bugün

Bunu diyenlerin Beynimimi sikeceğiz?
Bekareti olmayan başka nasıl kendini savunabilir
Beyindedir, böbrektedir, nefes borusundadır falan diyecek mecburen.
Bence kulak arkası .bı orası kalmış sizin zihniyette.
Ben hiç beyninden doğuran görmedim ama neyse.
(bkz: bereket albayrak)
Bekaretin olup olmaması önemli değil. Önemli olan her zaman için sadakat. Burda bekarete önem vermeyen meriç veya kaşardır diyen insanların sadakatinden değil ama. Zira namusu iki bacak arasında arayan bi insansının aradığı şeyi bulduğu zaman ihanet etme hızı şaşırtıcı oluyor.
kaşar bahanesi. yav he he şimdi şuradan siktir git.
bekaret gerçekten beyinde. beynimi siktiniz amk. yıllardır devamlı bekaret muhabbeti baymadı mı?
bunu diyenin beynindeki bekaret de gitmiştir. sonuçta 10 erkeğin altına girip girmeme kararını da beyin veriyor.
Beyinleri olmayan için anlaması zor. Fakat bir gerçek. "bedensel Bekaret" her zaman istemeyle verilmiyor. Bazen zorla alınıyor. Bazen masum bir aşk ilişkisi. Yani bekaret değil sorun. Orospuluk. Bir insan bekaretini kaybedebilir. Sorun yok. "Orospusu" olmasın. Yani kişiliğine bulaşmasın. Ki bence bekaret bir sembol. Ancak kalın kafalılar bu sembolü çok yanlış anlamış. Yani "Bedensel bekaret" önemli değil, "psikolojik bekaret" önemli. insanın "Orospu" olmaması önemli. (Bakın insanın diyorum. Erkeğin orospusu da var.) Psikolojik bekaretini kaybedip "orospu" olduktan sonra, "bedensel bekaretini" korumuşsun. Neye yarar?
sen bir el arabası dolusu yarak ye sonra beyindedir de. yemezler
Çok da takılmamak gerekir.
bozulan ruhun bekareti dikiş tutmaz.
hep bu "beyinde" olan bekaretin nasıl bozulduğunu merak etmişimdir.
görsel
kendini avutma söylemi.
Diyenlerin %90 ı bakire olmamakla birlikte %90 ı femünüktür.
komedidir.
bunu diyen ne düşünüyordur? kendi inanıyor mudur?
kendine bile dürüst olmayanların argümanı. yıllarca sürüp gideceğe benziyor.
çok uzun şeyler yazabilirdim bunu diyen peynir türüne de neyse...
Eşeğin zikindedir. Git ananda ara.
Kaşarların ve genişlerin hazeyanı.
O zaman oral seks bekareti bozuyor. Denilesi vecize!
bekaret bekarettir bunu beyine niye tasiyorsunuz simdi yahu.
t: bir söylem.

hipergami denilen içgüdüsel yada ne sikimse etkiden kaynaklanan " kalitesi " düşmüş kadının kendi " kalitesinin " düştüğünün farkında olması ve artık eskisi gibi pohpohlanmayacağını "piç erkek " yerine " efendi erkek " tarafına yönelmesi ve bu yönelimde daha önceden yaptığı haltların " kalitesini " düşürdüğünü bildiği için kendini ve çevresindekileri kandırıp ağına düşürme söylemidir.

bu söylem genellikle 25 yaş üstü olan kadınların " kalitesinin " düştüğünün farkına varmasıyla daha çok dile getirilir.

kanmayın.

mgtow denen olguyu araştırın, hipergami denilen boku araştırın. bunlardan gaza gelip vurdurmayın ama. yine aşık olun sevin, sevilin fakat kadınların ve kadınların içgüdüsel davranışlarının ne olduğunu bilin. bir gün sizi sik gibi ortada bırakacaklarının farkında olun.

kadınlar için kendinizden ödün vermeyin.

dünyaya 1 kere geleceksiniz. siktir edin.

yaşamaya bakın.
He yarram hee.
Önüne gelene ver. Sonra bokorot boyondodor.
güncel Önemli Başlıklar