bugün

bildigin bairam hoshtempo.
#4307383 geleceğini biliyordum yazarı. kanarya avcısıdır. dikkat etmek lazım.. *
entry'imden cinsiyetimi çözmüş, dedektif vari yazardır. helal olsundur.
dönmüş ve de sevindirmiş galatasaraylı can.
Özel mesajdan yazdıklarınızın sır olduğunu açıkca beyan eden, gizlilik esası olan yazar.
ağır bir sagopa kajmer hayranı. *
iyi yazar. *
türkçe klavye kullanmamakta ısrar eden, aylar önce avatarı ve nickiyle beni benden alan, hatıralarda yer edecek sözlük yazarıdır.

slm cnm almanya'da mı yasıosn? diye sorası geliyor insanın.
sözlüğe ilk adım attığımda(ki bundan 5 gün öncelerine tekabul etmekte)lebron james başlığına 2 haneli istatislik yerine 10 haneli istatislik yazdığımda beni (2 olmasın kardeş o) diye uyaran yazar arkadaşımız.
Outlandish gibi nadir hip hop gruplarından biri için talihsiz bir yorum ( dangalaklar grubu ) yapan yazar. Rap müziğe olan sevgisine saygı duyuyoruz ancak sadece Khaled'in Aicha'sını kötü cover'ladıkları için ( ki kesinlikle güzel cover'lanmıştır bence ) bu grubu harcamak kesinlikle yanlıştır. Aicha dışında grubun harika parçaları vardır. Umarım o şarkıları dinledikten sonra aynı haksızlığı yapmaz.
(#4581938) dr. dre ve fifty cent e bir şarkıda yancılık yapıyor diyen yazar. hem de eminem e. hadi fifty cent belki de, dr. dre eminem e yancılık yapıyor ne allah aşkına. ironi ya da espri yapmadıysa esefle kınıyoruz.