bugün

entry'ler (176)

15 temmuz şehitler atm si

sucuk ekmek nöbeti anıtı.

seksten daha fazla zevk veren şeyler

Asılmak.

metin kokteyl

Sözlüğün ayak takımı ile muhatap olmayı defalarca reddetmeme rağmen ısrarla beni it dalasına çekmeye çalışan tipler görüyorum.

Her konu hakkında bilgisiz ve şuursuzca yazı yazan tipler bunlar. Biz en azından bildiğimiz yerlerden konuşup, bilgi kirliliğinin önüne geçmeye / sebebi olmamaya çalışıyoruz.

Küfür, hakaret, aşağılama ile gösterdiğiniz tek şey yaptığım şeyi doğru yapıyor olmam.

Anlayacağınız dilden konuşmak gerekirse onu yapmayacağım, seviyeniz yeterince aşağıda.

Naif bir yazar.

fetönün en nefret edilesi tarafı

galatasaraylı olması.

marcelo guedes in lyon a transferi

marcelo imza atarken canlı prscp yayını izleyen eşinin gönderdiği mesaj: forever beşiktaş.

büyük takım büyük sevilir.

kimisine de kıçını dönüp giderler zor zamanında, iyi bir oyuncuya en ihtiyaç duyulan zamanlarda. kalite farkıdır.

https://twitter.com/Tatya...status/885533985794818052

beşiktaş

bir takım böyle sevilir birader.

türkiye'nin en büyüğü, sevgi de ona göre.

https://twitter.com/Tatya...status/885533985794818052

ve muslera gitti

muslera galatasaraydır len mq, muslera parayla alakalı bi durum değil adam taraftarını seviyor len mq. sneijder taraftar için oynar len mq.

inşallah pek yakında duymayı beklediğim hayırlı bir haber.

allah hiç kimseyi; sneijder, muslera gibi adamların takımı sevdiği için orda olduğuna inanacak kadar beyinsiz yapmasın. dinimiz amin.

parasını vermezsen adam siktir olup gider birader. muslera, sneijder napsınlar avrupa yüzü göremeyen vasat, ikinci kalite bi takımı. müzesindeki uefaya kanıp geldiler ama gerçeği bilmiyorlardı, o kupanın satın alındığını falan.

batışını göreceğiz inşallah gs'nin. tiksinç spor şirketi.

son olarak bu kadar iyi madem bu adamlar gs'yi her türlü sırtlarlardı. alex'in feneri sırtladığı gibi. ama yapmak istemediler, zaten paralarını alacaklar, taraftar desen sikini çıkarsa öpecekler, niye oynasın ki. bunların kalitesizliğinin faturası da özbek yönetimine çıktı.

alakası yok, allah'ın sopasını yiyor gs. daha kötü günlere inşallah, futbolun cingenleri.

görsel

muslera parasız da oynar len mq.

hahahahashdcfjawvfnakel.

15 temmuz destanı

gs ve akp aynı kavramları ifade ediyor. ikisinin de koftiden tarihi var.

bana dönek demiş itin birisi

eeaçığğım neymiş, diye bir nidası var söyleyen kelin.

uefa avrupa ligi

ligin alt sıralarının ter dökeceği lig.

fuck off sneijder

kendisine türk futboluna katamadıkları için teşekkür ediyor, burhan kuzu jargonuyla h.s diyoruz.

hiç bişey yapmayarak aldığı euroları yolanteye harcadığını düşünününce az da olsa rahatlıyorum, az çekmedik karıya, memeler opi.

metin kokteyl ters döndü mezarında ama olsun herkes hakettiği yerde.

ve sneijder gitti

Daha kötü günlere inşallah gs.

Sneijder tam olarak ne sike yarıyordu ki?

Ligi 4.sırada bitiren bi takıma ne katkı sağladı acep.

wesley sneijder in fenerbahçe ye transferi

Biraz da orayı kerizlesin.

Ne enayi adamlar var.

O kadar iyiydi de gs niye avrupa yüzü göremedi.

Mesela Ronaldo koca portekizi sırtladı, alex feneri, talisca bjkyi.

Sneijder kim aq.

twitter biosuna uludağda yazar yazmak

Aşağılayıcı olsa gerek.

15 temmuzun özü

allah'ın zaferi.

metin hara nın erdoğan hakkında attığı tweetler

adriana'ya basınca cesaret gelmiş.

metin kokteyl

"sözlerimin altından kalkamazsınız, it dalaşına çekmeye çalışır ya da küfür, hakaretle aradan çıkarsınız." felsefesiyle egosunu tatmin ihtiyacı dahi duymadan kendi halinde yazar.

üşenmeyip youtube'a girip minik bir araştırma yaptım ve sözlük dışında daha güvenli bir yaşam alanı olabileceğini düşündüm.
üstüne alınmanıza veya gurur yapmanıza gerek yok. tıklayıp uzaklaşın. https://www.youtube.com/watch?v=AGrK4dNk0dg

metin isimli erkeklerin çirkin olması

soy ismi'de oktay ise.

düşünsene evladın oluyor adı metin oktay. utanç verici.

metin kokteyl

sözlüğe çocuk filtresi getirilmesini savunan yazar.

adult entry girdiğimizden değil, çoluk çocukla muhatap olmak istemediğimizden.

metin hara ve adana limanı ilişkisi

kafaya takılacak bişey değil.

ona bakarsan van persie de fener'de oynadı sebep? çünkü adam ölmüştü. aynı hesap, lima'nın da ölüsü bu amk.