bugün

Bugün vuranın sebebi o kadar belli ki bir kutu hap içsem bana mısın demez.
Pazar günümün içine sıçan ağrıdır.
geçmeyecek cinstense majezik iyi bir çaredir.
(bkz: geçmiş olsun)
Geceyi Jack danials içerek tamamlayan bu sözlük yazarının çektiği ağrıdır. Ayrıca yalnızız ve gecelerimiz çok kısa.
2 gecedir üstümdeki lanet.
Sen hiç diş ağrısı çektin mi diyenler sizin ben amk. en kötü ağrı çektiğiniz ağrı.
iki kaşımın ortası ağırlıklı olmakla beraber tüm kafama yayılıyor ağrı zaman zaman. Arka yanlardan enseye doğru özellikle.
Amına soktuğum doktoru da 50 mg parol vermiş amk ben hergün 1 gr uyuşturucu içiyom o hap bana napsın ajdlwlam
Söledim bi de kesmiyo beni öle herhangi bi ağrı kesici kuvvetli olsun dedim. Amk yarın gene gidicem mesai başlar başlamaz. Çıldırıyorum resmen ağrıdannnnnnnnnn.
Çaresi kolay olan illet
Apranax+majezik
4 saat sonra da tek apranax
Kuş gibi oluyosun valla.
karın ağrısından daha beter olan bir ağrıdır. hele bir de başınızın bir yeri zonkluyorsa ağrıdan ağlayabilirsiniz. bunun bir üst seviyesi diş ağrısıdır.
şükür ki bu aralar bana uğramayandır. ferritin eksikliğimi demir hapıyla takviye ettirince, baş ağrılarım da geçti.
ayda bir uğrayan.. dolerex tek çare.
evet şu an var, gece rakı içtiğim için. zaten içmesem bu sefer sinüs kistinden dolayı bazen ağrı oluyor. sinüzit başa bela, göz,burun ve elmacık kemikleri ağrıyor o daha kötü. az bir şey başını eğdin mi sanki kompresörle kan basıyorlar kafatasına öyle bir hal alıyor. sinüzitin baş ağrısındansa rakının baş ağrısına kurban olayım.
Şu dönemde korkutabilecek ağrı silsilesi. Bir covid 19 belirtisi olma ihtimaline değinmek istemiyor insan. Neyse ki bende yok, kimsede de olmasın.
Bitmeyen baş ağrıları ve hayatımı ciddi anlamda etkileyen bir durum haline gelmişti. Ama araştırmalarım sonucu çok iyi bir doktorla karşılaştım ve noktayı koydum. Çözüm odaklı ve mükemmel bir doktor Derya hanıım.
kaynak:https://www.deryauluduz.com/
Türk kahvesi yapın içine 10 damla limon suyu damlatın için, anında rahatlayacaksınız.
Çok nadir başı ağrıyan birisiyim ama geçenlerde 5 6 gün geceleri kalkıp ilaç alacak kadar kötüydü.
Bir zamanlar baş ağrısı tedavisi, 1895

görsel
Çok nadir başı ağrıyan birisiyim ama geçenlerde 5 6 gün geceleri kalkıp ilaç alacak kadar kötüydü.
yarım baş ağrısı diye bir şey de var. Başın sadece bir bölümü ağrıyor. Gözün üstüne doğru. Ağrı kesiciyle de geçmiyor kolay kolay.
sinüzit hastALARININ SAPLANTILISIDIR.
Sinüzit rahatsızlığı olanların kendine en yakın işkencesidir.
Masajla gecen agri. Agriyan yere gore etkin masajlar vardir.
Yata yata hasıl olan rahatsızlık.
Kafamın içinde, sağ gözümün üstüne doğru bir kazı çalışması var gibi. Git başımdan.
Kapımın önünde maskesiz bir şekilde çığlıklar atarak top oynayan çocuklar var. Evimin panjur ve camları kapalı olduğu halde ses 200 desibelin üzerine çıkabiliyor. Polis çağırıyorum gelmiyor, çocuklardan birisinin babası zaten zabıtada çalışıyor. Zabıtaya da şikayet etsem boşuna. Doğal olarak başım ağrıyor. Bu işkence her öğleden sonra 15-21 saatleri arasında devam ediyor. Güya yasak var, takan mı var?
arveles candır, baktınız geçmiyor, atın bir tane kurtulun.
türk kahvesine bir kaç damla limon sıkın iyi gelir. Geçmiş olsun.
güncel Önemli Başlıklar