1. 1.
  eskilerden coal chamber vokalisti Dez Fafara (bkz: farfara)nın bu gruptan olaylı 1 şekilde ayrılıp,dört adet haywansı çalabilme yetisine sahip amca ile ortaklaşa kurduğu grup..kanımca slipknot kadan güzel müzik yapıyorlar..

  (bkz: End Of The Line)
  (bkz: I Could Care Less)
  (bkz: Nothing s Wrong)
  ve ayrıca yine (bkz: Hardcore)
  3 ... hamdullah lannister
 2. 2.
  eski coal chamber in vokali olan dez fafara nin kurdurgu hardcore grubu.ayrica joey jordison kadar gaz calan bir bateristleri vardir. (bkz: the last kind words)
  1 ... max cavelara
 3. 3.
  devildriver ve the fury of our maker's hand adlı 2 adet albümleri bulunan çoşturucu hardcore grubu...
  1 ... antisocial
 4. 4.
  31 temmuz 2007'de "The Last Kind Words" isimli yeni albümleri çıkacak olan grup...
  ... antisocial
 5. 5.
  digging up the corpses adlı psikopat şarkıyı yazmış hayvan grup.
  -1 ... kelly
 6. 6.
  these fighting words adlı şarkıda insanlığından çıkmış grup.*
  ... askina eskiya
 7. 7.
  'DevilDriver', 'The Fury Of Our Makers Hand', 'The Last Kind Words' isimli 3 stüdyo albümleri ve 'Head On To Heartache' isimli EP'leri bulunmaktadır. 14 Temmuz'da çıkacak olan 4. stüdyo albümlerinin ismini 'Pray For Villains' olarak açıkladılar.
  ... hellyeah
 8. 8.
  roadrunner records tarafından yayınlanan, albümle aynı adı taşıyan 'pray for villains' şarkısını dinledikten sonra öküz gibi geldiklerini gösteren grup
  ... hellyeah
 9. 9.
  2009 yılın ait son albümleri ''pray for villains'' ile ben böyle bir şey dinlemedim dediğim metalcore/groove metal grubu. bu albümü dinledikten sonra davulcuları olan joey boecklin'de , hiç bir insanlık emaresi bulunmadığına, bu adamın başka bir gezegenden nasa'nın uzay mekikleri tarafından yeryüzüne indirildiğine ve insanlığa bahşedildiğine kanaat getirmişimdir!
  1 ... erdibifenomen
 10. 10.
  son albümleri beast'de yardırmış olan gruptur.
  ... astharoth