bugün

03.06.2017 tarihinde 14:00 saatinde boğazda gemilerle, vapurlarla üst üste 2. Şampiyonluğunu kutlayacak olan takım. Takımım.
Takımı koruması halinde seneye de favori olacak takım.
ulan dalyarak beşiktaş şike yüzünden ceza almadı artık anlayın bunu amk klüp resmen batmıştı mali yönden uefa da cezayı bu yüzden verdi.ama şikebahçeye sen çok güzel şike yapıyosun sana cezayı veriyorum geçmiş olsun dedi.
an itibariyle besiktas donanmasi: https://twitter.com/forzabesiktas
"Kudurun"dur. ♥
Şehitlerin acısı bile daha taptazeyken "coşkuyla" şampiyonluk kutlamış takımım. insan biraz utanır be. Sözüm hem yönetime hem de vatan kurtarmışcasına oraya gidip böğüren avandallara. Utanıyorum.

Not: hasta Beşiktaşlıydım ama artık soğudum. Sadece tuttuğum takımdan değil, endüstriyel futbolun tüm iğrençliklerinden. insanların, kendilerini bir takımla özdeşleştirip takımı aleyhinde konuşulunca anasına küfredilmiş gibi köpürmesinden. Tribünde/televizyonda topçunun anasına avradına sövülmesinden.
insanların birbirini fenerli Galatasaraylı diye ayırıp bölmesinden evet bunda bile bölünülmesinden.
Vee insanların, ülkedeki onca pisliğe aldırış etmeyip aptal aptal takım yarıştırmasından.. Tiksiniyorum sözlük!

Sanırım birilerinin zoruna gitti. Siz gidin boğazda şampiyonluk kutlayın aq. Sonra "ulan bu ülke neden böyle?" deme hakkınız yok.
bu ülke de ne zaman şehit düşmüyor ki. Kutlama yapılmaması gerek normal şartlarda evet ama artık şehit haberi aldığımızda şaşırmıyoruz bile. Bu herkesin ayıbıdır.
kendim galatasaraylı olsam dahi bu sene kendi takımımdan çok maçını izlemiş olduğum takım. oynadığı futbol izlenmeye değer tek takımdı bu sene. şampiyonlukları bence analarının ak sütü gibi helaldir. kimse de boklamaya çalışmasın bizim oynadığımız futbol ortada, fenerin oynadığı futbol ortada. açıkça sevindiğim bir şampiyonluk olmuştur.

tebrikler bjk tebrikler siyah beyazlı arkadaşlar. (her fırsatında öteki takımlara bok atmaya çalışmadan kendi takımını destekleyenleri kastediyorum.)
(bkz: beşiktaş)
Tövbe estağ..
sülalemdeki bütün erkekler beşiktaş'lı. şampiyon olsalar da sürekli ağızlarında beşiktaş, olmasalar da sürekli beşiktaş.

hatta aile toplantılarında tartışma falan çıkınca bjk tv'yi açıyoruz susuyor hepsi.
görsel
görsel
son 2 yılda uefa'da kazandığı puanlarla türkiye'yi ayakta tutan takım.

http://www.habergzt.com/b...i-yila-damga-vurdu/63184/

dahası gelecek inanıyorum.
3.sınıf iğrenç milliyetçilik yaparak şampiyonluğa gölge düşürmeye çalışanları göstermiş camia.

Aq bide konyaspor' dan örnek veriyorlar asdjdjd. Hani helikopter kazası olduğu gece deli gibi türkiye kupası şampiyonluğu kutlayan camia. Bide malum paris patlaması' nda hayatını kaybedenler için yapılan saygı duruşunda ölüleri ıslıklayan...hadi neyse.

iğrenç ve midesiz insanlarsınız vesselam.
seneye stoper, atiba alternatifi, sağ sol açık oynayabilecek gelecek vadeden bir kanat oyuncusu almalıyız.

görsel
görsel
atletico madrid, feyenoord, arsenal, roma, lyon, borrisia dortmund gibi bir takım.
Sorsan nerede şehit verdiğimizi hatta kaç şehit verdiğimizi bilemeyecek asamlar burda duyar kasıyor.

La siktirin gidin. Sırf Beşiktaş'ı eleştirmek için malzeme yaptığınız konuya bakın lağım çocukları.
konyasporumuzun son 2 sezondur becerdiği gibi süper kupa finalinde de becereceği tinerci kulüp.

(bkz: 6 ağustos 2017 beşiktaş atiker konyaspor maçı)
bursaspor'dan öyle nefret ediyorlar ki, trabzonspor bursaspor'a yenildi ve böylece bursa ligde kaldığı için trabzonspor'a çullanan bir kesim var.

ulan şampiyon olduğunuz sezonda dahi uğraştığınız şeylere bak.

şike imasında bulunacak olan 2011 senesini iyi incelesin. kendi çıkarları uğruna istediği olmayınca çamur atmasın.
Vodafone park'ta 5 tane attığımız takımın gerizekalı bir taraftarının da aklına düşmüş kulüp.
Son 2 sezondur beceriyorlarmış bizi.
O nasıl bir becermekse artık son iki sezonun şampiyonu biziz.

Sığır amk!!! Beyni yok fikri var...
Altıncı nesil troll olma çabasındaki başarısız bir trollünde ara sıra başlığına uğradığı takım.
Bunca zaman entry kas ama bi sik boyu ilerleyeme,sonra sağa sola sar...
Benim gibi bir taraftara sahip ne kadar övünse az olacak takım .
Şu hayatta en sevdiğim insanların Beşiktaşlı olduğu gerçeği var.
Şampiyonluğun haklı gururunu yaşıyoruz çok şükür.
Sadece ülkenin siyasi büyük kısımlarına yalakalık yaparak şampiyonluklar kazanan aciz ve ezik bir kulüp, asla büyük bir kulüp olamayacaksınız asla büyük bir takım OLAMAYACAKSINIZ!
nalçacılılar'ın tribünde rezil ettiğine şahit olduğum tiner yuvası.

süper kupa'da elinize vermememiz için bir sebep yok, açın bakın son yıllarda size nasıl koyduğumuza.

bu da buraya ibretlik olsun: https://youtu.be/gG2ujKBISOI