bugün

dilipak'ın batı analizi.

--spoiler--
batıda 5 kişilik bir ailede en az 1 kişi uyuşturucu kullanıyor ya da alkolik.
1 kişi gay, lesbiyen, ensest mağduru.
1 kişi en az bir kez intihara teşebbüs etmiş.
1 kişi psikolojik destek almadan kendini yönetemiyor.
1 kişi engelli.
insanların %75i gerçek babasından emin değil.
--spoiler--

görsel
https://twitter.com/aDili...tatus/1164981683030036481
(bkz: mal beyanı)

ya bu adamları anlamakta güçlük çekiyorum ben. o bir tane daha vardı iyice bunadı milleti kendine güldürdü güldürdü sonra göçtü gitti. lan insan inançlı ise yaş aldıkça daha çok ahirete çalışır. namaza niyaza verir kendini ne bileyim hacca gider dünya işlerinden elini ayağını çeker. bu kesim tam tersine koşuyor yaşlandıkça. iftira, terbiyesizlik. ne kadar büyük günah varsa depar atıyorlar onlara doğru anlamak mümkün değil. zannedersin ki tüm dünyayı gezmiş yıllarca araştırma yapmış istatistik çıkartmış.
nası bi yermiş la bu, batı. kim kime dumduma.
yahşi batı.
Hangi araştırmaya dayandırıyor bu rakamı?

Ayrıca, Dilipak’ın babası belli de ne oluyor sanki...
görsel
Ben de "memnun değil" şeklinde okudum başlığı.
valla sanırım doğuda da öyle.

hani yüksek islam ahlakı ile yoğrulmuş ülkemizde hiç cenaze defnettiniz mi?

hah, işte o cenaze defninde imam mezarın başında dua okurken meftanın babasının adını değil, anasının adını söyler.

çünkü bir insanın babasının kim olduğunu yalnızca anası bilir.

ben batıdaki cenazelerde böyle bir uygulama görmedim, ama müslüman ülkelerde böyle bir uygulama var.
bu durumda batıdaki insanların yüzde 75'i babasından emin değilse, islam ülkelerinde bu oran yüzde 100 oluyor.
Ortadoğu’dan ithal çocuk gelinler var, çok eşlilikler var, oğlancılık var, kadına ikinci sınıf muamele var, islami terör var, anasının amı kadar içimize işlemiş mevzu var. Batı ahlaksız, doğu çok ahlaklı sanki amına koyayım. Bizim kimseyi taklit etmemize gerek yok, binlerce yıllık törelerimiz bunların hepsinden ahlaklıdır, batısından da , doğusundan da.
Şahısın hesabına göre 5 kişilik ailede 7 kişi var. Haber değeri taşımaz.
Söyle bir soru isareti geliyor. “batida en azindan bunun istatistigi tutuluyor, peki ya dogudaki istatistikler ne durumda? Özellikle dogudaki ensestlik ve cinsel taciz konusundaki istatistikler ne kadar gercekci? Dünyanin neredeyse en cok antidepresan kullanan halkina sahibiz? Hemen hemen toplumun %70'i antidepresanla ayakta duruyor. Tanidigimiz her iki insandan biri ya intihar tesebbüsüne girismis yada intihari düsünüyor.“

Bu adami gazeteci yapan gazetenin ...
Dilipak ın kafasını yaşamak için ne almam lazım bilen varsa yeşillendirsin.
(bkz: kaynak götüm)
Batıda herkes Johnny Sins değil.
yakın batı mı uzak batı mı. önemli olan o.
Dilipak? Tespit?
Neyse, hangi aptaldan çıktığı önemli olmayan boş laf.
--spoiler--
batıda 5 kişilik bir ailede,enaz 1 kişi uyuşturucu kullanıyor ya da alkolik, 1 kişi gay, lesbiyen, ensest mağduru, bir kişi en az bir kez intihara teşebbüs etmiş. 1 kişi psikolojik destek almadan kendini yönetemiyor. bir kişi engelli. insanların %75i gerçek babasından emin değil.
--spoiler--

orta doğuda 5 kişilik bir aile, 5 kişi uyuşturucu ve terör örgütü militanı.

dünyadaki binlerce bilim adamı mucit uzaylı zaten.

öldüğünde mezarı başında sadece "anne" ismiyle anılan bir kavim var ki, babalarına şüpheyle bakılır!
Bana kalırsa %75 gayet iyimser bir rakam gerçek rakam kesinlikle daha yüksek olabilir.

Almanya için konuşacak olursak oğlumun sınıfı 20 kişi ve henüz bizden başka çekirdek aile göremedim.

Yani ne var ki olabilir, sen görememişsindir, belki çalışıyordur filan deme. Durum hayal edebileceğinizden daha enteresan.

(bkz: regenbogenfamilie)
(bkz: patchworkfamilie)
(bkz: ohne vater)
(bkz: ohne mutter)
Doğuda olunca ne halt oluyorsa sanki mükemmel bir yerdeyiz araplarla yaşıyoruz.
insan niye böyle bir saçma beyanda bulunur ki ?
batıyı sevmezsin anlarım, saygı da duymazsın veya duymak istemiyorsundur(hiç kimse sütten çıkmış ak kaşık değil) yine anlarım ancak bok atarken biraz mantıklı atta; zeka seviyen belli olmasın.
batı şöyle batı böyle o zaman çölüne git kardeşim veya örnek aldığın ortama git.
birde diyelim ki adamlar piç, bundan banane ve sanane. senin başka derdin yok mu?
yoksa git bir hayvan edin barınaktan da onunla vakit geçir.
batının başlangıç sınırını iyi belirlemek lazım. arada kaynamayalım.
görsel
Ne kadar batı hocam tam olarak.
Erasmusa orgazmus diyen herifin kızının erasmusa gitmiş olması gibi bir durum. Ülen sırf müge anlıyı izlesen anafoluda doğan çocukların %90 başkasından dersin.
(bkz: kaynak götüm)
Saygıdeğer o.ç'nun genellemesinden iyi kurtardık bari, Akdenizdeyim.