bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  nişantaşında abdi ipekçi caddesinde bir restaurant.asya yemekleri ağırlıklı bir mekan.füzyon yemekleri denen yeni sayılabilecek bir tarzı olan banyan'da portakal chili çıtır karides, buharda pişmiş karidesli Asya mantıları, chili ve teriyaki soslu, sakede marine edilmiş filemignon, Thai soslu Çipura, kırmızı körili derin su karidesi ve volkanik taşta pişirilmiş sebzeler en çok tercih edilen yemekler.adamakıllı içki di içilecek bir yemek kişi başı en az 80-100 ytlye denk gelecektir.düzgün kıyafetlerle gitmeniz gerektiğini söylemeye ise gerek yok sanırım.
  1 ... televizyonçocuğu
 2. 2.
  hint inciri ağacı.
  dalları yere değdikçe yeni gövdeler ve yeni dallar oluşturan, ölümsüz olarak tanımlanan mitolojik ağaç.
  hint mitolojisinde önemli bir yeri vardır.

  budha " ben banyan ağacıyım. " dediği için hindularca kutsal kabul edilir. yaşam ağacı olarak da bilinir.
  ... perseis
 3. 3.
  en az 300 gövdesi bulunan ve büyük bir orman oluşturan ağacın gövdesinden süte benzer bir sıvı çıkar ve bu sıvıdan düşük kalitede kauçuk elde edilir.
  ... lemur
 4. 4.
  hint inciri ağacı.
  banyan
  ficus bengalensis.
  Kökleri gövdeler ve dallar oluşturan ağaç, bir çok ağaç varmışçasına; fakat tek ağaçtır... Bu özelliği ve uzun ömürlülüğünden dolayı ağaç ölümsüz kabul edilir. Hindistan mitleri ve efsanelerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bugün bile banyan ağacı köy hayatında önemli bir yere sahiptir ve gölgesinde köy toplantıları yapılır. Hindistan'da bulunan "Banyan" ağacı Budha'nın "ben banyan ağacıyım" dediği için Hintlilerce kutsal kabul edilmektedir. her bir dalının yere doğru uzamasıyla toprakta kök salarak yeni gövdeler oluşturduğu için ölümsüzlüğü simgelemektedir. Korumalı bölgede tutulan banyan ağacının 320 tane kalın en az 3.000 tane ince gövdesi bulunmakta ve 7.000 kişinin sığabileceği büyük bir orman oluşturan ağacın gövdesinden sızan süt gibi beyaz bir sıvıdan düşük nitelikli kauçuk elde edilmektedir.
  2 -1 ... linka
 5. 5.
  Ortaköy şubesi manzara havalandırma mukemmel, menü vasatı aşamamış. anjelique ve hous cafenin arasinda 2 dj in yaptığı mixlerin ortasında kalarak w mix paradoksu yaşamak oldukça kötü.
  ... watandash
 6. 6.
  (bkz: bağyan)
  ... silgi yiyen cocuk
 7. 7.
  kadıköy'de de cafe glace yapıyorlar*, çok meşhur*.

  bilen bi gelsin bi şey sölicem.
  -1 ... 3vaktekadar4