1. ?.
  fiil gerçeklestirildiğinde bir senkron kayması mevcuttur ,ki bunun şiddetini ayarlayan durumsa kaçıncı kattan fiilin gerçeklestirildiğidir

  misal olay 5. kattan yapılıyorsa ses yaklasık 2-3 sn sonra gelmektedir senkron kayar

  ör. hop başlaaa 1 2

  "şaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr"
  -1 ... rapter
 2. ?.
  balkon seviyesinin altından yüksek gerilim hattı geçiyorsa, idrarın hat ile birleşmesiyle eş zamanlı kül olmak işten bile değildir.
  1 ... alen markaryan
 3. 1.
  buda nilüfer hatun da rastlanan bi olaydır.hemde birinin üzerine!!!
  ... hakanav
 4. 2.
  küçükken yapılabilecek en eğlenceli eylemlerden biridir.yalnız bir sorun arz etmektedir.siz faaliyete geçtiğiniz an aşağı komşulardan herhangi biri balkonda ise direk haber ailenize gidecektir.bu da pek hoş karşılanmıcaktır.
  (bkz: balkondan aşağa soğan atmak)
  1 ... baadir
 5. 3.
  22 yaşında koskoca eşek olan yalnız, karanlıkdan korkmayı kendisine meslek edinmiş üniversitede ki ev arkadaşımın yaptıgı aktivite.Daglık bir bölge oldugu için pek bir sorun olmuyodu, bende denemişdim ve kendisne hak vermişdim baya güzel bir duygu.Her uyandıgımda boşu boşuna o kadar yol yürüyüp tuvalete gidiyomuşum meger.
  1 -1 ... msnden devam edelim
 6. 4.
  kaliteli hayvanlık. eskiden de zamanın medeniyetsiz avrupa'sında millet camdan aşağı sıçıyormuş, millet hastalıktan kırılıp genç genç ölüyormuş. sonra onlar ilerledikçe biraz medenileşmişler biz de taş devrine dönmekte ısrar etmişiz.

  bir damlası kafamın yanından teğet geçsin, bunu yapanların hepsinin ağzının orta yerine salıncak yapıp sallana sallana...
  ... laz pacino
 7. 5.
  alkol almış bir adamın balkon kapısıyla tuvaletin kapısını karıstırmasıyla olusacak durum(lar)

  (bkz: dolaba işeyenler)
  1 ... xavier
 8. 6.
  70 yaşını geçmiş komşumuzun hemen hemen her gün gerçekleştirdiği olaydır güzel de oluyo ama tavsiye etmem
  ... fastangry_x
 9. 7.
  (bkz: altına işeyenler) *
  ... alemin ipnesi
 10. 8.
  (bkz: şişede durduğu gibi durmayan meretler)
  ... zaknafien