1. 1.
    (bkz: iblis)
    ... shyer
  2. 2.
    bc rich'in yarasadan esinlenerek tasarlanmış süper gitar gövdesi olan modeli.

http://www.bcrich.com/beast.html
    ... aria galactica
  3. 3.
    bu kelimeyi (bkz: judas priest) (bkz: nigth crawler) parcasinin nakaratinda cok guzel kullanir: "beware the beast in black", dinleyince ne dedigimi daha iyi anlayabilirsiniz. ayrica, seytan ya da iblis anlamina da gelen ingilizce kelime.
    ... banker yakup
  4. 4.
    canavar, çirkin yaratık, yırtıcı hayvan veya yük hayvanı anlamına gelen ingilizce bir kelime
    1 ... boyleuyurduzerdush
  5. 5.
    nesildas güzel insan.eski okur yeni yazar.hayırlı olması dileğiyle.en yakın zamanda kocaman bi maşallah yaptırıp getircem odasına asması için...
    1 ... pepe le pew
  6. 6.
    moderatörler tarafından haksız yere çaylaklığa düşürülen 5.nesil yazarımızdır. her zaman arkasındayız.

(bkz: hepimiz beast ız)
    2 -2 ... citrix
  7. 7.
    (bkz: the number of the beast)
    1 ... a kare kok uc bolu dort
  8. 8.
    (bkz: bob sapp)
    ... luthor
  9. 9.
    devildriver'ın gaz ötesi 2011 yılı etiketli albümü. shitlist adlı parçasını çok beğendim reyizler. öyle ki gaza gelip ev arkadaşlarımı pençelerimle darmaduman etmişim. yazık acıdım şimdi. gideyim şunlara bir demlik dolusu zift gibi dem yapayım da gönüllerini alayım.
    ... yavru kurt
  10. 10.
    cube entertainment bünyesinde bulunan 6 kişilik bir boyband'dir.
    Gayet mükemmel bir grup lan.

Yani bir encore konseri yaptılar koltukların yarısı boştu fdksajf. Anlamıyorum bence süperler.

Doojoon: lider
    yoseob: ana vokal
    kikwang: lead dancer(bence)
    hyunseung: 4d (unknown)
    dongwoon: arabic maknae (inanamadım)

göz atılası bir grup.

shock ve soom önerilir.
    3 ... kamaa