1. 1.
  insan istediği kadar cinsel ilişkiye girsin bunu bir eğlence olarak değil de arada bir olan bir ihtiyaç olarak gördüğü sürece farketmez bekaretinin olup olmaması. sonuçta bu hava almak gibi bir ihtiyaçtır. hatta sağlıklı bir cinsel hayatın insan ömrünü uzattığını söylemektedir istatistikler.
  10 -12 ...
  #327425 :)
 2. 2.
  o zaman ben senin beynini z...kim denilesi sacmalık tümcesi.
  20 -13 ...
  #327845 :)
 3. 3.
  mevzu bahis olan bekaret bozulunca da beyin kanaması mı olur sorusunu akla getiren başlık.* (bkz: dura mater) (bkz: pia mater)
  17 -1 ...
  #327867 :)
 4. 4.
  iki türlü ele alınması gereken konudur. birincisi ilişkiye girmek isteyenlerin düşüncesi, diğeri ise tecavüze uğramış bireyi savunma maksatlıdır. birincisine şiddetle karşıyım. ikincisine ise olumlu bakıyorum.

  önce birincisini açıklamak istiyorum.

  (bkz: ilişkiye girmek istemek)

  nah beyindedir diyerekten şiddetle karşı çıktığım önermedir..

  madem ki beyindedir, bekaretin pek bi önemi yoktur neden kendi akrabana, kız kardeşine yapılmasını istemezsin, ha istiyorsan bişey demiyorum bu önermeyi savunanlara. evet efendim bekaret bacak arasındadır ve orada olacaktır. bu savı savunanların her türlü haltı yiyip de "ya benim içim temiz, ben beynimi koruyorum bu tür şeylerden" demesi ise abestle iştigal olup pek de önemsenmemesi gereken cümlecik oluyor maalesef. üzülerek belirteyim ki, ilişkiye girmek isteyen * erkek ya da kadınların "bekaret beyindedir, yok bekaret bilmem nerdedir" sözlerini birer vurdumduymazlık abidesi olarak algılıyorum. aynı durumda ilişki üzere kardeşini yakalasan akrabanı yakalasan kan çıkar cinayet olur dersin sonra da töre yine can aldı diye manşet atarsın.

  yozlaştırılmış türk gençliğinin, her haltı yemesini öngören batı emperyalizminin türklerin kutsal saydığı olguları teker teker yok etmesinin son halkası olan bakirelik ve bakirlik yok olmakla yüz yüze getirilmeye çalışılıyor ve beyni sulanan * türk gençliği bekaretin bir önemi olmadığını savunur hale gelmiştir. yakında ensest diye tabir edilen hayvan öteliğinin normal bir olgu olmasından korkuyorum. hahaha dün kız kardeşimle, yok erkek kardeşimle şeklinde başlayacak cümlelerin beyinlere sokuşturulmasının ne gibi faydaları olacak bilmiyorum ama türklüğün ve islamın içine sokulan çomaklardan biri olarak beyinlerimize yerleştirilmeye çalışılan bu bekaret olgusunun önemsenmesi gerektiği kanaatindeyim.

  tehlikenin farkında mısınız diye soranlara sesleniyorum. tehlikenin farkında mısınız?

  kapımıza kadar dikilen bin bir türlü batıl oyunların son halkalarından biri olan bu bekaret olgusunu kendinizde * ne kadar uygun görüyorsanız, o kadar savunun diyorum.

  her sevgilisi ile ilişki yaşamak isteyen ama namus timsali bir eş arayanlar, sevgilinizden bu beklenti içinde olursanız eşinizin nasıl namuslu olmasını beklersiniz. yarın öbür gün çok mu berrak biri ile karşılaşacağınızı umuyorsunuz. emin olun ki karşınıza çıkacak kişi de senin gibi biri olacaktır.

  ne güzel değil mi? al takke ver külah. tipik bir modernizm oyununun içine sokulmuş birer piyon olarak sırıtan, türk toplumunun örf ve adetlerine ters düşen ama asimile edilmeye çalışılan bu tarz vahşi düzeneklere alet olmaktansa ölmeyi daha erdemli bir davranış görmekteyim. zira bekaretin ne kadar asil bir davranış olduğunu, o bekaret beyindedir deyip de bakirliğini aldığınız beyninize sokuşturmayı çok istiyorum. ama bunu da size bir dayatma olarak bir hakaret olarak bir mecburiyet olarak değil, normal eda ile, üslup değiştirmeden anlatmayı çok isterdim.

  şimdi de, "ha bekar ama kimbilir aklından neler geçiyor, ne olacak şimdi" diye ayar vermek isteyenlere seslenmek istiyorum. bekaretini koruyan, namusunu koruyan, aklına da mukayyet olur ve sizin beklentilerinizi boşa çıkaracak asaleti kendinde bulur.

  bu işlerde bacak arasını kullanmayan aklını da kullanmaz merak etmeyin. bizim çevremizde var ordan biliyoruz derseniz de şayet, onun aklı fikri zaten odur, ordadır.

  şimdi de diğer başlığa geçiyorum.
  (bkz: tecavüz)

  öncelikle tecavüzü gerçekleştiren hayvan nasıl bir zevk alıyor bilmiyorum ama allah onun hesabını görecektir mutlaka.

  ailelerin kızlarını bu tür geri zekalı bir tecavüz sonucu öldürmelerine ise şiddetle karşıyım. işte benim savunduğum bekaret beyindedir tezi de burada ortaya çıkıyor. sen kızının güvenirliğinden şüphe etmiyorsan ve kızına gelen zevalden kızını sorumlu tutmuyorsan ve illa ki birini öldürmen gerekiyorsa tecavüzcüyü öldür kardeşim. zaten günaha giriyorsun bari o pislikten kurtar çevreni. ama allahın da verdiği cezayı unutma. o mutlaka bunun hesabını soracaktır. gencecik kızın hayatını karartmanın ne olduğunu mutlaka soracaktır zalimlere.

  zaten hayatı kararmış bir genç kızın haytını aydınlatman gerekir bir ana bir baba olarak. onu sokağa salarak ya da izini sürüp öldürerek elin bir şey geçmez ama bunu o yoz beyinlere nasıl işleriz bilmiyorum gerçekten.

  yani o gencecik kızın bilerek yapmadığı birşeyden onu mesul tutmak ne kadar erdemdir siz hesap edin. bence erdemsizlik bile hafif kalır bu tutum karşısında. rehabilite edilmesi gereken genç bir insanı öldürmek akıl karı değil beyin ölümüdür bana göre.

  sonuç olarak birinci önermede bu işi zevk için yapanların da, tecavüze uğrayan kız evladını öldüren ana babanın da beyinleri sıvılaşmıştır.
  23 -15 ...
  #328016 :)
 5. 5.
  cinsellik elbetteki bir ihtiyaçtır ama kontrol edilebilir. Er kişi sürekli yeni arkadaşlar edinip onu bir şekilde kandırıp beraber olup sonra bekaret beyindedir diye düşünüp başka bir ava yöneliyorsa hayvandır. iki kişi de isteyerek ve bir beklenti olmadan bu olaya girişiyorsa zaten sorun yoktur. birde son zamanlarda Skor yapma saçmalığı ortaya çıkmıştır ki toplumumuz için tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Önemsiz olduğu empoze edilmeye çalışılsada bence kişilerin bütün ömürlerini doğrudan etkilemektedir. bekaretin beyinde olması kişilere,zamana ve yaşanan yerin ahlak yapısına göre değişir.
  6 ...
  #328225 :)
 6. 6.
  - aşkım bekaret beyindedir, kız değilim diye bence problem yaratma.
  + böyle düşünüp millete vermeye devam edeceksin yani?
  12 -3 ...
  #1315451 :)
 7. 7.
  tecavüze uğrayan birinin bekareti sırf kızlık zarı yırtıldı diye bozulmuş sayılamayacağından, gayri meşru cinsel ilişkiye giren bir kız da sırf ameliyatla kızlık zarını diktirdi diye bakire sayılamayacağından katıldığım önerme. aslında bekaret kavramının yerine getirilmesi gereken kavram "iffet".
  5 ...
  #1315483 :)
 8. 8.
  bazı kavramlar ulu orta dillendirildikelrinde sakızdan daha yapışkan ve çiğnenediği için tadını da kaybetmiş hala alıyor misalbaşlık. (bkz: geyik muhabbeti) ucuz ve çok ucuz olmak.
  1 ...
  #1315501 :)
 9. 9.
  hala bakire olduğunu iddia eden bazı ünlülerin, isim verelim hemen, mesela hande ataizi' nin, bu şekilde de bakire olmadığını doğrulayan süper ve tastammam doğru yargı.
  1 ...
  #1315612 :)
 10. 10.
  bekareti önemseyen ama bunu kaybetmiş bir kadının kendisini ve insanları kandırmaya yönelik önermedir.
  4 -3 ...
  #1951909 :)
 11. 11.
  beynini bacaklarının arasında taşıyan erkeklerin en sevdiği söz! bu sözden sonra o beyni kullanacak bir iş çıkacak, belli!
  3 -1 ...
  #1951954 :)
 12. 12.
  tanim: halk arasinda kizlik zari olarak bilinen hymen'in beyinde olmasi durumudur.
  erkek yapinca milli kiz yapinca o....u diye nitelendirilen bir toplum icinde yasiyoruz. yuzlerce kizimiz tore cinayetlerine kurban gidiyor hem de akrabasi veya hic tanimadigi bir insan tecavuz etti diye. eger biri oldurulmesi gerekiyorsa kimin oldurulmesi gerekir kurban mi cani mi? ne yazik ki fonksiyonel hicbir deger tasimayan ama sosyal degeri cok buyuk olan bir zar yuzunden haksiz yere kurbanlar katlediliyor. zaten bir kere kurban edilmis olse bu dunya ne kaybeder ki diye dusunmek...cok aci verici. bakire olan ama sevgilisiyle herseyi yasayan bircok insan da yok degil. amac neymis o zari illa kocasi delmeliymis. peki simdi kim daha durust? onune gelenle cinsel iliski yasamak tabi ki dogru degildir ama kizlar da erkekler kadar ozgur olabilmeli. evlendikleri zaman damat cinsellikle ilgili herseyi bilirken gelin hicbir sey bilmeden sadece kocasindan gorduklerini yasiyor. bu durumda adam sıkılıyor. esini aldatiyor ve yine haksizliga ugrayan kadin oluyor. tabi ki herkes birseyler yasamalidir diye bir kural yoktur ama yasamak isteyenide toplum baskisi altinda tutmamak gerek. *
  4 -1 ...
  #1951971 :)
 13. 13.
  sömürgeci batının ağzıyla konuşan insan cümlesi. insanoğlu hala daha ibret almayacak mı bunca skandaldan sonra? Bu ülkede tarladan ceninlerin toplandığını ne zaman unuttunuz? Yoksa hiç mi namusu lekelenip çocuğunu aldır diye zarf içinde para yollanan kızların feryadını işitmediniz? Sohbetlerinde kız arkadaşına neler yaptığını ballandıra ballandıra anlatıp bunu marifet sayan, dışarıda beyefendi duruşuyla dikkat çeken riyakarlar da mı uğramadılar yanınıza?
  Toplumu aileyi korumak adınadır mücadelemiz. Bir takım değerler basit kavramlara indirgenerek yok sayılmaya çalışıyor. Buna şunu eklemekte mümkün. "Birisiyle evlenmek için belediyenin onayına ihtiyacım yok" *.
  Hayır efendim o belediyenin değil Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin onayıdır. Yasalarla çocukların güvence altına alınacaktır. Sen güvence altına alınacaksındır. O onay kendini bilmez çiftlerden azmanlık yapana devletin hööt demesidir.
  -1 ...
  #1951999 :)
 14. 14.
  evettt, bugünkü eğlencemiz de bu demekki. çok şekersiniz gerçekten, arada uğramak lazım şu sözlüğe, her zaman söylüyorum

  bekaret nedir; bekaret, bir insanın kendi kendine, kendisini kendisi isteyerek kendisidir. yani kendi bileceği bir iştir. kendi bilmezse nasıl insan olabilir? insan olmazsa nasıl senin sevgilin olur armut kafalı manda beyinli öküz? bitiremediniz kızların bekaretini. aşamadınız ortaçağ fikirlerini.
  daha bekareti tartışıyorsun, kadını nasıl anlayacaksın

  da ;

  onun sana soracağı sorulara cevap vereceksin. ya git kendini becer, ya da arkadaşlarına bedava oral seks yap. belki olay kafanda başka boyuta taşınır.

  bir de akıl vererek entryme son vereyim,

  bekareti mi arıyorsunuz? ben nerde olduğunu biliyorum. aşağıda yıldızın içinde yazılı.

  bekaret burda : *
  4 -5 ...
  #1952216 :)
 15. 15.
  büyük yalandır, psikolojik masturbasyonun türkçesi, zamanında sarhoşken bir bar çıkışı bir adama vermiş kadının, "anam anam anam ben ne dicem şimdi konu komşuya" diye düşünürken kıçından uydurduğu muhteşem mantıklı cümleler ile süslenebilir felsefedir. sevişmişsen gitmiştir, utanılcak bişeysi, lamı ve özellikle de cimi yoktur.

  (bkz: 1 veya 0)
  1 -1 ...
  #1952420 :)
 16. 16.
  bu betimleme, ataerkil yapının gelenek dayatması eşliğinde sunduğu "namusu bacak arasında arama"ya bir sezeniş olamaz. olsa olsa, bakir/bakire ya da fahişe beyinlerin aynı ölçüde konuma sahip vicdanlarının varlığını işarettir. kesilen bu ahkam üzere; yerleşik namus anlayışına binaen her para karşılığı seks icra edenin savunmasına da dönüşebilir.

  kısa sürede değişen kişilerle cinsel fanteziler gerçekleştirilirken "benim namusun/bekaretim beynimde" söylemi gülünçtür. "namus iki kulak arasındadır" cümlesinin kısaltılmış bu hali daha şık durmuş olmasına rağmen; en amiyane tabirle sıklıkla adına aşk diyerek yaşadığın duygusal olgudan cinsel doyuma ulaşıp, hazzı artırmak maksatlı duygusal eylemin zaman dilimini kısa tutuyorsan; ona buna vermek fiilini eksiksiz yerine getiriyorsundur ve namussuz kabul edilirsin. bunu ben söylemiyorum toplumun kaidelerinin bir parçası böyle belirlenmiş. hala mini etek giyip davetkar bir arz ile talep üretiyor musunuz lan...? yaz geldiğinden beri dışarı çıkmıyorum ben, biri beni bilgilendirsin.
  3 -3 ...
  #1952486 :)
 17. 17.
  çoğunlukla bakire olmayan bayanların sarfettiği cümledir. bekaret beyinde değildir bacak arasındadır. yaptığından utanan insanların bulacağı sözlerdir beyinde olan. yapıyorsan utanma, utanıyorsan yapma dedirtir.
  -2 ...
  #1954793 :)
 18. 18.
  aman beynini iyi muhafaza et ama öbürünü kimseden esirgeme diye cevap verilebilir.
  2 ...
  #1958383 :)
 19. 19.
  (bkz: senin miden genis mi)
  2 -2 ...
  #1958748 :)
 20. 20.
  oldukça doğru bir cümledir. toplumun yarattığı bir ayrımcılıktır bekaret. erkekler için varlığı kadınlar için ise yokluğu ayıp sayılmıştır. insanlara karşı bir önyargı oluşturmak ve kadınlar aşağılamak için ortaya atılmıştır. kadınların 2. sınıf bir vatandaş sayıldığı ülkelerde bekaret namustur ve evlenince kaybolabilir. diğer ülkelerde ise bekaret, anlamlılığı daha çok "ilk yapılan güzel olmalı" mantığıyla yok olur. gerçekleşen evliliklere bir bakıcak olursak kaç tanesinde bir aşk evliliği yaşandığı söylenebilir? genellikle mantık için veya yaşanan bir aşk acısını unutmak için evlenilir. peki siz gerçekten yapmaya değecek olan insanla mı yoksa zoraki olarak evlendiğiniz insanla mı bazı şeyleri paylaşmak istersiniz?
  bu tür şeyleri aşmak sahip olduğumuz en değerli şey olan beynimizi biraz olsun yorar ve kalıpların dışına çıkarsak sanırım sözlükte bekaret konusuna 3-5 entryden falası yazılmaz.
  3 -2 ...
  #1958762 :)
 21. 21.
  bekaret beyindedir lafi kismen dogrudur. ne yazik ki cogu zaman azgin gencler tarafindan kizlari kandirmak icin veya bekaretini vereli yil olmus, 23-27 yaslarinda, artik eglenceyi(anladiniz siz) bitirmis, adam akilli biriyle evlenmek icin arayista bulunan bir hatun tarafindan kullanilir.

  tecavuz, cok uzun suren ama bir terslik uzerine sona erememis nisanlilik donemleri disinda, hicbir erkegin, son donemlerin moda lafiyla "acik goruslu" , "bakire beyinli" bir kiz aradigini sanmiyorum. En azindan, "benim karim tecrubeli olacak" diyen bir adam tanimadim(yurtdisinda yasamama ragmen).

  erkek yapinca soyle oluyor da kiz yapinca boyle oluyor denir hep. Evet aynen oyle oluyor ve olacak. Buna alissaniz iyi edersiniz.

  simdiye kadar kimsenin bekaretini ellemedim. hem beyinsel hem fiziksel olarak bakire bir hatunla evlenmeye, gecmisinde kimseyi kandirmamis butun erkeklerin hakki vardir.

  not: diktirmek cozum degil. esiniz, erkek arkadasiniz essek degilse olay aninda ki hareketlerinizden ve durusunuzdan anlar neyin ne oldugunu.

  not2: "benim arkadasim ali ve can cok acik gorusluler, milenyum erkegi ikiside. onlar hic boyle dusunmuyorlar." diyenler;
  o adamlar sizin arkadasiniz olmayabilir. onlar adam olmayabilir. Cok buyuk ihtimalle de yalan soyluyor olabilirler.
  3 -1 ...
  #1958887 :)
 22. 22.
  ''herif beni tokmaklarken,benim aklım beyaz atlı prensimdeydi.bu yüzden hala bakire sayılırım'' diye yapılan bir savunmadır.
  1 ...
  #1959370 :)
 23. 23.
  sana mi inancam gözümemi inancam dedigim olaydir. çünkü benim gördüklerim hep apisarasindaydi.
  1 -1 ...
  #1959823 :)
 24. 24.
  beynimi s.ktin ibaresine yeni bir anlam yukleyecek olan sav.
  2 ...
  #4097488 :)
 25. 25.
  (bkz: durmak yok sevişmeye devam)
  1 -1 ...
  #4097498 :)