bugün

17 gibi genç yaşta chanel'in kozmetik yüzü olmuş macar model.
görsel

görsel

görsel

Edo: Bunu eksilemek, insanın kendi eksikliklerinden olsa gerek.
1993 dogumlu macar asilli mankendir. prada, british vogue, chanel gibi kuruluslarda yer almistir. ayrica dunyanin en guzel kadinlari arasina simdiden girebilecek derecede guzel ve kusursuz fizige sahiptir.

(bkz: http://twitter.com/#!/barbarapalvin)

görsel
görsel
18 yaşında böyleyse büyüyünce ne afet olur bilinmez denilen model.
14 yaşında yolda yürürken bir ajans çalışanı tarafından keşfedilen Macar model.
Kendisi artık Victoria's Secret meleğidir.
Geleceğin Kate Moss'u olarak adlandırılmaktadır.
yakın zamanda adriana lima'nın yerini alacaktır.
"Allah özene bezene yaratmış" cümlesinin, 'cuk diye oturduğu' toy manken. Önü açık değil, apaçık..
"sen insan mısın?" diye sormak istediğim, henüz 18'inde vs meleği. ayrıca 171'lik boyuyla manken=kazulet mantığını yıkıp geçmiştir.
dünyanın açık ara en güzel kadını.
(bkz: aşkım benim)
çoh değişik bi hatun.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
ben susuyorum ve linkler konuşuyor: http://designyoutrust.com...orias-secret-summer-2012/
(bkz: babanneyin amk azcık insan ol insan)
bu insansa biz neyiz diye düşündüren henüz 18 yaşındaki beni benden alan Macar model.
insan değil.
macar güzeli. henüz yolun başında, geleceği çok parlak.
ayrıca;
inşallah kızdır. *
bugün 19 yaşına giren 8 ekim 1993 doğumlu british vogue'a göre natalia vodianova ve brooke shields karışımı benzersiz güzel macar model.
Bize Turgay Şeren'i hatırlatır.
(bkz: ebenin amı ali sami)
giderek ünü yayılan henüz 19 yaşındaki, güzelliğini tasvir edemediğim elf. adriana lima, miranda kerr, kate upton, vesaire, vesaire...hepsi birbirinden güzel evet ama bu kızımız bence olayın sonu olmalı. bunun ötesi insan sağlığı için olmamalı zaten. abartı olmadığını hepimiz biliyoruz. ayrıca milla jovovich-liv tyler karışımı gibi bir şey geliyor bana suratı. yani fevkaladenin fevkinin de fevki oluyor bu...
olaganustu guzel model. justin bieber'la birlikte oldugu dedikodulari cikmis. bu guzelligi elin gay bebesiyle harciyosan yaziklar olsun sana barbara!!
söyleyecek söz bulamıyorum dünya güzeli seçilesi güzellik.
justin bieber'a veriyor.
masumiyetin muhteşem yüzünü gözler önüne seren afet_i devarn. justın denilen ergen zibidi onu yerse dayanamam lan.
kendisini beğenmekle kalmayıp , kölesi olabilecek biriyim . sadece yüzüne bakmanız aşık olmanız için yeterli.
iç güzelliği nasıldır bilemem.
hangi çirkin erkekle evlenecek acaba diye merak ettiğim güzel kızcağız.

edit: şimdi fark ettim de macar bir arkadaşıma benziyor. kendisi erkek.
ama nasıl bir genetikse hepsi aynı galiba bu macar'ların.