bugün

Yanlış duruş ve boyun düzleşmesinin sonucu da olabilir. Düz durun yani ben mi söyleyeyim??
çok şükür bir süredir yaşamıyorum. migren, sinüzit ne ararsanız var ancak uykumuz ve su tüketimimiz yeterli olunca, yüksek sesle kulaklıkla müzik dinlemeyi bırakınca, e tabii sağ olsun hem kalben hem zihnen bizi yormayan bir can nasip olunca baş ağrısı da kalmıyor. çok şükür.
Sinüzit( yüz, alın, şakaklarda ağrı), migren( göz çevresi, baş tepesi ve özellikle başın bir yarısında ağrı), astigmat( baş dönmesi ve bulanık görmeyle baş gösteren ağrı), boyun rahatsızlıkları( boyun kökü be enseden başlayan şakaklara yayılan ağrı) nedeniyle oluşabilir.

Bilin bakalım kimde hepsinden var?
Duş aldım, duş alırken ve sonraki yarım saat geçirdi.

Muz, bitter çikolata ve kahveyi peş peşe tükettim. 3 saat beni idare ettiler Allah var.

Ama yine başladı. Yukarıda saydığım üçlünün bağımlısı mı olmam lazım illa? Magnezyum tableti içtim bekliyorum. Kesileceğe benzemiyor.
ilacı, karanlık ve sessiz bir ortamda uykudur.
Yine gelendir. Çatlıyor mübarek.
2 haftadır olan ağrı gözüme vuruyor yakında geçer.
Regl belirtisi olarak kendini şiddetli bir şekilde gösterir.
Bir de çok sinirlenince.
Işığı kapatıp ağrı kesici ile huzura kavuşulur.
Saçımı sıkı bağladığımdan oldu herhalde ya.
Sabahtandır..
merhaba başı ağrıyanlar.
bu akşam ben de aranıza katıldım.
nasıl gidiyor.
ben brufen içtim bakalım işe yarayacak mı.
bugün çok sigara içtim gergindim kaçınılmazdı.
(bkz: Çare dolorex)
bugn benim ağrımıyor hayret ettim.akşama doğru bekliyorum kendisini.
Birkaç gün önce bana 2-3 gün süreli uğrayarak hayatımın rekorunu kırandır.
ilaç içmek istemiyorsanız naneyi demleyip çay gibi için, işe yarayabilir.
overthinking yapmanın dezavantajlarından biridir. öyle illet bir ağrıdır ki ardı ardına hap yutturur insana. kafayı duvarlara vurmanıza neden olur. migren pis bir şeydir. şu beyin denen organın çok kusuru var çook. o olmadan da hiçbir şey olmuyor işte.
görsel
Öncelikle geçmiş olsun sevgili dostum. Ilık bir duş iyi gele bilir. Zaman zaman gün içerisinde yaşadığımız stres dolu anlar yatmaya yakın, sanki bıraksan başını alıp helikopter rotoru gibi döne döne gidecek bir hale gelip insanı çileden çıkarıyor. Bende aynı dert yüzünden uyuyamamaktayım.
Şu saatte dayanılır şey değil.
Bu hafta malesef ki malesef 2 kere basima geldi, hard core fiyatlandirma islerinden dolayi.. sikik bi arkadas benim isi bozunca oyle oldu..
Son zamanlarda artagelen.
Çekilmeyecek derttir.
karın ve diş ağrısı gibi insanı çileden çıkaran sürüm sürüm süründüren baş belası hödü şüphesiz..
bana beyin tümörüm mü var sorgulatır.
demir feritin depolarınız boştur.

ecopirin tavsiye ederim.
ritim bozukluğunuz vs varsa özellikle için temiz iş.

baş ağrısı böğür ağrısı döş ağrısı göt ağrısı hepsini keser.

sıradaki gelsin.
bazen bana oluyor. böyle aniden. düşünüyorum ya beynimde tümör filan varsa diye. işte öyle olsa ne bileyim bilinç kaybı filan yaşardım. kendini hatırlatıp gidiyor benim ağrılarım. para verir misin anne diyen erkek çocukları gibiler.
Az önce beynime öyle bir sancı girdi ki yine beyin kanaması geçirmem umarım. Devam etmekte.