beyin yerine brokoli taşıyorum.
Tayyibin borundan dolayı.
ironinin mına koydum.

görsel
Laikçilerin rahatını bozayım da bütün oğullarımı ensarlasalar da gam yemem.
Güdülmeyi çok seviyorum.
http://m.uludagsozluk.com/e/35376453/
Kutuplaşmayı sona erdirme ihtimali hoşuma gidiyor. Şu anda siyasilerin tek hedefi yüzde 10u geçmek. 10 geçtin mi kralsın, padişahsın artık. Bu 10u korumak için tek yapman gereken doğru kutuplaşma stratejisi. Yeni sistemde yüzde 50'yi hedefleyecek bir hoşgörüye sahip olmazsan hiç bi zik olamazsın. Köhne krallığın da batar saltanatın da.
Çünkü ben yapılan her türlü şerefsizliği hırsızlığı sapıklığı hoş görü ile karşılıyorum ve bu şekilde devam etmesini istiyorum ileride ülkemin mına koduklarında çok mutlu olacağım.
görsel
çünkü tayyipe çok güveniyorum ve sanki hiç ölmeyecekmiş gibime geliyor.

şimdi ben bugün tayyibe bu gücü vereyim ama yarın aynı sistemde bir kafir başıma geçerse ve beni sikerse n'olur hesaplayamıyorum.

rıdvan dilmen gol olur diyor.
ülkenin anasını tam olarak belletemedik.
Sözde inkılapçı değilim. Ölmüş bir sistemin değişmesinden daha doğal birşey yoktur.

Gönül isterdi ki Meclis'te bizi temsil edenler birbirlerini ısırmayıp birlikte doğru düzgün bir anayasa yapsalardı. Gelin görün ki şuanki kutuplaştırılmış siyasette birlikte çalışma şansları yok.

Bazı şeylerin değişmesi lazım. Her yeniliğe hayır diyerek bu değişimleri engellemek mümkün değil.
görsel
Zekiyim ve kurnazım. istediğim bu zaten daha fazla cinsiyet ayrımcılığı daha fazla tarikat daha fazla kayrılmak ve daha bir çok şey istiyorum. Bunun cidden makarnayla kömürle saflıkla alakası yok.

Muhtarım iyi para alıyorum
imamhatipliyim işsiz kalma imkanım yok
imamhatipliyim yakında harbiyedeyiz
imamhatipliyim zaten emniyet e sızdık
imam artık öğretmenden daha üstün
Öğretmenim yandaşım mutluyum kolay atandım
Memurum yandaşım daha çabuk mevki yükseliyorum
Tüccarım avanta yiyorum vergi kaçırıyorum
islamcıyım yaşam tarzım laiklere dayatılmakta.
Vesaaairelerle gider.

Makarnayla kömürle alakası yok anladınız mı arkadaşlar ?

Siz salaklar bu durumu ısrarla anlamadığınızdan yeniliyosunuz her seferinde. Asıl saf sizsiniz.

Şaka gibi amk adamın teki yukarıda aynen şöyle demiş

" Arkadaşlar sanki rte yi padişah yapacaklar gibi algı var". Devlet başkanını halk seçecek (ulan zaten tehlike burada) devam ediyor "Adam zaten yaşlandı en fazla 8-10 yıl yaşar " bak bak ironiyi görüyon mu aq.

Bu pis zihniyete ne denir ki. Uygun zamanda öyle kelleler alınacak ki bu memlekette. irticai yönde değiştirmeye çalıştığınız devletimizin teammülleri sizi ve liderlerinizi boğum boğum boğacak.

Elbet bize de liderlik edecek yiğitler çıkar. O zaman biz de taşşak geçecez. "Arkadaşlar bu bir darbe ve ya devrim değil ki sakin olun yakın zamanda seçim olacak" diyecez.

işte o gün siz aşağılık kötü niyetli sapkınlar bizim dayattığımız anayasaya göt korkusuna koşa koşa evet vermeye gideceksiniz. Artık demokrasiden bahsetmenin bir hükmü kalmadı zira.
Çünkü kasiniyorum.
Cok Dolarım var.
ya kardeşim bende en son seçimde akpye oy vermiş biri olarak bu başkanlık sistemine hayır diyorum koşulsuz şartsız takım tutar gibi rte nin peşinden gitmeyin bu sistem büyük yalnışlar barındırıyor ülkenize milletinize bu kötülüğü yapmayın azıcık mantıklı olun bunu yapmayın.
başkanlığa evet diyorum çünkü; vazelinsiz çok zor oluyor! acıyor amk.
Herşeyden nefret ediyorum.
Baskanliga evet diyorum cunku beynime ihtiyacim yok.
çok önemli sebebini bilmiyorum ama önemli olmalı.

http://galeri.uludagsozlu...A7%C3%BCnk%C3%BC-1309873/
çünkü hayırın hayrını, kadrini ve kıymetini anlamak için biraz da evet kararının getirdiklerini katlanamayacak duruma gelene dek yaşamam gerek.
turkiye'nin super guc olmasini cekemeyen laikciler hayir diyor.
o halde ben bu oyunu bozup evet derim.
Açlık sınırı altında yaşayan nüfusumuz epey az ve kölelik düzeni ve kapitalizmin yürüyebilmesi için aç insanların varlığı şart...
(bkz: çünkü malım)