bugün

entry'ler (155)

kandil gunu partiye gitmek

Gunah bir durum mudur? Dusundurmektedir. Yoksa hergun interrail partisi olmuyor.

esn meeting point

Bu sene yeni acilan istiklaldeki erasmuslu kizi bol bir mekandir.

100 tlye kiralabilecek dükkan

Eger varsa sirf arkadaslarla takilmak arada da kiz atmak icin bile kiralanabilecek dukkandir. Hele ki istanbul tarihi yarimadadaysa icini bi degisik doser turistik bir yer yaparsin.

ygs lys de az calisip basarili olma

istanbul elektrik elektronik muhendisligi basari sayiliyorsa yillar once yapmisligim var boyle biseyler.

ne kadar salaksiniz lan intihar edecegim uzuntuden

bute calismak yerine sikilip sozluge girmis ama sadece birkac saat icinde yapilan salakliklari gorup sozlugu neden terkettigini hatirlamis yazar haykirisi. Hz. Isa'nin goge ciktigini bilmiyorlar daha ya!

sözlük yazarlarının hayalindeki eş

zeki, kulturlu, anlayisli ve en onemlisi zor zamanlarda destek olan bir es.

yazarlarin site fikirleri

kodlama bilen bilmeyen herkesin paylasabilecegi fikirlerdir.
ornek: Bir site olsun babamizin adini paylasalim.

kadınlara göre bir erkeğin en çekici yeri

cuzdani.

21 ocak 2010 uludağ sözlük reklam rezaleti

ergenler bilmez.

sözlükteki en seksi bayan yazar

tabii ki de.... saka lan yok oyle bisey dagilin. Birlikte olabilirsin ama goze hitap edeni oldugunu zannetmiyorum.

iş bulmak vs iş kurmak

is kurmanin her turlu alacagi vs dir. Siz inek universiteliler sadece ders calisin ve cobaninizi bekleyin.

aynı anda üç kızla çıkabilmek

fazla mesai yapmaktir.
not= kardeslerim uzulmesin diye sayiyi sansurlu verdim

ak partili olmayacak kadar aptal olmak

Simdi soyle ki, cok yanlis anlasilmaya musait bir baslik o yuzden aciklamak istiyorum fakat useniyorum. Kisacasi modernist dusunursek bu ulkede hergun biseyler kotu gidiyor gibi gozukuyor. Fakat.hala daha hepsi sanal. Nasil desem kendinize bir bakin, sizin gibi insanlari kim yonetmeli abraham lincoln mu? osman bey mi? ataturk mu? her halk hakettigi lidere sahip olur. Sizden utaniyorum cunku 4000 yillik belki daha uzun suregelen kulturumuze sahip cikmiyorsunuz. O yuzden bence ak parti buraya cok bile ki adamlar metrobus denen tam turk tarzi essiz benzersiz bir muhendislik harikasi yapmislar.

istanbul un asıl fatihi atatürk tür

Zekasi dusuk yazar beyani. 2'sininde yeri ayridir.

metrobüste sevişmek

gercekten cilgin insanlarin yapabilecegi eylemdir. buyrun yerse.

beat

bir zamanlar guzel mekan.

uludağ sözlükte eskort kız olmaması

burda da vardir. Etrafiniza biraz daha iyi bakin.

silah sahibi yazarlar

silahlara karsiyim. ama tehlikeli insanlara da karsiyim.

bir kızı kendine aşık etmenin yolları

benimle vakit geciren bir kiz akrabam degilse asik olur. Kisacasi sadece ortak biseyler yapmak. Danaya falan girin beraber.

asmalı mescit

istiklalde bir mevkii.Orada takilanlar bi yesillendirsin bisey sorcam.