bugün

Gençliğimde biraz bende takılmıştım bu alanda. Stüdio 7 ile ne bearler yapmış ve kimseye beğendirememiştim.
hiphop müziğin altyapısı.
ilk entry'mi bu başlığa adayayım bari xd

kendisiyle bayaa yakından iştigal ettiğim, altyapı da denilen zımbırtıdır. beat kelimesi sadece hiphop dalındaki şarkıların alt yaplıları için kullanılır. diğer tarzdakilere karaoke vs vs denilir

beat yapmanın ucu bucağı yoktur. her gün yeni bişi keşfedersin. her tarzda layıkıyla yapanlar vardır. mesela ben neredeyse her tarzdan yapıyorum. ama ana dalım boom bap. ve her tarzı da iyi icra ettiğimi düşünüyorum (ne alaka aq neyse boşver bunu)
bugün ilk defa girdim bu işe. güzel şeyler yaptım.
taksim'in en boktan, en salaş, en düzensiz, en kötü müzik çalınan, en tikky ve kötü kitleye sahip mekanı olabilir. şiddetle uzak durulası.
rap müziğin temelidir. rapçiyi nasıl rap yapacağı konusunda da (hız, ses, teknik) yönlendirir. parçanın karakteri ve hissidir. bu farkı anlayan rapçi kendi sitilini daha kolay ispatlar.
benim yaptığım gibi birşeydir.

https://www.youtube.com/watch?v=aLoKdihuOE4
Bir clup. Güzel mekan, sevdim.
rap fon müziği.
Taksimin en salaş en eğlenceli gece mekanlarından biri.
bir zamanlar guzel mekan.
derya'sı için (bkz: soundclick)
Bi an berat diye okudugum basliktir.beratta eski sevgilim olur .kafayi mi yedim acaba .her yerde sen her seyde sen olmiyor dinmiyor bu aci .berksan abimizin bu sarkisida suan burdan ona armaganim olsun. .
yıllardır dinlenilmiş ve sıkmamış hala dinlenilen enfes bir kudret kurtcebe eseri.

http://www.youtube.com/watch?v=fHIHEEnXAtc

edit: ''ben bir bitim insanları şarkı sözlerimle kaşındırırım...''
boxlardan yansıyandır flow oturdumu keyif verir.
taksimde bir gece kulubu. severdim, hala da cok egleniyorum.
ama erasmus cenneti olmasinin getirdigi bir ' sadece bunun icin gelmis' turk erkegi turu yaratmis.
giderek kotulestigini dusunuyorum.
artik dun gordugum sahnelerden sonra durmak istemedim. nerde o kimsenin kimseyi takmadigi, herkesin eglendigi , guzel muziklerin caldigi yer,
nerde her kizi deneyen gormemislerle dolu mekan,

en son ' turk musunuz, kusura bakma. ' dedi biri. ne kafalara ulasmis insanlar gercekten tebrik etmek lazim.

sevgilisiz gitmeyin, tabi o sinir krizi gecirmezse.

ayrica o play list acilen degismeli artik.
rap müzik alt yapılarına verilen isim. beş senedir üzerinde çalışıyorum.
elektro gitarlar içinde kullanılan kavram ,sound.
kalitesi yüksek, farkında olanı az yazar.
Rap şarkısının temelidir. Beat Rap şarkının müziği olarak geçiyor ama aynı zamanda Rapçi’yi nasıl Rap yapılacağı konusunda (hız, ses, teknik) yönlendiriyor. Beat, şarkının karakteri ve hissidir. Müziğin altyapısı olarak da değerlendirilir.
ankara'da, bahçeli 7. sokağın sonuna açılan, içeride ne b.k servis edildiğini bilmemekle birlikte her önünden geçtiğimde tıklım tıkış olan mekan, tiki yuvası.
taksim yeşilçam sokağında * bir gece kulübü. erasmus partileri ile ünlüdür. rivayetlere göre gidip de eli boş dönen yokmuş.
şizofren albümünden bir kurdet kurtcebe şarkısı.

--spoiler--
korkum yok, sınırlarım yok...
--spoiler--
rap altyapısı, linkinden yaptığım bir örneği dinlenebilir.

http://www.4shared.com/au...ObtYrNEO/Track_228-N.html
güzel bir beat olarak till i collapse ınsturmental
güncel Önemli Başlıklar