bugün

entry'ler (56)

uyku düzeni

Bu aralar fena derecede bozuldu uyku düzenim geceler gündüzler birbirine karışmış durumda bakalım nasıl düzelecek.

hüseyin nihal atsız ın torunu

Bize ne kardeşim denilesi.

muzzi özcan

beyaz tv ye çıktı fakat dedikleri anlasilmiyor heh şimdi oldu hadi bakayim ne diyecek.

8 temmuz 2017 galatasaray diosgyor maçı

hic bir sey anlamadim sözlük sürekli penaltı oluyor sanırım bu sezonda ayvayi yedik penaltı olmazsa bittik tudorla olacak is değil bu.

kemal kılıçdaroğlu nun istifa etmesi

sanırım kemal Kılıçdaroğlunun yıllar sonra ve ilk defa doğru bir karar vermesi durumu olabilir.

sevgilinin gece 3 te whatsappta online olması

hapı yuttuğunuzun resmidir.

engelli kadına tuvalette tecavüz edilmesi

en ağır cezaları almaları gerekiyor artık bu tür insanların en ağır en vahşice en caydırıcı ceza neyse hukuk sistemimizde yasalaştırılmalı.

bütün dünyanın türkiye yi kıskanması

yahu arkadaş anlayamıyorum çözemiyorum bunları konuşanları ve şu an da ülkemiz üzerinde faiz ve dolar lobisi diye bir lobimsi aslında olmayan küresel güçler peydah olmuşlardır.

frank lampard

muhteşem şutlar atardı uzaklardan.

seni seviyorum denildiğinde eyvallah diyen kız

asil bir semt kızıdır.

levent nazifoğlu

şu an geçmişin kirli çamaşırlarına ortaya koyan mert yönetici.

on birinci neslin ortamı bozmaması

11.nesil adeta uludağ için bir lütuf bir ödül gibidir yaratıcı sözlüğü bizimle adeta cennet köşesi etti.

yakışıklı diye yutturulan ünlüler

kerem bursin.

reina katliamcısının son hali

bence de yapılan şeyler bu şerefsize az bile hatta daha farklı şeyler yapılmalı ama koskoca emniyet teşkilatının bunu servis etmesinde ki Saçmalığı anlamıyorum ırak Suriye değil burası.

an itibariyle dert edilen şey

büt altı tane büt daha ne olsun çalışmak zorunda olmak offf offf.

ateistlere ne yapmalıyız

hiç bir şey abi banane bizene sizene herkesin hayatı kendine açmayın böyle provokatif başlıklar saçma sapan her insanın yaşama hakkı vardır.

şişli etfal de yangın

şişli etfal çocuk Yoğun Bakım Ünitesinde yangın çıkmış umarım minik güzelliklere bir şey olmamıştır.

Şişli Etfal Çocuk Yoğun Bakım ünitesinde yangın çıktı http://www.ntv.com.tr/tur...ti,BQGI4V0iAUupqhRaYrmdDQ

bitliste iki asker şehit oldu

malesef üzülerek uyanmama sebep olmuş sözlük ahalisinin ve milletimizin unutmamasını dilediğim hadisedir.

Son dakika.. Bitlis'te meydana gelen çatışmada 2 asker şehit oldu http://www.hurriyet.com.t...-catisma-2-sehit-40335822

başkanlığa evet diyorum çünkü

ya kardeşim bende en son seçimde akpye oy vermiş biri olarak bu başkanlık sistemine hayır diyorum koşulsuz şartsız takım tutar gibi rte nin peşinden gitmeyin bu sistem büyük yalnışlar barındırıyor ülkenize milletinize bu kötülüğü yapmayın azıcık mantıklı olun bunu yapmayın.

aşık olduğun kişiye bir şarkı bırak

adele - one and only.