1. 1.
  (her sabah uyandığında ereksiyon halinde olan bana ithaf olunur)
  ilkokulda ne öğrendin sayın okur.
  bahar gelir doğa uyanır börtü böcek çoğalır ayılar kış uykusundan kalkar,vıdı vıdı...
  şimdi ne öğrenecen değerli okur.
  bahar gelir bazı insanlar herşeyden nefret eder, bazılarının da gelen bahar ve çevresındeki olaylar nedeniyle cinsel hormonları tepe yapar.
  konumuza dönelim:
  bize söylediklerine göre ve populer kultur kolesi olan bizim anladıgımız kadarıyla baharda aşık olmak şarttır
  kedilerden başlayarak solucanlar atlar develer hatta öküzler bile birbirlerine aşık olmak suretiyle cinsel ilişkiye girer.
  bizden de bu beklenir.
  insanlar her konuda ayrılıga dustugu gibi,bu konuda da birbirinden ayrılır.
  yukarıdaki olayı yapabilenler ve yapamayanlar.
  eğer birinci gruptaysanız şanslı ve nefretliksiniz. şanslısınız ne kadar güzel kolunuza alacagınız gözlerine bakacagınız tatlı seyler soyleyebılecegınız, cok cok sanslıysanız opup koklayabılecegınız,onu gorunce,onun yanındayken kalbınızın tıktık attıgı o dunyalar tatlısı ınsanlaysanız ne mutlu sıze gelen bahar ile sizde mutlu olabılirsiniz. siz önemli değilsiniz
  önemli olan ikinci kısım.
  bu yapamayanlar loser tipli insanlara gelince,(yolda gördüğümüzde bunlara şefkat gösterin,şefkata ihtiyacım var lan. ) bu tip insanlar herseyden ama herseyden nefret eder. oyle boyle degıl sevisen kedilerden,kedi seslerinden opusen koklasan ınsanlardan,kısacası hayattan nefretederler,her sabah erekte oldukları yetmemiş gibi,kolpa dilenciler gibi sagadan soldan porno dilenirler,bulurlar el kası yaparlar. bütün düşüncelerini ve muhabbetlerini bir kız bulsak abi kaplayan,tanıdıgı her erkek arkadasını pezevenk sanıp olm bir kız ayarla bana muhabbetini yapan bu tip insanlara dediğim gibi önce sefkat gösterin sonra bunlardan kaçın. her an için sizden kız isteyebilirler,varsa verin yoksa bozuk yok deyip gönlünü alın
  sonuç olarak bahar herkese bahar olarak gelmiyor

  ben her bahar ereksiyon olurum
  1 ... yaraka
 2. 2.
  Özellikle erkeklerde rastlanan, tangasi gorunen kiz modeli bol bol olmasından kaynaklanan ve henüz tedavisi konusunda hiç bir erkeğin harekete geçmediği/geçmek istemediği durum.
  ... kumsaldaserapgorenadam
 3. 3.
  (bkz: baharda azmak)
  (bkz: beni bu havalar mahvetti)
  ... and oceans
 4. 4.
  (bkz: nısan mayıs ayları gevser gonul yayları)
  1 ... baris baris
 5. 5.
  (bkz: uludağ sözlük haydar dümen servisi)
  ... filleri kurtaran adam
 6. 6.
  bir arkadaşımın kendi çapında yaptığı deney sonucu gerçekliğine inananılabilecek durumdur.
  bu arkadaş kışın kan tahlili yaptırır ve tastestoron seviyesine bakar ve bir de bahar aylarında gerçekleştirir aynı durumu ve tastesteron seviyesi kışa oranda nerdeyse iki katıdır.

  (bkz: isviçreli bilim adamları)
  ... mikro islemci