bugün

batak oynamasını bilen kızdır. *

Candır, canandır. Alnından öpülesi kızdır. Bunlardan hem sevgili olur, hemide arkadaş olur. Sayıları çok azdır. korunmalı, çoğaltılmalıdır. *
benim eşimdir. candır. kandır. ihalelide mahfeder adamı.
ilk elin günahı olmaz diyebilen kızdır.
batakta eline verilesi kızdır.
kendimden biliyorum helal olsun denilen kızlardır. Ama ne yazık ki en son çare olarak oyuna çağrılırlar.
Güzel değildir o bacımız. güzelse de zaten iyi oynayamıyordur.
sevilir. beraber çok fazla oynadıktan sonra birbirinizin elini konuşmasından anlarsınız.
işviçre çakısı gibi olup, diğer fonksiyonları merak edilen kızdır.
ihaleli eşli gömmeli her türlüsünü bilen kadındır. ama yine de 4. olmadığı durumlarda çağrılır oyunlarından emin olunmadığı için. halbuki çoğu erkekten daha güzel oynarlar.
batak oynanan ortamda arkada kalıp izlemeyen, hatta oyunu birinci olarak kazanandır. ( (bkz: ben)
Direk nikah basilacak kiz.
Bir king (rıfkı) oynamasını bilen kız değildir.
(bkz: king)
Mutsuzdur. Hep kafa kız olarak görülmüş ama sevgili olarak en aptal kızlar kendisine tercih edilmiştir.
(bkz: kumarbaz)
çoğu kız bu guruba girebilir. şahsen bizim ortamda bilmeyen 2 ya da 3 kız var, bizimkiler mi kumarcı yoksa sizinkiler mi tikican bilemedim.
hala iddia ediyorum, pes ve batak oynamayı bilen kız muhabbet etmeyi bilen kızdır.
bununla gezilir lan.
edit: ısrarla eksi veriyorlar.. tamam bilmiyor olabilirsin ama bu senin suçun değil.
üniversitede okuyan kızdır. illa ki öğretilir.
etrafımda bilmeyen kız sayılı.
Birlikte batirabilecegimiz kızdır.

Gençler yanlış anlamayun, fesatlar sizi.
babası öğretmiştir.. ayrıca çokta tatliş kızdır.
Candır .
(bkz: kumar da vardır şimdi sende)
ihaleli, ihalesiz, gömmeli, eşli, rus her türlü.. O değil de şu an fark ettim ne leş bi kızmışım ya ben?