bugün

iyi düşünemez, gerçeği göremez bir duruma düşmek.
kaynak:tdk
normalde yapmayacagi bir hatayi dalginlik, saskinlik nedeniyle istem disi yapma durumu.
mehmet ali erbil ve nefise karatayın vaktiyle vermiş oldukları çıplak pozlardan sonra ileri sürdükleri bahane.
insanın başına gelmeden bilemeyeceği bir olgudur. yaparken o işte bir yanlışlık olduğunu bilirsiniz. ama bi türlü olmaz. yaparsınız. iş işten geçtikten sonra anlarsınız herşeyi. örneğin bazı kazalarda böyledir. adam önündeki tırı görür ama ayağını bir türlü gazdan çekip frene koyamaz.* adamın o anda basireti bağlanmıştır.**
aşık olmaktır.
anlayis kitligi yasamak.
pes oynarken, karşı defans 3 metre önünde yere kaysa, sen yine de napar eder o adama takılırsın arkadaş. budur basiret bağı, bağlanır geçemezsin...
kesinlikle kendimde tanımladığım durum.
bu gün abimle fifada yaşadığım olaydır.

-hadi olum alman panzeri bunlar bea! bak bak al o topu. yuh orta sahadan vurulurmu be abi?
spiker:oh it's a goaaaaaaaal!
+robinho şowwwwww!
-olm al lan atıyım hemen bi tane! yürü be balack! kaleciyle karşı karşıya vurduuuu.
+ahahah dışarı attı lan!
-tamam moralimizi bozmayalım! podolski bastı pres sonuç getirdi podolski pasını verdi! klose! klose kaleciyle karşı karşıya vurduuuu!
+bırak istersen şut tuşuna nmutçum bak gene dışarı gitti.
-lanet olsun!
aslında, normalde zorlanmadan başarılı olabileceği bir konuda, çabalara rağmen muvaffak olamamak.*
evde kalmış kızların sıradan kuruntuları

-anne galiba benim basiretim bağlandı.
Ya benim gibi utangaç ve pasifsin, ya da direk malsın sen, bahane arama.
güncel Önemli Başlıklar