bugün

yeni bir zızzt zızzt hah hah hah hah vakası.
nasıl kompleksli ego sahibi adamlar lan bunlar hakikaten. hani tv'lerde görürüz ya protesto için yok finlandiyalı bakanın üstüne pasta atıldı vs tarzı haberleri ya da obama kendisi içilen çizilen gay imalı karikatüre güldü diye. bizimkilerde niye yok olm böyle şeyler?

çok mu zor robotun oradaki hareketini bir espri ile geçiştirmek. adamların dünyası, vizyonu bu kadar işte amk!

ancak yasakla, sansürle, format at, kafaları başka bir boka basmaz.
"sansür yok, kısıtlama var."
robotun sistem alt üst.
yetmez.

tüm parçaları sökülüp hurdacıya satılmalı, sen kimsin yahu koca bakanın sözünü kesiyorsun. terbiyesiz şey.
Tiz kellesi vurulsun demediklerine dua etsin. Vah zavallı gariban robot ben nere düştüm boyle demistir.
yetmez ama evettir. milli iradeye saygısı olmayan o hain robota gereken ceza verilmelidir. sen kim bu ülkenin bakanının sözünü kesersin. aynen.
robotun cep telefonundan bylock çıkmış diyorlar.
Akp döneminde olmuştur.

Bakan ciddi mi değil mi çok anlaşılmıyor ama şakaysa komik ciddiyse daha komik.
Sözlük trollerinin üst makamlara yükseldiğini gördüğümüz haber.
yerli ve milli fabrika ayarlarına geri döndürülmek için yapılmıştır. vatana ihanet mi etseydi fetöcüler gibi??
Ülke değil tımarhane.
toplantı sonrası sambot'un son hali yürekleri burktu.
görsel
hain robot.

kesin fetöcüdür.

evet.
keşke etrafımdaki herkese format atabilsem dedirten olay.
goradaki şu sahne gibi:
görsel

muhtemelen o robot konuşma esnasında karşısındaki kişi nüktedan bir cevap versin ve monotonluk dağılsın diye öyle programlanmıştı. angela merkel'i falan da gördük zamanında robotlarla şakacı bir şekilde etkileşirken.
robota gövde gösterisi yapacak kadar kücük insanların olduğu tek ülkeyizdir herhalde.
Kesin CHP’lidir o robot, sayın bakanımızın nefis bilgilendirmesini kıskanıp sabote etmiştir. Fişi çekilsin, yapımcısına soruşturma açılsın.
Çünkü robot bile olsan haddini bileceksin.
robotların bile tahammül edemediği palavracı mahluklara ülkemizde maalesef tahammül etmek zorundayız.
belki sözünü kesmeye programlıdır? ötüyo ya, çok acayip robotum diye!
troll başlık sandım sahih çıktı. adamlar ses kesmeye o kadar alışmışlar ki basit bir robota bile tahammülleri yok. şaşırsam mı, kahkahalara mı boğulsam bilemedim.
ben bunu troll falan sanıyordum gerçekmiş. gerçekten yaşanmış böyle bir olay. lan vallahi benim aklım sırrım ermiyor artık. bak bak bide akpliler nasıl da savunmaya geçmiş püü sizin ben cibiliyetinizi. e normal aga. valla normal. bu kifayetsiz çomarlar bunların şakşakcılığını yaptığı sürece böyle şeyler olur normal yani. robotu dizayn eden mühendisler de fetöcü çıkacak bakın bunu not edin.
Robot ne yapmak, nereye varmak istemektedir?
Dua edin de fetöcü diye hurdacıya vermemişler.

Açık ve net evet.
Eeeeyyy robot! Sen kimsin yaa?
robotların dünyayı ele geçirmek için siyasete atılmasının ilk göstergesidir. robotun chpden milletvekili adayı gösterilmesini bekliyorum. yeterli robot popülasyonu oluştuğunda emekçi robotlar partisi çatısı altında siyasi faaliyetlerine devam etmeleri muhtemeldir.