görsel
keşke bu çabaya eziyete güzel bi iç çamaşırı giyseydi kezo..
Yerli ve milli bdsm'nin gelişimi için umut verici bir gelişme olmuş. Kendisini tebrik ediyorum.
Modelin pembe mezarlık olmak istediği kız bu galiba.
Mezbaha da az önce kesilmiş ve kancaya takılmış dana gibi durmuş.
(bkz: seksiliğin türk kadınlarına bahşedilmemesi)
popüler filmlerdeki seks sahnelerine evde denemeyiniz ibaresi falan eklenmesi gerekiyor galiba.

kanaatim bu yönde.
Ortada bir emek var, bence gayet şirin gözüküyor. Kız arkadaşım ben eve girdiğimde böyle bir sürpriz yapmış olsaydı korkardım aniden görünce. Sonra gözüm alışınca tebrik ederdim yani sanatsal bir çalışma, çoğu insan yapamaz bunu. Ayrıca tek başına yaptığını da hiç zannetmiyorum.
Bdsm ne abi?

Not: o masanın üstündekiler piza kutusu mu lan?
ülkede güzel şeyler de oluyor
Kızın teki kendini ipe bağlamış, bizim sözlükte de trend olmuş.

Evet tüm olay bu arkadaşlar.
ipleri tutan ağacın bambu olması bunun yerli ve milli olmadığına işaret eder, diğer br işaret ise iç giyimdeki renk uyumsuzluğudur. ayrıca bu kadar ip kullanılması ve iplerin de farklı renklerde olması manidardır.
poposuna bir de gül konsa hani tam olurmuş. vardır ya kasap vitrininin vazgeçilmezi poposunda gül olan koyun.
konu hakkındaki fikrim şu;

kız kesin türk. sağ üst köşedeki soba borusu kapatma kapağına bakınız.
saat ogleden sonra 15 30 sulariydi...
gerçek bdsm bu değil.

ama yine de böyle durumların çok üstüne gidilmemesi lazım. yavaş yavaş gelişen bir toplumuz sonuçta.

bdsm sevginin de, seksin de son halidir. o yüzden çabalarından dolayı takdir edilesi kızdır.
beyinsiz nedir ? nasıl olur ? sorunsalı.
Allahın ipi varken yanlış ipe sarılmış kızdır. Yüce rabbim ıslah etsin.
resim yabanci sitelerden alinmiştir. bizim namuslu türk kizlarimizin oyle şeyler yapmayacagini cumle alem biliyor. karalama kampanyasidir.
Kezomuz burada Plates yapıyor. Niye günahını alıyonuz lan! Ondan sonra karılar mesaj atıyor niye bize kezo diyorsunuz diye.
türk kızı yerine kezo kızı olarak okuduğum başlık.
türk kizi oyle sey yapmaz.

namusludur bizim kizlarimiz. sizin analarinizin resmidir o.
Memnun musun imamoğlu?
Camlar da balkon da Çamaşır asmak halı çırpmak istanbul'da yasaklandığı için bunu protesto ediyor da olabilir.
Ne kadar fesat insanlar var sözlük de...
(bkz: makrome ipi ile bdsm yapımı)
O masanın üstündeki bdsm malzeme kutusu. içinde iğneden ipliğe her şey var.
link arayan tayfa gibiyim, link yok mu