bugün

şu anda psv eindhoven takımında oynayan ve önümüzdeki senelerde avrupa'nın büyük takımlarından birine gitmesi beklenen macar futbolcu.
fm yıldızlarından biri.
(bkz: fm 2008 deki yetenekler)
amlc mevkisinde görev alan futbolcudur.

(bkz: attacking midfielder left center)
fm 2008 de ilk teklifinde naz eden sonra aldığında mika aaritalo gibi coşan macar.
acayip yetenekli macar futbolcu. bu sezon psv'de acayip işler yapacak gibi başladı sezona. ilerde italya, ispanya yada ingiltere'de çok iyi bir avrupa takımında yüksek paralara top koşturması muhtemel gibi gözüküyor.
macar medyası tarafından 2010 - 2011 sezonu için fenerbahçe ile anlaştığı iddia edilen futbolcu.
Taa macaristandayken fm sayesinde yeteneklerinden haberdar olduğumuz futbolcu. Bravo bazı külüpler scouting sistemini çok iyi kullanıyorlar. Bazılarıda PSV gibi fm serilerini iyi kullanıyor. Acaba bizim külüpler ikisinden birini kullanmayı ne zaman öğrenecek.
fenerbahce.org dan transferi henüz yalanlanmamıstır. alınırsa uzun süre sonra alex dışında dominant bir hücum silahına kavuşmuş oluruz diye düşünüyorum.
okunuşunu merak ettiğim bir ismi olan futbolcu.
dudsak galiba...
fenerbahçe resmi sitesi bu futbolcu ile ilgili çıkan haberleri yalanlamıştır.
http://www.fenerbahce.org...detay.asp?ContentID=19666
biraz önce attığı golle kalitesini kanıtlamıştır.
prensipte fenerbahçeyle 7 milyon avroya anlaştığı söyleniyor.hayırlı uğurlu olsun.

edit : psv fenerbahçenin böyle bir girişimi olmadı diye bir açıklamada bulundu.*
fenerbahçe'ye transfer olmayacaktır.

(bkz: miroslav stoch)
düdcak diye okuyormuş macarlar.
bir kaç yıl sonra;

- ulen az daha fenere geliyordu bu adam...

dedirtecek futbolcudur.

fm 2009 yanılmaz

(bkz: wonderkid)
anzhi ne amk anzhi ne la? sen ki ileride messi'ye nal toplatabilecek 2-3 adamdan biriydin, rusya'ya gidip neettin kendine be dudcak. püüüü.

Yıllar sonra gelen edit: adamı kanlı canlı takımımda izleyeceğim, hala inanamıyorum.
para uğruna kendine yazık etmiş futbolcudur. oğlum seni ben bulmuştum lan fm 2008'de ver lan payımı o paradan.
bok mu var rusya'da sorusunu yönelteceğim futbolcu.
macaristan'ın son yıllarda yetiştirdiği büyük yetenek ancak rusya'ya gidip kariyer peşinde değil de para peşinde olduğunu gösteren futbolcu.
anzhi'den dinamo moskova'ya geçiş yapmış süper yetenekli solak.

ayrıca telaffuzu için; balas zudsak.
ismi türkiye de "bal dudak" olarak okunacak topçu. tanımıyorum.
galatasaray la anlaştığı iddia ediliyor.

https://twitter.com/Aslan...status/613022424578265088
(bkz: bal dudak) saygılar.
adini tek seferde yazabildigim futbolcu.
Bjk'nin bunu alacağı yok. Onun yerine quaresma'yı almayı göze almışlar.

Krasic & holmen gibi elemanlar gönderilir gönderilmez fenerbahçe'nin alması gerekir.

Düşünsenize sağda nani, solda dzsudzsak... Rvp ve fernandao'yu coştururlar.

Rvp transfer olayından sonra sağlam bir çalım da olur. Takıma lazım da.