bugün

aşık olduğun kişinin can sıkan bu şok cümlesinden sonra kendini toparlayabilirsen ona, hayata, alayına vereceğin tepkidir. başkasıyla mutluyum ne demek allahınızı seversiniz? bi insan neden sevgisini karşılıksız bıraktığı birine böyle bi şey söyler? bu saygısızlık nedir? bunu sevgisini heba ettiği insana alenen söyleyenlere yazıklar olsun!

yemin ederim verdiğim ilk tepki: şöyle bi durdum, dondum kaldım, kendimden, ondan, aşktan, sevgiden, her şeyden tiksindim, hala midem bulanıyor...
ÖLÜM SENDEN SEN ÖLÜMDEN KÖTÜSÜN!!!
"allah mutlu mesut etsin yolun bahtın açık olsun" der çekilir giderim cevabına sahip sorudur. başka ne yapabilirsin ki çekip gitmedikten sonra ruhun kat be kat fazla acı çekecek.. bir köşeye çekilip unutmaya çalışacaksın elden ne gelir.
Hiçbir şey...
ilk şoku atlatıp, toparlandıktan sonra, hiç soru sormadan gitmektir en doğrusu.
Bu cümlenin, neyini, nesini sorgulayacaksınız?!
Neden başkasıyla mutlusun deyip üstüne mi atlayacaksın? Mutlu işte.. Bitmiş...Seni istemiyor... Senden ve sana ait herşeyden vazgeçmiş... Yelkenlerini, başkasının rüzgarıyla şişirmiş, yol alıyor... Bil istemiş... Neyin hesabını soracaksın?
Hayattaki duruşunuz sağlam olsun. Tüm hayal kırıklıkları, ve hüzünlere rağmen...
Dimdik ve sağlam...
Sen elmayı seviyorsun diye, elma da seni sevmek zorunda değil. Unutma...
Bela okurum elbette.
Plan kurulur ve duzenek hazirlanir.
40 gun sonra bir mesajla geri dondu. Eve aldim. Kahvalti yaptik. Son kez .ikmekti amacim. Ama asiktim. Son kezi biraz uzattim. simdi o cocuga tekrar geri dondu *
başlık açardım.
beni de tanıştır ben de mutlu olayım derim.
Bende başkasıyla mutsuzum der devam ederim.
Başkasını ortadan kaldırırım benimle mutlu olmasını sağlardım.
https://www.youtube.com/w...WdwaDN4&feature=share

--spoiler--
Mutluluklar dilerim bir ömür boyu sana
Kupkuru bir aşk değil ekmek lazım insana
--spoiler--
Ne demek başkasıyla mutluyum. Ne demek. Olamaz öyle şey. Olmamalı. Oldurtmam . Olmasın ya.
Susardım herhalde.
Kendi sonsuzuma kadar susardım.
"mutluluğun mutluluk veriyor"
ezik bir yalakalık yapmak lâzım. nihayetinde mutluluk baki değil. yarın bi gün bozulursa muhabbetleri, çalacak bir kapısı olduğunu bilmeli.

"ben, benim seninle sevişebilme ihtimalimi sevdim"
Uzun süre kesişip kısa sürede kaynaşıp, sevgili gibi gezip tozup, aynı yatakta uyuyup, gözlerinde kendini bulduğunu düşündükten sonra açılmaya çalışırken sana hiçbirşey hissetmedigini soylemesi. Bu da onun kardeşidir bir bakıma. Bizim de duygularımız var zalımın çocuğu.
Mutluluklarının devamını dilemek yakışır.
savaştan çıkmış gibi oturup kalırsın. başka hiçbir halt yapamazsın. sabah plastik sandalyede, öğleden sonra demir bankta. artık içine oturmuştur. ayağa kalkmak bile gelmez istemez canın. "hayat devam ediyormuş, banane lan bana mı devam ediyor" deyip duruyor kafamda bi ses sabahtan beri. beynim bile itilafa düşmüş. aşağılar zaten savaş alanı.
mutludur. yakın zamanda geri döner çok fazla şaapmayın.
Mevzilenin kısa olacak gelin, ciddi dinle sen de ergen kardeşim.
Bakın hala kendinizi başkalarında arıyorsunuz. Başkalarının davranışı sizin değil o kişi hakkında belirleyicidir. Biri size kızıp orospu çocuğu derse bu sizi orospu ve evladı yapmaz. Ettiği küfür karşıdaki insanın davranışları hakkında bilgi verir sizi ve annenizi lekelemez. Dünyalar güzeli biri sizi aldatırsa bu aldatan kişinin davranışı hakkında bilgi verir. veya başkasıyla mutluyum diyorsa aradıkları sende olmayan şeylerdir. Bu seni eksik yapmaz, karşındakini eksik yapar senin için hata olan biri demek ki.

Artık deprasyon halini atın. Ne dedi şimdi bu yavşak diyenleri görüyorum ve diyorum ki, ''insanların davranışı onlar hakkında bilgidir, sizi zerre kadar üzmemeli rasyonel olan budur.''