bugün

öncelikle erkekler ağlamaz diye olaya giriş yapıp; otobüsde çocuğunun aglamasını durduramayan annenin, yanında oturan tanımadıgı teyzeye yavrucagını vermesiyle ve o teyzeninde otobüsdekilerin sukuneti, huzuru için "şş erkekler aglarmı aaa çok ayıp" şefkat silsilesini yaratıp sen aglama şarkısını rte'ye gönderiyorum.

istiklal marşı'nın kabulunun 86. yıldonumunde aglamak herkese nasip olmaz. heleki şehit analarının tepkisini çekmiş rte için bulunmaz hint kumaşıdır."hem laik hem müslüman olamazsın ya laik ya müslüman olacaksın" dedikten sonra başbakanlıga geldigi için değişerek geliştim diyen başbakanımız göründügü kadarıyla duygularında da büyük değişim olmuştur..

bu gözyaşları kimileri için timsah katreleridir. ardı sıra tüketilen peçete ise (peçete oldugundan emin degilim ilkokulda yaka gömlegimize koydugumuz üçgen mendilede benziyor.neyse çok önemli degil ben mendille bi kere k.çımı silmiştim..ne yapayım bizim okulda tuvalet kagıdı yoktu) devletin sermayesinden çalınmış boşa tüketimdir..kimileri için başbakanda bir insandır, aglayabilir, duygulanabilir, olayı bu kadar buyutmenin alemi yoktur. kimileri için ise yaklaşan seçimler nedeniyle bu gözyaşlarının, odundan yapılmış oy sandıklarına damlayıp yeşertecegi ve içinden zilyon adet oy pusulası çıkaracagıdır.
imkansız gibi görünen olyadır. eğer ağlayabilseydi şimdiye kadar bu yaptıklarını yapamazdı.
(bkz: timsah gozyaslari)
gözlerinden akan onun timsah gözyaşlardır.
(bkz: başbakanın sıçması)
tansu ciller agladiktan bir sure sonra ekonomik kriz cikmisti. umarim yine aynisi olmaz. demirel kriz cikmadan cankaya'ya siginabilmisti, erdogan da oraya kapagi atti, atti. eger cankaya'ya cikmazsa muhtemelen bayagi bir siyasi bedel oder (ekonomik+politik kriz)