bugün

kendisi hun türküdür

https://www.youtube.com/watch?v=HYZaU4bovQw
Barbara heralde, manken olan.
Hicbir cekiciligi olmayan duz kari.
görsel

benim yerime konuşmuşlar zaten.
aklıma çeşitli sorular getiren yeni uyanmış barbara palvin dir. bunlar; yok gibi makyaj nedir ? neden yapılır ? hangi ürünler kullanılır ?

hafif bitişli ya da kahverengi maskara, corrector, bb krem, transparan pudra , nude ruj ya da lip balm , kirpik kıvırıcı , kaş jeli ...
görsel

Sevimli şey. Bıktığımız, gına getirmiş köpek filtresini bile sevdirebilen.
Hemcinsim olduğu halde kıskanmadan söyleyebilirim ki çokk güzel biblo gibi kız derler ya aynen öyle..
Kadın güzeldir. Ama benim zevklerime uygun değildir beğenmiyorum. Evet.
Lezbiyen olduğunu öğrenince soğuduğum kızdır.
güzel değildir.
barbaraah manken olaan.
Sıradan bir tip işte.
Neden bu kadar abartıldığını anlamıyorum.
Makyajsız da bir halta benzemiyor.
Şişirilmiş balondur.
Çingenelere benziyor.
Memesiz kadın. Memen yoksa gözün mavi olmuş ne fayda.
Serenay sarıkaya ile kıyaslanarak haksızlık yapıldığını düşündüğüm kadın.
Tipinden sinsilik akıyor resmen.
Ayrıca Makyajsız da bir halta benzemiyor.
biraz fazla güzel kadın. fotoğraflarına biraz baktıktan sonra bu kadınsa şimdi ben neyim diyorum...
manken olandır.
görsel
Bazı foturaflarında çok güzel çıkıyor. Daş gibide hatun saten. Ama benim zevklerime uymuyor. Avrat acik etli olacahgk. Neyse kudurmadan gideyim.
ilginç bir güzelliği var.
Çocuk gibi la.
Tek guzel yeri burnu.
o kadar da abartı güzel olmayan model. güzel ama o kadar da değil yani. ama malum soruyu sorarsanız her erkek gibi aynı cevabı veririm :/
Kendisinin tipini pek begenmesemde davranislarini takdir ettigim kiz.

Kylie ve kendall jenner in yaninda namusluk abidesi kalir ki kendisi iç çamaşiri mankeni olmasina ragmen kylie ve kendall kendisinden kucukler ama habire dikkat cekme ve soyunma peşindeler bu kiz manken olmasina ragmen onlar kadar ciplak ic camasirli pozlari yoktur mesela hic onlar gibi gundem olup dikkat cekmeye de calismiyor.

Kendini bozmamiş olmasi dikkat cekmek icin gotunu basini acmaya gerek duymamasi takdir edilesi kiz.
güncel Önemli Başlıklar