaha dün kız kardeşimle, yok erkek kardeşimle şeklinde başlayacak cümlelerin beyinlere sokuşturulmasının ne gibi faydaları olacak bilmiyorum ama türklüğün ve islamın içine sokulan çomaklardan biri olarak beyinlerimize yerleştirilmeye çalışılan bu bekaret olgusunun önemsenmesi gerektiği kanaatindeyim.

tehlikenin farkında mısınız diye soranlara sesleniyorum. tehlikenin farkında mısınız?

kapımıza kadar dikilen bin bir türlü batıl oyunların son halkalarından biri olan bu bekaret olgusunu kendinizde * ne kadar uygun görüyorsanız, o kadar savunun diyorum.

her sevgilisi ile ilişki yaşamak isteyen ama namus timsali bir eş arayanlar, sevgilinizden bu beklenti içinde olursanız eşinizin nasıl namuslu olmasını beklersiniz. yarın öbür gün çok mu berrak biri ile karşılaşacağınızı umuyorsunuz. emin olun ki karşınıza çıkacak kişi de senin gibi biri olacaktır.

ne güzel değil mi? al takke ver külah. tipik bir modernizm oyununun içine sokulmuş birer piyon olarak sırıtan, türk toplumunun örf ve adetlerine ters düşen ama asimile edilmeye çalışılan bu tarz vahşi düzeneklere alet olmaktansa ölmeyi daha erdemli bir davranış görmekteyim. zira bekaretin ne kadar asil bir davranış olduğunu, o bekaret beyindedir deyip de bakirliğini aldığınız beyninize sokuşturmayı çok istiyorum. ama bunu da size bir dayatma olarak bir hakaret olarak bir mecburiyet olarak değil, normal eda ile, üslup değiştirmeden anlatmayı çok isterdim.

şimdi de, "ha bekar ama kimbilir aklından neler geçiyor, ne olacak şimdi" diye ayar vermek isteyenlere seslenmek istiyorum. bekaretini koruyan, namusunu koruyan, aklına da mukayyet olur ve sizin beklentilerinizi boşa çıkaracak asaleti kendinde bulur.

bu işlerde bacak arasını kullanmayan aklını da kullanmaz merak etmeyin. bizim çevremizde var ordan biliyoruz derseniz de şayet, onun aklı fikri zaten odur, ordadır.

şimdi de diğer başlığa geçiyorum.
(bkz: tecavüz)

öncelikle tecavüzü gerçekleştiren hayvan nasıl bir zevk alıyor bilmiyorum ama allah onun hesabını görecektir mutlaka.

ailelerin kızlarını bu tür geri zekalı bir tecavüz sonucu öldürmelerine ise şiddetle karşıyım. işte benim savunduğum bekaret beyindedir tezi de burada ortaya çıkıyor. sen kızının güvenirliğinden şüphe etmiyorsan ve kızına gelen zevalden kızını sorumlu tutmuyorsan ve illa ki birini öldürmen gerekiyorsa tecavüzcüyü öldür kardeşim. zaten günaha giriyorsun bari o pislikten kurtar çevreni. ama allahın da verdiği cezayı unutma. o mutlaka bunun hesabını soracaktır. gencecik kızın hayatını karartmanın ne olduğunu mutlaka soracaktır zalimlere.

zaten hayatı kararmış bir genç kızın haytını aydınlatman gerekir bir ana bir baba olarak. onu sokağa salarak ya da izini sürüp öldürerek elin bir şey geçmez ama bunu o yoz beyinlere nasıl işleriz bilmiyorum gerçekten.

yani o gencecik kızın bilerek yapmadığı birşeyden onu mesul tutmak ne kadar erdemdir siz hesap edin. bence erdemsizlik bile hafif kalır bu tutum karşısında. rehabilite edilmesi gereken genç bir insanı öldürmek akıl karı değil beyin ölümüdür bana göre.

sonuç olarak birinci önermede bu işi zevk için yapanların da, tecavüze uğrayan kız evladını öldüren ana babanın da beyinleri sıvılaşmıştır.
cinsellik elbetteki bir ihtiyaçtır ama kontrol edilebilir. Er kişi sürekli yeni arkadaşlar edinip onu bir şekilde kandırıp beraber olup sonra bekaret beyindedir diye düşünüp başka bir ava yöneliyorsa hayvandır. iki kişi de isteyerek ve bir beklenti olmadan bu olaya girişiyorsa zaten sorun yoktur. birde son zamanlarda Skor yapma saçmalığı ortaya çıkmıştır ki toplumumuz için tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Önemsiz olduğu empoze edilmeye çalışılsada bence kişilerin bütün ömürlerini doğrudan etkilemektedir. bekaretin beyinde olması kişilere,zamana ve yaşanan yerin ahlak yapısına göre değişir.
- aşkım bekaret beyindedir, kız değilim diye bence problem yaratma.
+ böyle düşünüp millete vermeye devam edeceksin yani?
tecavüze uğrayan birinin bekareti sırf kızlık zarı yırtıldı diye bozulmuş sayılamayacağından, gayri meşru cinsel ilişkiye giren bir kız da sırf ameliyatla kızlık zarını diktirdi diye bakire sayılamayacağından katıldığım önerme. aslında bekaret kavramının yerine getirilmesi gereken kavram "iffet".
bazı kavramlar ulu orta dillendirildikelrinde sakızdan daha yapışkan ve çiğnenediği için tadını da kaybetmiş hala alıyor misalbaşlık. (bkz: geyik muhabbeti) ucuz ve çok ucuz olmak.
hala bakire olduğunu iddia eden bazı ünlülerin, isim verelim hemen, mesela hande ataizi' nin, bu şekilde de bakire olmadığını doğrulayan süper ve tastammam doğru yargı.
bekareti önemseyen ama bunu kaybetmiş bir kadının kendisini ve insanları kandırmaya yönelik önermedir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.