kadınım da dahil olmak üzere hiçbiri sevmez beni, kanımı da annem dahil çok akıttılar zaten.
öyle ki; kalbimden toprağa sızan kanım, toprağın genzine gitti. yaralı olduğumdan saldırmıyorum ama hee!
ikiyüzlülüğe katlanma katsayım düştü sadece.

yoksa bir kadının hoplatılması, olaya müdahil değilsem, hiçte sikime olmaz hani...
şarap mahzenindeki şarap olmak yerine, şarapçının elindeki şarap olmak istiyorsan siktir git ol, bunda bir beis yok zannımca.
hee, ama diyorsan ben şarapçıların ellerini seviyorum diye, ona da karışamam. siktir git şarapçının ellerine de, dönsünler lise tuvaletindeki sigara niyetine. bu süreçte de pisuvara fırlatılacak olan pislik olarak not edilirsin beyine.
saflık maskesini takıp güzel sözleri kalbinde istop ettirerek, zaten razı olduğun bir şeyi erkeğe vereceksen hiç uzatma. alengirli yollara başvurmasın kimse. hee, ama bak senin de hoplatılmaya gönlün olupta, aşk gibi bir kelimenin ardına da sığınma.

+aşkım, seni sarhoşken bile tek görüyorum, bak çok sarhoşum seninle ömür geçiririm aşkım benim.
-oyy yerim seni erkeğim, hadi yatağa...

işte bunu yapma. yapacaksan da gidip yüzsüzce kırmızı kurdele takarak masumiyet müzelerine girercesine artistlik yapma. hadi hepsini geçtim, allah'ın bahşettiği zarı deldirdikten, eline koko musti penislerini alıp o penisleri belki göğüs aralarından kaydırdıktan sonra gidipte iftar sofrası hazırlama, ömrünü ibadete adamış mübarek anana babana. yapma bu pisliği, yapma güzelim, yapma!
şarap mahzenindeki şarap olmak yerine, şarapçının elindeki şarap olmak istiyorsan siktir git ol

e hani marjinal olan bizdik, hani kafir olan bizdik, şarabı içen bizdik
menüde dildo olmasi muhtemeldir.
bakire olmayan kişi kız değildir.dolayısıyla bakire olmayan kız diye birşey yoktur.sonuç böyle bir iftar sofrası da yoktur.
edit:şu kızların zarlarını rahat bırakın artık!
mantık hatası dolu ifade.

bir kere bakire olmayan kız diye bir şey yoktur. yani bakire değilse o şahsın teknik olalarak tanımı kız değil kadındır.

tanımı doğrulaştırdığımızda dahi burada iftar sofrasını hazırlayan şahsın annen bile olması çok muhtemeldir. yani tanımın karşılığı olarak, tanımın içeriğine uygundur.
ağzı dolu olanların yemek yiyemeyeceği sofradır.

(bkz: muz)
(bkz: sosis)
(bkz: sucuk)

vb.
sofra kızlık zarı ile hazırlanmadığından anormal olmayan sofradır.
ramazan'ın kutsaliyetini bozacak olan durumdur.
geçmişte ateist olup sonradan islama geçmiş bir kadın olabilir, dini duyguları çoğumuzda olduğu gibi eskiden çok yüksek olmayan sonradan hidayet sahibi olmuş kadın olabilir, sevgilisi tarafından kandırılmış veya evlenmeden kısa süre önce mercimeği fırına verdiği erkeği kaybetmiş kadın olabilir, pişmanlık duyan kadın olabilir, evli ve çocuklu veya dul bir kadın da olabilir. tüm bu "olabilir"lerden oluşan kümenin içinde kalan kadınların hazırladığı iftar sofrasıdır. bakire kızdan pek de farklı bir sofra hazırlamamaktadır.
Yeme de yaninda yat.
bakire olmayan kadından çıkanların komik serzenişleridir. bunu düşünüyorsan doğmayacaksın arkadaşım. günah lan.
orucunu nasıl açtığı belli olmayan kızın hazırladığı sofradır.
(bkz: zekeriya beyaz)
kime ne dert olmuştur.bakire olmayan kız sana verse on numara olur,ama iftar sofrası hazırlarsa sana dert olur dimi zavallı
bildiğimiz sofradır. yalnız nasıl bir ruh haliyle yazıldıysa artık bu yazı, yazarla birlikte bende ağladım resmen lan. göz yaşlarımı tutamadım, yıprandım...
(bkz: budenlinefretediyosananneninsofrasınadaoturma)
saçma bir başlık olmuş çünkü bakire değilse kız olamaz bu bir. ikincisi ise analarınız bakire mi? onların hazırladığı sofraya nasıl oturuyorsunuz?
Bir anne olabilir.
ulan hepinizin anası bakire mi? dedirten. sofrayı kim hazırlıyor?
sofrayı kurdurtmak için bakire ithal eden adam kafası.
orucun maneviyatını öldürür.