bugün

Sözlüğün doğası gereği var olan durum. Başlık formata uygun değil ise doğal olarak içindekiler de siliniyordur.

Fakat bu durum yazarın "silik" kutusundaki artışı görmesi ile anlık heyecanlanmasını sağlar. Bir an "acaba polemik mi çıkacak? Acaba moderatörlerden biri bana mı uyuz? gibi düşünceleri akıldan geçirtir. Fakat tabii ki böyle bir durum yoktur.

Aynı zamanda sıkça karşılaşıldığında "silinen başlıklara benim kadar entry giren başka biri daha var mıdır?" sorusunu akıllara getirmektedir bu sorunsal.

LAkin sözlük hayatına devam edilir.
(bkz: almanya yenilince biz de yenilmiş sayıldık)
bazıları yarar; (#417892)
başlığın kötü olmasından sonra, işi geyiğe vuran sözlük yazarlarının da entrylerini silinince, moderatör tarafından silinme sebebi için şöyle bir mesaj da gelebilir;

sizin entrynizle beraber tüm makara yapan entryler silinmiştir. bu yüzden sadece kendi entrynizin icabına bakıldığını düşünmeyin.
kanatlanmak istemeyen uuserin biri bunu doldursun dediği bir ukteyi sazanın biri sol framede konumlandıracak girizgahı yapar, hazır başlık açılmışken konunun içine edilir.ve fekat yönetim iş başındadır.

http://www.uludagsozluk.c...z_uye_kelime.php?sa=silik
(bkz: SilinmeSebebi)
Başlık silindiği için entry'niz siliniyor.

(bkz: silinme sebebine yorum yapmak)
uğrasıp didinip 9875 karakterlik bir entry girdikten sonra baslığın silinmesi suretiyle depresyona sokan durum

(bkz: yasamadım bilmiyorum)
silinen entrylerimin çoğunda moderatörler tarafından gönderilen notlarda gördüğüm söz öbeği.
(bkz: baslik silindigi icin entryiniz siliniyor) (3)
(bkz: baslik silindigi icin entrynin silinmesi) (3)
(bkz: bundan sonra bu basliga entry giren toptur)
(bkz: ulan hep silinecek başlığa entry giriyorum)
yerinde olan karardır , tebrik edilesidir. (bkz: moderator çalışıyor) *
saçma sapan başlıklar açıldığında laf atmadan duramıyorsan o zaman senin de entryin silinmektedir. *
şu sıralar pınar altuğ başlıkları için sıkca yaşanılan hede.güzel bir karar.
iyi de baslık neden siliniyor peki demekten kendimi alamadıgım entry silinme sebebi
güzel, fazla incitmeyen bir silinme sebebi.
senin başlığına da sana da diye söylenmeye neden olan olaydır.

(bkz: bir yazarın duygularıyla oynamak)

not: başlık iyi öyle de entryimden ne istersin be canım modum
bir başka stili "başlık silindiği için ayarınız da silindi" olan silme işlemi.
(bkz: ince ayar)
boşa kürek sallamış olmanın verdiği üzüntüdür...
"güme gitme"nin pratikte görülmesidir.
siz masumsunuz demenin diğer bir ifadesi.
entryniz piç oldu demenin hoş yolu.
aslında o entrynin silineceğini hissetmişsinizdir siz.
(bkz: yaran entry silinme sebepleri)
sözlük silindiği için entry lerinizin alayı siliyordan bir aşama öncesi .
aslında çok da güzel yazılar gidiyor bu arada belirtmek isterim dediğim durum.
zaman zaman "ulan hep mi silinecek basliga entry girer bir insan" diye isyan ettiren silinme sebebi. bazen cok güzel entryleriniz de basligin silinmesiyle yalan olabilir, ki bu daha sinir bozucudur.
-başlık gitsin bu entry kalsın ya.
+hayır.
-hayır mı? ama bu haksızlık. ühü ühü ühü