bugün

yanlistir. basari basarilan ise gore degisik kokular alir.

(bkz: basari sperm kokar)
(bkz: basari bok kokar)
oks birincisi soyleyince , ulan senin daha bıyıkların terlememis bırak sosyal mesaj vermeyi dedirten cumledir.
terlemek için emek gerekir.
+ başarı ter kokar
- o zaman sen dünyanın en başarılı insanısın. zira bildim bileli leş gibi ter kokuyosssss öfffff git lan yanımdan.
demekki banyo yapip deodorant kullananlar ömür boyu basarisizliga mahkumdur. sürünün temiz kokanlar.
başarıya ulaşmak için çok çalışıp terlemek gerektiğini anlatan söz. ayrıca başarının ne kadar kötü koktuğunu anlatır. başarısız bir insan bunu rahatlıkla bahane olarak kullanabilir. mesela "ben başarısızım çünkü çok temizim!" gibi bir laf edebilir. ayrıca ve ayrıca başarılı ama kötü kokan bir insanın neden kötü koktuğunu açıklama çabası içinde söylediği bir cümle de olabilir. fakat her zaman için başarıdan daha önemli şeyler vardır; mesela temiz kokmak!
(bkz: kirlenmek guzeldir)
katılmamak mümkün değil lakin böyle sözleri sabi sübyanın söylemesi insan psikolojisinin üzerinde yara açması muhtemeldir.*
(bkz: bi siktir git dedirten laflar)
insanları başarılı olmamaya özendiren söz.
kulağını çektiğimin veledi feylesofmusun len?denir buna.
"başarı g.tümden ter akıttı" demenin kibarcası.

(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)
http://youtube.com/watch?v=oDdy75F0Y0g *
on senelik hayatına birçok başarıyı sığdırmayı başarabilen feleğin çemberinden geçmiş 2007 oks sınavı birincisinin muhtemelen bir test kitabında karşısına çıkıp onu kendinden almış barışta ter savaşta zafer tarzı gaza getirici bir cümledir.
- aşkım madem seninle çıkmaya başladık gel sana bir sarılayım.
- şeyy, hamit.. sarılmasak? ter kokuyorsun daaa..
- ehehe, aşkım başarı ter kokar.
- iğrençsin hamit.
- seviyorum ülen, ühü!
terlemeden sevişenlerin başarısız olduğunu ifade eden önerme. e, halkı da bir yerde. *
+ başardım baba başardım sonunda bir kızla ilişkiye girdim.
- farkındayım evladım leş gibi ter kokuyosun
+ hı!??
- başarı ter kokar evladım
(bkz: başarı nescafe kokar)
(bkz: ismail türüt)