1. .
  Abazan bir toplumda çelişki yaratan söylemdir. Sıkıysa yapma , yok artık...
  1 ... megajardel
 2. .
  başka bir deyişle de şöyle de söylerler"100 tane zickim olsa 99 ını topraga gömerim kalan biriyle de elimi tutarımdaha iyi "
  ... littleqod
 3. .
  "buse gizem bilmem be kaya" başlığında bu aralar çokça rastladığımız söz öbeği. yapmıyorlar amk ya ne kadar asil aletlere sahip arkadaşlarımız var.

  hayretle izliyorum heralde bi hayvan biziz diye... hayır hocam neden yapmıyoruz? penisinizin kültürel seviyesine mi hitap etmiyorlar?

  yoksa sorun entellektüel yumurtalıklarınızda mı? yahu bi geçin hele beyler, videosunu izleyim, osbirin gözüne vurduktan sonra geliyonuz sözlüğe, sonra; ben onu sikmem, bedava verse dokunmam gibi kocaman kocaman laflar ediyorsunuz. karılar salak malak ama sikilir yani, ayrıca (bkz: size versem beni nefessiz sikersiniz) derken de yalan söylemiyorlar amk, neyi kanıtlama peşindesiniz anlamadım ki...

  ama yok yahu, bizim sözlük cengaverleri yapmaz... kaliteli olacak abi hatun, okumuş bilgili kültürlü falan sikecekler, habire kitap falan olacak elinde... zaten o yüzden sağ ellerini sikiyorlar ya!
  2 -1 ... koministimam
 4. .
  sabah akşam kendini siken adamların bazı kadınlar için söylediği söz.

  bedava verse yapmam, 40 tane sikim olsa birini sokmam buna falan derler genelde.
  elini sikiyorsun lan sen artis, bırak bu yapmam etmem laflarını, bırak sexi kız gelip bir kere boynuna üflese boşalırsın lan sen.
  ... kaisersose